Top 10 Fahrrad 22 Zoll Jungen – Dětská kola

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Bergsteiger

#ad

24 palců, vhodné pro 6, 7, chlapecké jízdní kolo, horské kolo s bílými stěnami, přehazovačka Shimano, 9, Bergsteiger Dětské kolo Kansas 20, dívčí jízdní kolo, 11 let, 6 rychlostí, 10, 8

#ad
Bergsteiger #ad - Rychlá montáž – 20palcové kolo je již z 90 % předmontované a v několika málo krocích připraveno k použití. Hardtail mountainbike – 20palcové horské kolo je ideální pro každodenní dojíždění do školy.

Pokud by přesto došlo k problému, je zde náš zákaznický servis vždy pro vás. Pokud by vám to naproti očekávání neslíbilo, je vám vrácení zdarma. Doporučujeme použití pro tělesnou výšku 110 – 130 cm, jak pro chlapce, tak i pro dívky. Moderní design – model je absolutním poutačem pozornosti, který zanechává trvalý dojem zejména díky kvalitnímu lakování. ZÁkaznickÝ service – bergsteiger jízdní kola spojují bezpečnost, komfort, design a komponenty s dlouhou životností. Vynikající vybavení – 6stupňová přehazovačka Shimano Tourney, stojan, V-brzdy vpředu a vzadu, zvonek a odrazky.
ZnačkaBergsteiger #ad
VýrobceBergsteiger #ad

2. BIKESTAR

#ad

BIKESTAR Dětské kolo pro dívky od 6 let | 20palcové dětské kolo Classic | jízdní kolo pro děti fialové a bílé | testování bez rizika

#ad
BIKESTAR #ad - Roste se svým dítětem: díky výškově a sklonným řídítkům a sedlu mohou děti jezdit na kole dlouhou dobu – i po růstu růstu. Dali jsme na něj ještě jednu a necháme dítěti celých 60 dní čas na důkladné testování. Nebylo by o moc lepší, kdyby s ním dítě mohlo jeden den jezdit venku? u nás žádný problém.

Pokud by to nebylo správné, můžete jej bez ohledu na zákonnou lhůtu pro odvolání bez diskuse zaslat zpět náklady na vrácení zboží po zákonné lhůtě pro odvolání nese kupující. Vysoce kvalitní, netoxické díly: Žádná frustrace u malých – naše iso pedálové ložisko se speciální klikou zajišťuje lehký chod pedálů a obě přilnavé brzdy zadní a přední brzdy zajišťují potřebnou oporu. Nyní s vámi můžete držet krok, proto je naše dětské kolo vybaveno ocelovým rámem, co to znamená objevovat jejich svobodu. Bikestar používá u svých výrobků pouze certifikované nejedovaté materiály – dbejte na to při nákupu! Více než jen jedno kolo: toto kolo seznamuje děti k moci a odpovědnosti za mobilitu.

Navíc byla ergonomie mezi sedlem a řídítky speciálně vytyčena, takže děti na kole vždy správně drží a podporují zdravý vývoj. Lehké, stabilní a bezpečné: naše kolo je díky různým hliníkovým dílům nejen obzvlášť lehké, ale díky přesnému zpracování součástí přináší také potřebnou stabilitu. Víme: děti své hračky většinou "testují" velmi intenzivně, bez kočárků nebo kočárků a naučit se, který vydrží hodně a je téměř nezničitelný.
ZnačkaBIKESTAR #ad
VýrobceStar Trademarks #ad
Výška34.65
Délka57.09
Hmotnost29.32
Šířka30.71
Číslo díluStar Trademarks_BI-20-KK-01-LCWE
ModelkaStar Trademarks_BI-20-KK-01-LCWE

3. BIKESTAR

#ad

BIKESTAR Dětské kolo pro dívky od 6 do 7 let | 20 palců dětské kolo Cruiser | jízdní kolo pro děti růžové | testování bez rizika

#ad
BIKESTAR #ad - Vhodné od 6 let: toto kolo je vhodné pro děti od 6 let a tělesnou výšku 125 cm. Na základě výškově a náklonu nastavitelných řídítek a sedla mohou děti jezdit na kole dlouhou dobu – i po růstu. Speciální střešní ložisko: toto kolo je vybaveno speciálním ložiskem iso, které umožňuje šlapání pedálů s lehkým chodem.

Dné frustrace u malých kvůli těžkým pedálům. Lehké, stabilní a bezpečné: naše kolo je díky hliníkovým dílům obzvlášť lehké a díky přesnému zpracování také velmi stabilní. Kolo samozřejmě odpovídá zákonným normám a díky přesné závěrečné kontrole zaručujeme bezpečné a stabilní dětské jízdní kolo. Nebylo by o moc lepší, kdyby s ním dítě mohlo jeden den jezdit venku? u nás žádný problém. Bikestar používá u svých výrobků pouze certifikované nejedovaté materiály – dbejte na to při nákupu! Zdravý vývoj: ergonomie mezi sedlem a řídítky byla speciálně vytyčena, takže děti na kole vždy správně drží a podporují zdravý vývoj.

