Top 10 American Football Ball Official Size – Zápasové míče na americký fotbal

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Wilson

#ad

WTF1825XBBRS, hnědá, Wilson American Football NFL DUKE REPLICA, oficiální velikost, smíšená kůže

#ad
Wilson #ad - Rozsah dodávky: 1x wilson american football není nahuštěný, 9 x 14, barva: hnědá, nfl duke replica, materiál: smíšená kůže, 3 cm, rozměry DxŠxV: 14, oficiální velikost, 9 x 26, WTF1825XBBRS.

Replika fotbalu nfl s oficiální hmotností a velikostí, ideální pro volný čas nebo profesionální použití. Vysoce kvalitní kompozitní materiál pro optimální výkon a omak jako originál. Americký fotbal pro hráče od 14 let, trvanlivá replika legendárního THE DUKE pro trénink jako idoly. Hlubší zrnitost a pevnější struktura pro o 174 % větší přilnavost, ručně vyrobeno v Adě, Ohio od Wilsonova zkušeného týmu odborníků.
ZnačkaWilson #ad
VýrobceWilson #ad
Výška12.6
Délka4.72
Hmotnost0.76
Šířka7.87
Číslo díluWTF1825XB
ModelkaWTF1825ID
Záruka2 roky

2. Wilson

#ad

Wilson Unisex-Adult NFL JET BLACK OFICIAL SIZE FB American Football, Uni

#ad
Wilson #ad - Americký fotbal s palcovým potiskem NFL v oficiální velikosti pro použití ve volném čase. Snadné a rychlé nafouknutí pomocí pumpičky prodává se samostatně, použití ve vodě je možné. Dvojitý šev pro větší přilnavost a vyšší odolnost. Robustní zpracování a příjemný pocit na omak díky kompozitnímu materiálu. Rozsah dodávky: 1 wilson americký fotbal, barva: černá, materiál: smíšená kůže, NFL Jet Black, oficiální velikost, WTF1846XB.
ZnačkaWilson #ad
VýrobceWilson #ad
Výška11.5
Délka6.5
Hmotnost0.88
Šířka6.5
Číslo díluWTF1846XB
ModelkaWTF1846XB
Záruka2 roky

3. Wilson

#ad

Wilson MVP Official American Football, hnědý

#ad
Wilson #ad - Snadné a rychlé nafouknutí kuličkovým čerpadlem k dostání samostatně, lze použít ve vodě. Americký fotbal s palcovým potiskem MVP palce v oficiální velikosti pro použití ve volném čase. Rozsah dodávky: 1 wilson american football, barva: hnědá, materiál: kompozit, bez vzduchové pumpy, MVP fotbal, WTF1411XB. Robustní zpracování a příjemný pocit díky kompozitnímu materiálu. Dvojitý šev pro větší přilnavost a vyšší odolnost.
ZnačkaWilson #ad
VýrobceWIMX4|#WILSON #ad
Výška3.15
Délka11.61
Hmotnost0.8
Šířka6.3
Číslo díluWTF1411XB
ModelkaWTF1411XB
Záruka2 roky manufacturer

4. Wilson

#ad

Wilson Football NFL Junior Throwback 32 Team Logo

#ad
Wilson #ad - Díky malé velikosti a malé hmotnosti cca 325 g je americký fotbal vhodný i pro děti. Nfl junior throwback se výborně hodí na hraní, ale ve vintage dekoru je také velmi zajímavý pro sběratele. Povrch nfl junior throwback od wilson ukazuje loga všech 32 týmů národní fotbalové ligy. V nafouknutém stavu s tlakem vzduchu 7–9 lbs měří fotbal 26 cm na délku a 14, 5 cm na šířku. Fotbal se skládá z hnědé umělé kůže a drží pohromadě s černými tkaničkami.
ZnačkaWilson #ad
VýrobceWilson Sporting Goods #ad
Hmotnost0.71

5. Wilson

#ad

Offizielle Größe, Wilson American Football NFL Stride Pro Eco, Gen Green, Braun, Mischleder

#ad
Wilson #ad - Dickere eva-schicht unter der hülle für einen angenehm weichen Grip und leichteres Werfen, Bessere Kontrolle durch NFL Low Profile-Schnürung. Wilson ist seit 1941 offizieller Partner und Hersteller des NFL-Spielballs. Herstellung aus 42 % recyceltem Kunststoff mit bis zu 2, 75 recycelten Plastikflaschen, Beschichtung aus Komposit-Leder. Lieferumfang: 1x wilson football, material: mischleder, nfl stride pro eco, Farbe: Braun, offizielle Größe,  WF3007101XBOF. American football in offizieller größe für Spiele im Garten, Trainings und vieles mehr, Design mit dem offiziellen NFL-Logo.
ZnačkaWilson #ad
VýrobceWilson #ad
Výška4.72
Délka13.39
Hmotnost0.9
Šířka6.3
Číslo díluWF3007101ECOF
ModelkaWF3007101ECOF
Záruka2 Jahre Herstellergarantie

6. Wilson

#ad

Oficiální velikost, Wilson American Football NFL Team Logo, smíšená kůže

#ad
Wilson #ad - Robustní konstrukce s dvojitým šněrováním a kompozitním svrchním materiálem pro maximální výkon a nejvyšší kvalitu za všech podmínek.

