Top 10 Getränkesäule – Kleine & große Küchenhelfer

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. GOODS+GADGETS

#ad

Kultovní pivní věž s ledovým chlazením 1,3 l, 4,0 l, Pivní sloup s pípou

#ad
GOODS+GADGETS #ad - Stabilní konstrukce, sloup s pípou má extra těžký podstavec. Dný zápach plastu. Exkluzivní design a velmi přesná precizní pípa bez kapání. Rozměry xxl nápojového sloupu: výška cca 52 cm, průměr 19 cm. Plnicí objem xxl 2700 ml + 1300 ml chladicí sloup, se stupnicí. Bez chladicího prvku má nápojový sloup obrovský objem 4 l.
ZnačkaGOODS+GADGETS #ad
VýrobceGoods & Gadgets GmbH #ad
Číslo díluBT-SET
ModelkaBT-SET

2. GOODS+GADGETS

#ad

GOODS+GADGETS XXL pivní sloupek, pivní věž, pivní čerpací čerpadlo s kohoutkem 5 litrů, party

#ad
GOODS+GADGETS #ad - S xxl rozměry cca výška 110 cm dává tomuto nápojovému sloupku jasné, co hodiny udeřily. Pivní sloupek pojme až 5 litrů piva, míchaných nápojů nebo vína. Tak učiníte z dalšího kola předsvícení nebo oslavy událostí! Pojme téměř o 50 % více obsahu než běžné pivní věže.

Profesionální sloupek na pití extrémně přesné plnění, díky kompletně odolnému kohoutku proti odkapávání. Sloupek nápojů na studené nápoje jednoduše vložte kostky ledu do pivní věže. Téměř 15leté zkušenosti se projevují v kvalitě! dostatek malých hraček, které jinak existují? zde koupíte originál, který již léta používá gastronomie. Pivní věž goods+gadgets se nejlépe hodí pro pivo, víno, míchané alkoholické nápoje atd. Pivo, víno, alkohol všeho druhu, ale také energetické nápoje a cola tak zůstanou dlouho studené.
ZnačkaGOODS+GADGETS #ad
VýrobceGoods & Gadgets GmbH #ad
Výška15.75
Délka10.63
Šířka10.63

3. GOODS+GADGETS

#ad

Retro dávkovač nápojů v chromovaném nostalgickém designu | čerpací sloupek bar butler s čepovou hadicí na party nápoje dávkovač pivní věž dávkovač piva čepovací zařízení pivní sloup

#ad
GOODS+GADGETS #ad - S objemem cca 1000 ml a pomazánky po 100 ml, je sloupek nápojů ideálním dávkovačem pálenky. Jednoduše dobře opláchněte a hotovo. Servírujte svým přátelům nápoje tím nejlepším způsobem.

Posilovací sloupek se rychle a snadno čistí. Protože už zítra může být znovu v nasazení! i bez alkoholu nebo použití jako pilový sloupek je benzínový sloup šperkem díky nostalgickému vzhledu nápojových sloupků. Stabilní kovový podstavec je rovněž chromovaný a nádoba z odolného plastu. Nostalgický čerpací sloupec je zárukou každé party a každé oslavy. Náš dávkovač nápojových čerpadel je pochromovaný a svým retro designem nabízí skvělý poutač pozornosti.
ZnačkaGOODS+GADGETS #ad
VýrobceGoods & Gadgets #ad
Výška17.13
Délka6.5
Šířka6.5
Číslo díluRETRO-GETRAENKESPENDER
ModelkaRETRO-GETRAENKESPENDER

4. Cepewa

#ad

Pivní sloupek s výčepním kohoutkem, pivní tower o objemu 3,5 l, kalovaný do 3,0 litru

#ad
Cepewa #ad - Pivní sloupek má objem 3, 5 litrů. Pivní věž je perfektní rekvizita na party, se kterou můžete vydávat nejen pivo, ale také jiné nápoje. Vodní dýmka obsahuje výrazně označený indikátor stavu naplnění na 0, 5 l, výčepní kohoutek pro pohodlné plnění a odnímatelné víko pro doplnění. Optimálně doporučené plnicí množství činí 3 litry. Rozměry: Šířka 19 cm x výška 95 cm x hloubka 19 cm; materiál: plast bez obsahu BPA LFGB testovaný podle LFGB. Rozsah dodávky: 1 x pivní sloupek bez dekorace.
ZnačkaCepewa #ad
VýrobceCepewa #ad
Výška33.46
Délka7.48
Šířka7.48
Číslo dílu201944

5. REAWOW

#ad

REAWOW 3l sloupek na nápoje Beer Tower Dávkovač nápojů s Ice Tube a LED světly Keg Tag pro kuchyňskou party

