Top 10 Füllfederhalter mit Breiter Feder – Plnicí pera

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lamy

#ad

Vč. inkoustové patrony T 10 modré, Lamy AL-star lehké plnicí pero 0D4 z hliníku v petrolejové barvě s ergonomickou rukojetí a leštěnou ocelovou pružinou šířka stehu M

#ad
Lamy #ad - Rozsah dodávky: 1x lamy al-star plnicí pero v petrolejové s tloušťkou pera m vč. Ať už je v kazetě nebo v konvertoru ještě dostatek inkoustu, lze díky malému okénku v rukojeti perfektně rozpoznat.

Dalším zlatým hřebem je průhledná rukojeť lamy al-star: umožňuje názorný pohled na vnitřní mechaniku inkoustového žebříku. 1x velkokapacitní inkoustová kazeta lamy t 10 modrá - připraveno pro konvertor LAMY Z 28 pro použití s inkoustovým sklem. Zvláštností tohoto plnicího pera lamy al-star se samozavíracím kovovým klipem je ergonomicky tvarovaná úchopová zóna, která zajišťuje optimální držení ruky a dlouhé psaní bez únavy. Robustní pružina z ušlechtilé oceli s dlouhou životností zajišťuje příjemný, rovnoměrný tok inkoustu: je k dostání v různých šířkách pružin a také s pružinou pro leváky.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy #ad
Výška0.51
Délka5.47
Hmotnost0.05
Šířka0.51
Číslo dílu1237282
Modelka1237282
Zárukažádné

2. Lamy

#ad

Ideální do školy, na univerzitu nebo do kanceláře, LAMY Průhledné plnicí pero vista z ASA plastu s výraznými prohlubněmi pro uchopení a ocelovou pružinou, vč. inkoustové patrony Lamy T 10

#ad
Lamy #ad - 1x velkokapacitní inkoustová kazeta lamy t 10 modrá - připraveno pro konvertor LAMY Z 28 pro udržitelné používání. Ať už je v kazetě nebo v konvertoru ještě dostatek inkoustu, která plně rozpozná "vnitřek", lze díky průhledné variantě, perfektně rozpoznat.

Robustní pružina z ušlechtilé oceli s dlouhou životností zajišťuje příjemný, rovnoměrný tok inkoustu: je k dostání v různých šířkách pružin a také s pružinou pro leváky. Rozsah dodávky: 1x lamy vista plnicí pero v průhledné barvě s tloušťkou pera b - vč. Všechna plnicí pera lamy jsou vybavena velkokapacitní inkoustovou patronou lamy t 10, která je k dostání v dalších barvách: královská modrá vymazatelná, tyrkysová, černá, fialová, červená, modročerná a zelená.

Zvláštností tohoto plnicího pera lamy vista je ergonomicky tvarovaná úchopová zóna, která zajišťuje optimální držení ruky a dlouhé psaní bez únavy.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy #ad
Výška0.47
Délka5.67
Hmotnost0.04
Šířka0.47
Číslo dílu1215153
ModelkaF/P 12 B
ZárukaBez záruky

3. Lamy

#ad

Lamy 1231321 Lx plnicí pero 76 – plnicí pero z hliníku v barvě růžového zlata s průhlednou rukojetí a ocelovou pružinou – tloušťka pera B

#ad
Lamy #ad - Dárkového balení a 1x inkoustová patrona lamy t 10 v modré - připraveno pro konvertor LAMY Z 28 k použití s inkoustovým sklem. Ať už je v kazetě nebo v konvertoru ještě dostatek inkoustu, lze díky malému okénku v rukojeti perfektně rozpoznat.

Rozsah dodávky: 1x plnicí pero lamy lx v růžově zlaté barvě s tloušťkou pera b, vč. Plnicí pero lamy lx přesvědčí svým vynikajícím zpracováním a kvalitně zušlechtěnými detaily: charakteristický klip a další kovové detaily zušlechtěné barevně ladícím ušlechtilým kovem.

