Top 10 Dutch Oven Pot – Pánve na dušení

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LE CREUSET

#ad

Le Creuset Signature litinový pekáč s víkem, Ø 24 cm, kulatý, vhodný pro všechny druhy sporáků a indukci + malá sada mlýnků LE CREUSET

#ad
LE CREUSET #ad - Ideální pro udržování tepla a servírování díky rovnoměrné distribuci tepla a jeho akumulaci od dna až po boční stěny, dušení a vaření díky výrobě z litiny, energeticky úsporné vaření, ideální pro všechny typy sporáků vč.

Optický highlight v typickém designu le creuset, příjemný na dotek díky ABS plastu s odpovídajícím barevným přechodem, ideální jako dárek. Kulatý litinový pekáč na dušení a pečení masa a zeleniny, ideální pro přípravu dušených pokrmů a polévek nebo k pečení chleba. Velké rukojeti pro bezpečné a pohodlné držení při zvedání a nošení hrnce také s rukavicemi do kamen, odolné proti poškrábání, světlý vnitřní smaltovaný povrch.

Tvarově krásná sada mlýnků skládající se z mlýnku na sůl a pepř v kompaktní velikosti, z robustního ABS plastu s keramickým mlýnkem odolným proti korozi na koření a zjemnění pokrmů. Indukce a do trouby. Nastavitelný mlýnek z tvrzené keramiky pomocí kovového knoflíku pro různé stupně mletí/zrnitosti, snadné ovládání, ražení "P" na pepř a "S" na sůl na kovové knoflíky.
ZnačkaLE CREUSET #ad
Hmotnost9.5

2. Lagostina

#ad

černý, kulatý 22 cm, hrnec na dušení, pekáč s poklicí, vhodný do trouby, Lagostina Indukční litinový hrnec 3,3 l

#ad
Lagostina #ad - Kulatá litinová užitková nádoba na opékání a následné pečení v troubě, smaltované víko z litiny s žáruvzdornou hlavicí z ušlechtilé oceli. Ideální pro udržování tepla a servírování díky rovnoměrnému rozložení tepla a ukládání od dna až po boční stěnu, energeticky úsporné vaření, dušení a vaření díky litině.

Velké rukojeti pro bezpečné a pohodlné držení při zvedání a nošení hrnce i s rukavicemi do trouby. Rozsah dodávky: 1x lagostina litinový luxusní hrnec, hmotnost: 4, 22 cm, 8 kg, kulatý, rozměry s držadly: 30 x 23 x 11 cm, barva: černá matná.

Světlý vnitřní smalt odolný proti poškrábání, snadné čištění ručně nebo v myčce, také indukční, široké rukojeti, dno se hodí pro všechny druhy sporáků, jakož i pro trouby do 220 °C. Ideální pro všechny typy sporáků včetně indukce i do trouby.
ZnačkaLagostina #ad
VýrobceLagostina #ad
Výška4.33
Délka11.81
Hmotnost10.58
Šířka9.06
Číslo díluTradizione
ModelkaTradizione

3. Le Creuset

#ad

Kulatý, Le Creuset Litinový pekáč, Signature, 24 cm, třešňově červená, Třešňově červená

#ad
Le Creuset #ad - Všechny typy sporáků včetně indukce. Vhodné pro indukci: ano. Oblast použití: všechny typy sporáků včetně indukce. Materiál: Litina. Série: Signature.
ZnačkaLe Creuset #ad
VýrobceLe Creuset #ad
Výška6.54
Délka12.8
Hmotnost8.82
Šířka9.92
Číslo díluLS2501-2467SS
ModelkaLS2501-2467SS
Záruka30 jahre.

4. TLESS

#ad

TLESS® Pekáč z hliníkové litiny 2v1 s poklicí vhodný do trouby | pánev na dušení a hrnec na dušení nebo jako indukční hrnec na pečení | velmi lehký a odolný | Ø 24 cm, 4 litry, červený

#ad
TLESS #ad - Technologie ironprotection vám umožňuje obzvlášť snadnou manipulaci během vaření! Lotusová patina na hliníkovém odlitku zajišťuje příjemné a rychlé čištění – od nynějška máte při vaření pocit lehkosti. Ale přečtěte si sami! Vaše pokrmy tak budou nejen zdravější, protože nyní můžete vařit zcela bez přidaného oleje.