Testování bez rizika: perfektní kolo nenajdete během 10 minut. Pokud by to nebylo správné, můžete jej bez ohledu na zákonnou lhůtu pro odvolání bez diskuse zaslat zpět náklady na vrácení zboží po zákonné lhůtě pro odvolání nese kupující. Dali jsme na něj ještě jednu a necháme dítěti celých 60 dní čas na důkladné testování.
ZnačkaBIKESTAR #ad
VýrobceStar-Trademarks #ad
Výška34.65
Délka57.09
Hmotnost29.32
Šířka30.71
Číslo díluStar Trademarks_BI-20-CR-01-PINK
ModelkaStar Trademarks_BI-20-CR-01-PINK

4. BIKESTAR

#ad

Shimano, hliník, BIKESTAR Dětské jízdní kolo, 7 převodů, kotoučová brzda od 6 let | 20" dětské kolo Fully MTB | zelené, Fully horské kolo

#ad
BIKESTAR #ad - S velikostí pneumatiky 20 palců a rámem 12 palců je vhodné pro chlapce nebo dívky, od cca 125 cm. Srozumitelné video sestavy naleznete u obrázků produktů a v případě potřeby je vám samozřejmě k dispozici náš zákaznický servis. Nebylo by o moc lepší, kdyby s ním dítě mohlo jeden den jezdit venku? u nás žádný problém.

Testování bez rizika: perfektní kolo nenajdete během 10 minut. Kvalitní práce: velmi stabilní hliníkový rám pro každodenní použití na horách, ve městě nebo do školy. Kromě vyššího komfortu jízdy platí plné odpružení také do bezpečnosti a potěšení z jízdy: díky odpružení rámu se zvyšuje kontakt se zemí, čímž má MTB větší trakci. Shimano komponenty: 7rychlostní přehazovačka shimano s téměř bezproblémovým převodem jste připraveni na každou situaci. Dali jsme na něj ještě jednu a necháme dítěti celých 60 dní čas na důkladné testování.

Snadná montáž: řídítka, pedály, sedlo, přední a zadní kolo je ještě třeba namontovat. Obzvlášť drsná kotoučová brzda vzadu a vpředu zajišťuje potřebnou kontrolu. Pokud by to nebylo správné, můžete jej bez ohledu na zákonnou lhůtu pro odvolání bez diskuse zaslat zpět náklady na vrácení zboží po zákonné lhůtě pro odvolání nese kupující. Plně odpružené: plně odpružené horské kolo má kromě odpružení vidlice vpředu také rámové odpružení, takže jízdy v terénu jsou lépe odpruženy.
ZnačkaBIKESTAR #ad
VýrobceStar-Trademarks #ad
Hmotnost24.25
Číslo díluBI-20-MF-CC-GNBE

5. Talson

#ad

Talson 24 palcové dětské jízdní kolo 21 rychlostí Shimano otočná rukojeť fialová-bílá s osvětlením dle STVO

#ad
Talson #ad - Azení je namontované a přednastavené. Nejnižší výška sedla je 76 cm – doporučená tělesná výška je mezi 130 a 145 cm – konečnou montáž kola provádí sám zákazník.

Pedály, sedlo, řídítka, osvětlení, zvonek, blatníky a přední kolo si musí zákazník sám namontovat.24palcové kolo s 21 rychlostí otočné řazení Shimano. S osvětlením na baterie vpředu a vzadu hliníkové ráfky, hliníkové brzdové rukojeti, pohodlné sedlo. Kolo je ze 75 % předmontované – hmotnost: cca 14 kg. Nástroje nejsou součástí dodávky. Brzdy jsou namontované a musí se pouze nastavit. Shimano přehazovačka Shimano Gripshift.
ZnačkaTalson #ad
VýrobceTalson #ad
Hmotnost33.07
Číslo dílu0
Modelka0

6. Bergsteiger

#ad

Vhodné pro 6,7, přehazovačka Shimano, Bergsteiger Dětské kolo Atlantis 20, 8, 9, 11 let, 24 palců, 10, vyhláška na pozemních komunikacích, dívčí jízdní kolo s dynamovým světlem

#ad
Bergsteiger #ad - Moderní design – model je absolutním poutačem pozornosti, který zanechává trvalý dojem zejména díky kvalitnímu lakování. Lehké dětské kolo – 20palcové dětské kolo schválené podle vyhlášky na pozemních komunikacích je ideální pro každodenní dojíždění do školy.