Robustní, leštěná a černá pvd potažená prémiovou pružinou z ušlechtilé oceli zajišťuje příjemný, rovnoměrný tok inkoustu: je k dostání v různých šířkách peří. Dalším zlatým hřebem je ergonomická a průhledná rukojeť LAMY Lx: umožňuje názorný pohled na vnitřní mechaniku inkoustového žebříku.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy #ad
Výška0.51
Délka5.47
Hmotnost0.06
Šířka0.51
Číslo dílu1231321
Modelka1231321
Zárukabez záruky

4. Lamy

#ad

Vč. laserového gravírování, Lamy Plnicí pero nexx model 86, pero M, barva limetková zelená

#ad
Lamy #ad - Pružina: m pružina střední pro praváky. Důležité: s laserovým gravírováním od all4myoffice – pro zadání gravírování stiskněte "nyní přizpůsobit". 1x inkoustová kazeta T10 Materiál: Hliník/plast. Obsah: 1 plnicí pero vč. Balení: dodávka včetně dárkového balení Lamy.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy #ad
Číslo dílu20451G

5. PARKER

#ad

PARKER Plnicí pero IM Black Lacquer G.C. 1931652 s osobním laserovým gravírováním

#ad
PARKER #ad - S plnou vášní a zkušenostmi se parker vždy věnuje svému dědictví a pověsti, aby neustále oživoval a vyvíjel své psací potřeby. Již více než 125 let je parker průkopníkem díky svému jedinečnému stylu a světoznámému řemeslnému umění vynikajících psacích nástrojů.

Poté se otevře okno, ve kterém můžete pohodlně a rychle uložit své přání na gravírování latinskými písmeny. Speciální psací nástroj se dodává v dárkovém pouzdře PARKER, jak je vyobrazeno. Díky ušlechtilému laserovému gravírování zvěčněno textem dle vašeho přání. 25 znaků včetně prázdných míst možných.

Díky ušlechtilému laserovému gravírování zvěčněno textem dle vašeho přání MAX. DŮleŽitÁ upozornĚnÍ k rytÍ: abyste nám mohli sdělit své přání ohledně gravírování, klikněte prosím na žluté tlačítko "Přizpůsobit nyní". Parker plnicí pero z kolekce im v ušlechtilém černém lesklém lakovém povrchu s nerezovým perem, zlatým kováním a nezaměnitelným klipem PARKER se šipkami.
ZnačkaPARKER #ad
VýrobceParker #ad
Hmotnost0.07
Číslo dílu1931652 / 144-330-LAS

6. Lamy

#ad

Lamy Plnicí pero AL-star model 29, pro leváky, pero LH, barva tmavě fialová Black purple, vč. laserového gravírování

#ad
Lamy #ad - Důležité: laserovým gravírováním od all4myoffice - pro zadání gravírování stiskněte "nyní přizpůsobit". Dárkového balení Lamy. Peří: lh pružina levák pro leváky. Obsah: 1 plnicí pero s perem LH vč. 1x inkoustová kazeta T10 . Balení: dodávka vč. Materiál: hliník tmavě fialový.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy #ad
Číslo dílu23440G
Modelka29

7. Lamy

#ad

černá, Lamy Plnicí pero 1203888 FH safari 2 017, B

#ad
Lamy #ad - Plnicí pero lamy safari je ideální plnicí pero pro děti od 3. Zvláštností tohoto plnicího pera lamy safari se samozavíracím kovovým klipem je ergonomicky tvarovaná úchopová zóna, která zajišťuje optimální držení ruky a dlouhé psaní bez únavy.

Třída, navíc je vhodný pro mládež a dospělé, je tedy také ideální pro univerzitu a do kanceláře. 1x velkokapacitní inkoustová kazeta lamy t 10 modrá - připraveno pro konvertor LAMY Z 28 pro použití s inkoustovým sklem. Rozsah dodávky: 1x lamy safari plnicí pero v umbře s tloušťkou pera b černé vč.

Robustní, trvanlivá pružina z ušlechtilé oceli v černé barvě zajišťuje příjemný, rovnoměrný tok inkoustu: je k dostání v různých šířkách pružin a také jako pero pro leváky. Ať už je v kazetě nebo v konvertoru ještě dostatek inkoustu, lze díky malému okénku v rukojeti perfektně rozpoznat.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy #ad
Výška0.47
Délka5.67
Hmotnost0.04
Šířka0.47
Číslo díluFBA_1203888
Modelka1203888 FH safari 2017 B
Zárukabez záruky

8. Lamy

#ad

Vč. inkoustové patrony LAMY T 10 modrá, leštěná ocelová pružina pro leváky, LAMY abc dětské pero pro výuku psaní 009 z javorového dřeva a protiskluzového úchytu v modré barvě

#ad
Lamy #ad - Made in germany – na lamy se můžete spolehnout: vysoká kvalita v kombinaci s velkým výběrem atraktivních barev a různých šířek pružin podporuje individuální styl psaní.