Ideální pro pečení, ale také neobjevené chuťové exploze. Na rozdíl od běžné zapékací misky s víkem má váš nový hrnec nepostradatelně dobré vedení tepla. Tlačítko je čas – nemáte rádi také úsměv ostatních po servírování výtvoru? vzpomínky na skvělý večer zůstanou… Nenechte se naštvat nekvalitním nádobím, raději vařte s tímto pekáčem a v budoucnu ještě profitujte z neuvěřitelných chutí! Přesvědčte se nyní nejlépe sami. Horká rovnováha – už nikdy jednostranně vypálené.

Z této funkce profitují zejména rybí pokrmy všeho druhu – vychutnáte si rovnoměrně uvařené a chuťově náročné pokrmy. Wow – to je slovo, dušení a pečení! ať už jako kastrol s víkem, tak můžete nejen vykouzlit nová jídla, vaření, grilovací pánev nebo hrnec na pečení chleba, když poprvé použijete svůj nový pekáč od TLESS . Ať už zelenina, ale také chutnější! Lehký a odolný – nejlepší alternativa k litinovému pekáču. Rozlučte se s mastným jídlem, ryby nebo maso – v budoucnu se nic nepřipálí a nic se nepřilepí.
ZnačkaTLESS #ad
VýrobceTLESS #ad
Výška5.91
Délka10.24
Hmotnost4.19
Šířka13.39
Číslo díluANICEMOON

5. LE CREUSET

#ad

37 cm, červená kamna, pro všechny typy sporáků a troub, Le Creuset Signature Čistá fritéza z litiny, 6,6 litru, 20184370902422

#ad
LE CREUSET #ad - Indukce, trouby a grily, rukojeti Easy Grip pro rovnoměrné rozložení hmotnosti, lze mýt v myčce. Vnitřní smalt pro snadné odloupnutí potravin, pomalé vaření nebo pečení při nízkém až středním ohni, ideální pro rychlé vaření, rovnoměrně se zahřívá při trvalém akumulaci tepla.

Isté smažení z litiny s rukojetí Easy Grip, pro 6 osob, vyrobeno ve Francii. Snadné použití a čištění: absolutně odolné proti troubě, snadno čistitelný smalt, vhodné pro všechny typy sporáků vč. Mnohostranně použitelný: od smaženého masa a zeleniny až po těstoviny, brownies a další. Rozsah dodávky: 1 x le creuset signature pekáče, 74 kg, červená v troubě, barva: trouba červená, hmotnost: 4, rozměry: D 44, 37 cm, 2 x Š 28, 6 x v 8, 8 cm, 20184370902422.
ZnačkaLE CREUSET #ad
VýrobceLe Creuset #ad
Výška3.25
Délka17.5
Hmotnost10.45
Šířka11.25
Číslo dílu201843709
ModelkaLS2011-372
Záruka30 let.

6. Le Creuset

#ad

Třešňově červená, objem: 12 l, kulatá, vhodná pro všechny typy kamen a indukčních nádob, Ø 34 cm, Le Creuset Litinová pračka Signature s víkem

#ad
Le Creuset #ad - Runder gusseisen-bräter zum schmoren und Braten von Fleisch sowie Gemüse, Ideal zur Zubereitung von Eintöpfen und Suppen oder zum Brot backen. Lieferumfang: 1x le creuset signature gusseisen-topf mit deckel, 035 kg, rund, 3 cm, 2 x 35, Gewicht: 9, maße mit Deckel und Griffen: 44, 7 x 21, Ø 34 cm, Farbe: kirschrot.

Made in france, einfaches reinigen von Hand oder in der Spülmaschine, Emaillierter Deckel aus Gusseisen mit hitzebeständigem Edelstahlknauf. Ideal zum warmhalten und servieren durch gleichmäßige wärmeverteilung sowie -speicherung vom Boden bis in die Seitenwände, Schmoren und Kochen dank Fertigung aus Gusseisen, Energieeffizientes Garen, Ideal geeignet für alle Herdarten inkl. Induktion sowie den Backofen. Große griffe für sicheren und komfortablen Halt beim Anheben und Tragen des Topfes auch mit Ofenhandschuhen, Kratzfeste, helle Innenemaillierung.
ZnačkaLe Creuset #ad
VýrobceLe Creuset #ad
Výška8.39
Délka17.4
Hmotnost19.92
Šířka14.06
Číslo díluLS2501-3467SS
ModelkaLS2501-3467SS