ZÁkaznickÝ service – bergsteiger jízdní kola spojují bezpečnost, komfort, design a komponenty s dlouhou životností. Pokud by přesto došlo k problému, je zde náš zákaznický servis vždy pro vás. Doporučujeme používat od výšky 115 cm. Rychlá montáž – 24palcové kolo je již z 90 % předmontované a v několika málo krocích připraveno k použití.

Vynikající vybavení – 6stupňová přehazovačka shimano tourney, stojan, V-brzdy vpředu a vzadu, stabilní nosič, dynamo světlo vč. Funkce parkovacího světla, zvonek a odrazky. Pokud by vám to naproti očekávání neslíbilo, je vám vrácení zdarma.
ZnačkaBergsteiger #ad
VýrobceBergsteiger #ad
Hmotnost33.07

7. Talson

#ad

24 palců chlapecké jízdní kolo 21 rychlostí Shimano s osvětlením barva modrá TMX

#ad
Talson #ad - Nejnižší výška sedla cca 75 od podlahy k horní hraně sedla. Nástroje nejsou součástí dodávky. 24" jízdní kolo s 21 rychlostmi Shimano přehazovačka barva modrá.

Přehazovačka shimano přehazovačka shimano - hliníkové ráfky - hliníkové brzdové rukojeti - sportovní sedlo -. Přepínání je namontováno a přednastaveno. Pedály, zvonek, osvětlení, řídítka, sedlo, ochranné plechy a přední kolo musí zákazník namontovat sami. Brzdy jsou namontovány a musí se pouze nastavit. Hlavní barva: modrá – doporučená tělesná výška 130–145 cm – kolo je ze 75 % předmontované – konečnou montáž kola provádí samotný zákazník. V-brzdy vpředu a vzadu – přední světlo a zadní světlo s osvětlením na baterie.
ZnačkaTalson #ad
VýrobceTALSON #ad
Hmotnost33.07

8. Talson

#ad

20palcové dětské jízdní kolo 6 rychlostí s hliníkovými ráfky a osvětlením EU produkt barva modro-černá Talson

#ad
Talson #ad - Hliníkové ráfky, hliníkové brzdové rukojeti, sportovní sedlo. 20palcové chlapecké kolo s 6stupňovým obvodem a hliníkovými ráfky. Kolo je ze 75 % předmontované. Nejnižší výška sedla je 63 cm – doporučená tělesná výška je mezi 115 a 130 cm. S osvětlením napájeným bateriemi.
ZnačkaTalson #ad
VýrobceTalson #ad
Hmotnost28.66
Číslo dílu0

9. Bachtenkirch

#ad

Bachtenkirch Dětské kolo 18'' policejní stříbro-modré RH 31 cm

#ad
Bachtenkirch #ad - Pohlaví: chlapci. Velikost rámu cm: 31. Velikost kola: 18 palců. Materiál rámu: Ocel. Počet stupňů: 1.
ZnačkaBachtenkirch #ad
VýrobceBachtenkirch #ad
Hmotnost24.25
Číslo dílu434-PZ-40
Modelka817POw

10. Actionbikes Motors

#ad

Jízdní kola, dětské kolo pro dívky, odrážedlo, ochrana řetězu, V-Brake brzda, dětské kolo bílá/růžová, Dětské kolo Actionbikes Butterfly 20 palců, volnoběh, od 6 do 9 let

#ad
Actionbikes Motors #ad - Reflexní prvky na pedálech a v paprscích, 0 cm dlouhé a 7, sedlo a přední pneumatiky je třeba ještě namontovat pedály ► 9, řídítka a sedlo rychlá a snadná montáž ► Částečně předmontované ► řídítka, 0 cm široké.

Motorika ► podpora koordinace ► zlepšení smyslu pro rovnováhu zábava pro volný čas komfortní jízdní vlastnosti pneumatiky ► pneumatiky, doporučeno 2, 7 barů ochrana řetězu. Nastavitelné sedadlo a řídítka sedlo ► 24, 0 cm šířka řídítek ► 51, 0 – 76, 0 cm výška ložiska ► 27, 5 cm výška řídítek ► 80, 0 cm max. Zatížení dětského kola ► 50, 5 × 14, 0 cm výška sedáku ► 66, 0 × 8, 0 kg.

Originální dětské kolo actionbikes motors 20palcová kola akustická pozornost zvonkem Blatníky vpředu a vzadu Stojan na kolo Protiskluzové rukojeti na řídítkách Volnoběh. Bezpečnost ► nastavitelná brzda v-brzda vpředu a vzadu ► reflektory vpředu a vzadu výška od 115, 0 cm kočičí oči ochranný kryt ochrana řetězu odrazky zvonek.
ZnačkaActionbikes Motors #ad
VýrobceActionbikes Motors #ad
Výška25.98
Délka52.36
Hmotnost25.35
Šířka20.28
Číslo díluPR0018550