Díky pogumované a protiskluzové rukojeti padne plnicí pero LAMY bezpečně v ruce – pro vzdělávací pocit vhodný pro děti. Ocelová pružina s tloušťkou LH popisovače je perfektně přizpůsobena pro leváky. Rozsah dodávky: 1 x plnicí pero lamy abc 009 lh v modré barvě s tloušťkou pružiny lh – včetně 1 x velkokapacitní inkoustové kazety T 10 v modré barvě – kompatibilní s konvertorem Z28 pro trvalé používání. Plnicí pero s krytem z javorového dřeva a plastu zaujme svým pedagogickým a dětským designem.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy GmbH #ad
Výška0.51
Délka5.24
Hmotnost0.03
Šířka0.51
Číslo dílu1216661
ModelkaF/P 009 LH
ZárukaŽádná záruka

9. Scriveiner

#ad

Schmidt 18 Karat vergoldete Feder fein, Führungskräfte Silber Chrom, Scriveiner Silber Füllfederhalter Füller Edel mit 24 Karat Gold-Finish, Manager, Bestes Geschenk für Herren und Damen

#ad
Scriveiner #ad - Kaufen sie mit absolutem vertrauen - unglaublicher kundenservice und 100% geld-zurück-garantie. Ein schmidt-konverter und zwei Ersatzpatronen eine schwarze, die jeden Tag gerne schreiben. Ob für den gelegentlichen gebrauch oder für executives, die Arbeit, das Büro oder die persönliche Anwendung - Ihr Scriveiner-Füllfederhalter wird von Ihren Mitmenschen bewundert.

Geniessen sie das gefÜhl eines wahren luxusstifts in ihrer hand - Atemberaubender Luxus-Füllfederhalter von Scriveiner. Perfekt gewichtet und ausgewogen in der Hand - dies ist ein Luxusfüller für diejenigen, die mit 18 Karat Gold vergoldet ist. Unsere kunden stehen bei allem, im Mittelpunkt. Wenn sie nicht zufrieden sind, was wir tun, werden wir das Produkt ersetzen oder Ihnen erstatten - je nachdem, was Sie bevorzugen. Mit dem schmidt-tintensystem aus Deutschland gleitet Ihr Stift problemlos über jede Papiersorte.

Premium-qualität und dezenter Luxus einer britischen Boutique-Marke. Ausdruck von eleganz, raffinesse und suptilem luxus - Scriveiner-Stifte werden in London, England, entworfen und verkörpern die zeitlosen Eigenschaften des klassischen britischen Designs. Messing mit Silberchrom in 24 Karat Gold. Wir kennen die qualität unserer Produkte und möchten, dass Sie das bestmögliche Ergebnis erzielen. Beeindrucken sie ihre kollegen und ihre lieben - der stift wird in einer wunderschönen Box präsentiert und ist somit das perfekte Geschenk.
ZnačkaScriveiner #ad
VýrobceScriveiner #ad
Hmotnost0.33
Číslo díluSVFP00005
ModelkaSVFP00005

10. STABILO

#ad

Limetka A, Školní plnicí pero Stabilo Easy Buddy I

#ad
STABILO #ad - K dostání ve třech pružina-Varianty: M, a a D. Iridium tupírovací pro jednoduchou rychlost Ibfue verzi a čistý obraz písma – Kleckst není, neškrábe. Zabezpečení proti vytečení díky odpružených čepice. Pružina díky nový rukojeť snadno vyměnitelný. Protiskluzová Soft-rukojetí.
ZnačkaSTABILO #ad
VýrobceSTABILO #ad
Výška7.68
Délka0.71
Hmotnost0.07
Šířka3.54
Číslo díluB-51562-3
ModelkaB-51562-3