7. Lodge

#ad

4,7 l, Lodge Logic L8DOL3 hrnec na dušení s poutky, již vypálený

#ad
Lodge #ad - Nezničitelná litinová konstrukce se pomalu a rovnoměrně zahřívá. Pálené rostlinným olejem a okamžitě připraveno k použití. Rozměry: průměr 26 cm a výška 10, 2 cm; záruka na životnost. Vysoké víko zachycuje tekutinu a vrátí ji zpět na pokrm. Rukojeti s poutky pomáhají při nošení. 4, 7l hrnec na dušení s litinovým víkem, ideální pro pomalé vaření.
ZnačkaLodge #ad
VýrobceLODGE #ad
Výška5.5
Délka12.56
Hmotnost12.78
Šířka12.56
Číslo díluvb123
ModelkaCast Iron Serving Pot

8. Staub

#ad

Kulatý hrnec od firmy Staub s poklicí vhodný pro indukci, s matně černým smaltováním vevnitř hrnce

#ad
Staub #ad - Rozsah dodávky: 1x staub pekáč, 9 kg, 7 l, hmotnost: 6, průměr: 28 cm, průměr dna: 23, objem: 6, 2 x 18, 2 cm, 7 cm, rozměry s víkem + držadly d x v: 35, barva: třešňově červená, 1004224.

Praktický a vkusný design: praktické, hlava víka z kovu odolná až do 250 °C, živé barvy, ergonomické rukojeti, zvýrazněný nápis. Energeticky úsporné vaření v troubě a na všech typech sporáků včetně indukce, šťavnatý a jemný výsledek díky speciální kapkové struktuře ve víku, dlouhodobé uložení teploty pro studené a teplé pokrmy.

Made in france – jedinečná ruční výroba, snadné ruční čištění, chuťově neutrální, odolná vůči kyselinám, odolná proti poškrábání a dlouhá životnost díky vnitřnímu smaltu, vhodné do myčky. Kulatý pekáč ze smaltované litiny o objemu 6, ryb, 70 l, pomalé vaření a stylové servírování masa, ideální pro smažení, ovoce nebo zeleniny.
ZnačkaStaub #ad
VýrobceSTAUB #ad
Výška7.17
Délka13.86
Hmotnost16.98
Šířka0
Číslo dílu1004224
Modelka1004224
Záruka30 let.

9. Crock-Pot

#ad

Safírově modrá, Crock-Pot Artisan kulatý smaltovaný litinový hrnec 7 Quart

#ad
Crock-Pot #ad - Porcelánový smaltovaný povrch se snadno čistí a přirozeně je s nepřilnavým povrchem; živý povrch propůjčuje každé kuchyni nebo jídelně nádech barvy; samovyplňující víko zajišťuje efektivní držení páry; široké rukojeti umožňují snadnou přepravu; vhodné pro plynové, elektrické, keramické a indukční sporáky; vhodné do trouby do 260 °C.

Měl by se mýt ručně. Robustní konstrukce z litiny ukládá a rovnoměrně rozděluje teplo. Perfektní pro pomalé vaření, dušení, vaření, pečení a další. Hrnec na dušení artisan hrnec na dušení ze smaltované litiny, kulatý, 7 čtvrtin, safírově modrá s víkem.
ZnačkaCrock-Pot #ad
VýrobceGibson Overseas, Inc #ad
Výška12
Délka13
Hmotnost0
Šířka6
Číslo dílu69145.02
Modelka69145.02

10. LE CREUSET

#ad

Signature, 40, oválný, Litinový pekáč Le Creuset

#ad
LE CREUSET #ad - Oválný litinový pekáč s víkem pro přípravu lahodných pečených a drůbežích drůbeží. Ideální pro udržování tepla a servírování díky rovnoměrné distribuci tepla a jeho akumulaci od dna až po boční stěny, energeticky úsporné vaření, dušení a vaření díky výrobě z litiny, ideální pro všechny typy sporáků vč.

Velké rukojeti pro bezpečné a pohodlné držení při zvedání a nošení hrnce také s rukavicemi do kamen, odolné proti poškrábání, světlý vnitřní smaltovaný povrch. Made in france, snadné čištění ručně nebo v myčce nádobí, smaltované víko z litiny s žáruvzdornou hlavicí z ušlechtilé oceli.

Indukce a do trouby. Rozsah dodávky: 1x le creuset signature litinový pekáč s víkem, rozměry s držadly a víkem: 49, 2 cm, 5 x 32, 025 kg, hmotnost: 10, barva: třešňově červená, 6 x 23, Ø 40 cm, 21178400602430.
ZnačkaLE CREUSET #ad
VýrobceLeCreuset #ad
Výška8.15
Délka14.57
Hmotnost0.02
Šířka18.5
Číslo díluLS2502-4067SS
ModelkaLS2502-4067SS
Záruka30 let