K reprezentaci vašeho oblíbeného týmu, s logem týmu jako vyjádření vaší podpory a sounáležitosti. Rozsah dodávky: 1x wilson american football, oficiální velikost, materiál: smíšená kůže, NFL Team LOGO, Carolina Panthers, barva: hnědá, WTF1748XBCA. Materiál ze smíšené kůže pro pocit jako pravá kůže s měkčím omakem pro příjemnější zachycení míče. Fotbal carolina panthers v oficiální velikosti, design připomínající oficiální hrací míč pro prožívání pocitu hvězd NFL.
ZnačkaWilson #ad
VýrobceWilson #ad
Výška6.5
Délka11.25
Hmotnost0.9
Šířka6.25
Číslo díluWTF1748 CARO
ModelkaWTF1748CARO
Záruka2 roky výrobce

7. Senston

#ad

Senston American Football Size 9 Unisex Youth odolná kompozitní kůže jemný na dotek fotbalový míč

#ad
Senston #ad - Po obdržení míče jej můžete pumpou nafouknout. Materiál odolný kompozitní kůže, velmi trvanlivý a odolný proti opotřebení. Balení s 1 míčem, 1 pumpičkou. Velmi dobré letové vlastnosti, příjemný pocit, snadné čištění. Z bezpečnostních důvodů se míč vyprázdní. Povrch částic zajišťuje dobré držení. Vhodné pro začátečníky, trénink a volný čas.
ZnačkaSenston #ad
VýrobceSenston #ad
Hmotnost0.99
Číslo díluSenston-GLQ-G209-K4

8. Wilson

#ad

Wilson American Football NFL SPOTLIGHT, Mischleder

#ad
Wilson #ad - Wilson ist seit 1941 offizieller Partner und Hersteller des NFL-Spielballs. Traditionelles design in Dunkelbraun mit Wilson-Schriftzug und dem offiziellen NFL-Logo.

American football in offizieller Größe zur Ausrichtung des Rampenlichts auf die wahren Stars des Spiels: die Fans. Lieferumfang: 1x wilson american football, Offizielle Größe, Farbe: Braun, nfl spotlight, Material: Mischleder, WTF1655XB. Um den ball aufzublasen, falten sie den ball bitte zuerst auseinander und ziehen Sie die Ballseiten in entgegengesetzte Richtungen voneinander ab. Langlebige konstruktion zur verwendung außerhalb der weißen Linien in der Freizeit, Geeignet für alle Wetterbedingungen. Führen sie die nadel vorsichtig ein, ohne zu stark oder zu tief zu drücken.
ZnačkaWilson #ad
VýrobceWilson #ad
Výška4.72
Délka11.81
Hmotnost0.89
Šířka6.69
Číslo dílu2021-01-01T00:00:00.000Z
ModelkaWTF1655ID
Záruka2 year manufacturer

9. Wilson

#ad

GST smíšená kůže, Wilson American Football GST Office COMPOSITE

#ad
Wilson #ad - Vysoce kvalitní svrchní materiál z mikrovlákna se zrnitostí pro lepší přilnavost a vynikající životnost. Americký fotbal v oficiální velikosti z nejkvalitnější smíšené kůže GST pro optimální přilnavost a dlouhou životnost. Dodatečné úchyty díky dvěma extra švům z patentovaného kompozitního materiálu. Acl šněrování se zrnitým povrchem pro větší kontrolu, přesnost a větší přilnavost. Rozsah dodávky: 1x wilson american football, materiál: gst smíšená kůže, gst office COMPOSITE, oficiální velikost, barva: hnědá, WTF1780XBN.
ZnačkaWilson #ad
VýrobceWIMX4|#WILSON #ad
Výška4.72
Délka11.81
Hmotnost0.8
Šířka6.69
Číslo díluWTF1780XB
ModelkaWTF1780XB

10. Wilson

#ad

Wilson Unisexový fotbalový míč NFL LICENSED SF americký fotbal, hnědý, univerzální

#ad
Wilson #ad - Robustní zpracování a příjemný pocit díky smíšené kůži. Americký fotbal v oficiální velikosti a logem San Francisco 49ers pro použití ve volném čase, vhodný také pro sběratele a fanoušky.

Tím se zákazník zabrání tomu, aby jehla čerpadla vyrazila otvor na jednu z kuliček a poškodila kuličku. Jehlu zavádějte opatrně, aniž byste příliš silně nebo hluboce přitlačili. Rozsah dodávky: 1 wilson american football, team logo kompozitní fotbal, materiál: smíšená kůže, barva: hnědá, tým: San Francisco 49ers, WTF1748XBSF.

Snadné a rychlé nafouknutí kuličkovým čerpadlem k dostání samostatně, lze použít ve vodě. Tímto způsobem se zákazník vyhne poškození uzavíracího ventilu, který zabraňuje úniku vzduchu. Nejprve rozbalte kouli, stáhněte strany kuliček v opačných směrech. Dvojitý šev pro větší přilnavost a vyšší odolnost.
ZnačkaWilson #ad
VýrobceWilson #ad
Výška6.5
Délka11.25
Hmotnost0.85
Šířka6.25
Číslo díluWTF1748 SF
ModelkaWTF1748SF
Záruka2 roky