#ad
REAWOW #ad - Víceúčelové: lze použít na pivní slavnosti, na party, studené nápoje, v baru na pivo, doma, čaj, džus a nápoje. Velikost: celá výška 56 cm; průměr nádoby 19 cm, 5 cm, objem 3 l; průměr ledové trubky 5, výška 31 cm, výška 17, 5 cm. Odnímatelný: otevíratelný design vodovodního kohoutku, odnímatelná zátěžová základna, snadné čištění. Design: průhledná nádoba; střední ledová trubka může udržovat optimální teplotu pití;. Materiál: vyrobeno z ekologického plastu, aby bylo zaručeno dlouhodobé používání.
ZnačkaREAWOW #ad
VýrobceREAWOW #ad
Hmotnost3.53
Číslo díluTW-339

6. Relaxdays

#ad

Relaxdays Pivní sloupek se 3 kohoutky, pivní věž, 4 l, zahrádka, transparentní/černá, dávkovač nápojů s chlazením, benzínové čerpadlo

#ad
Relaxdays #ad - Výčepní zařízení: pivní sloupek se 3 kohoutky a vyjímatelnou nádobou na led – zajišťuje optimální chlazení. Detaily: rozměry trojvýpustné pivní věže v x h: cca 64 x 31 cm – plnicí množství s/bez nádoby na led cca 4 L / 5 L.

Pivní dárek: sloupek na pití je skvělý nápad na dárek pro muže – na výlet JGA, Mallorca nebo den mužů. Snadná péče: pivo se snadno čistí ručně – stojan se 3 praktickými odkapávacími prohlubněmi. Mnohostranné použití: s nápojovým sloupkem vody, ledového čaje, šťávy, limonády atd. Išky – ideální pro zahradu.
ZnačkaRelaxdays #ad
VýrobceRelaxdays #ad
Výška25.2
Délka12.2
Hmotnost6.83
Šířka12.2
Číslo dílu10043157
Modelka10043157

7. Relaxdays

#ad

čerpací sloupec, zahradní věž, Relaxdays Pivní sloupek s kohoutkem, transparentní/černý, dávkovač nápojů s chlazení, 3 l

#ad
Relaxdays #ad - Pivní dárek: pilový sloup je skvělý nápad na dárek pro muže – pro JGA, Mallorca výlet nebo pro muže. Všestranné: s nápojovým sloupkem vody, šťávou, ledovým čajem, limonádou atd.

Snadná péče: pivní zapékací zařízení lze čistit ručně – chladicí nádobu je vyjímatelná. Detaily: rozměry pivní věže v x Š x h: cca 81 × 20 × 22 cm – plnicí množství s nádobou na led / bez nádoby na zmrzlinu 3 L / 3, 7 L. Výčepní podložka: úzký, vysoký pivní sloupek s kohoutkem a nádobou na ledové kostky – zajišťuje optimální chlazení. Išky – ideální na zahradu.
ZnačkaRelaxdays #ad
VýrobceRelaxdays #ad
Výška31.89
Délka8.66
Hmotnost3.09
Šířka7.87
Číslo dílu10043160
Modelka10043160

8. Relaxdays

#ad

černý, zahradní věž, dávkovač nápojů s chlazení, 1,1 l, Relaxdays Pivní sloupek s kohoutkem

#ad
Relaxdays #ad - Išky – ideální na zahradu. Detaily: rozměry pivní věže v x Š x h: cca 56 × 22 × 19 cm – plnicí množství s nádobou na led / bez nádoby na zmrzlinu 1, 1L / 1, 5L.

Snadná péče: pivní zapékací zařízení lze čistit ručně – chladicí nádobu je vyjímatelná. Výčepní podložka: pivní sloupek ve tvaru láhve s kohoutkem a nádobou na led – zajišťuje optimální chlazení. Pivní dárek: pilový sloup je skvělý nápad na dárek pro muže – pro JGA, Mallorca výlet nebo pro muže. Všestranné: s nápojovým sloupkem vody, ledovým čajem, šťávou, limonádou atd.
ZnačkaRelaxdays #ad
VýrobceRelaxdays #ad
Výška22.05
Délka7.48
Hmotnost2.87
Šířka8.66
Číslo dílu10043163
Modelka10043163

9. Relaxdays

#ad

Relaxdays Pivní sloupek s kohoutkem, černý, 2,5 l, zahradní věž, dávkovač nápojů s chlazení

#ad
Relaxdays #ad - Všestranné: s nápojovým sloupkem vody, ledovým čajem, šťávou, limonádou atd. Išky – ideální na zahradu. Pivní dárek: pilový sloup je skvělý nápad na dárek pro muže – pro JGA, Mallorca výlet nebo pro muže. Praktické: pivní kolíčky lze rozložit na jednotlivé součásti – snadné čištění ručně. Výčepní podložka: pivní sloupek s kohoutkem a vyjímatelnou nádobou na led – zajišťuje optimální ochlazení. Detaily: rozměry pivní věže v × h: cca 52 × 18, 5 × 23 cm – plnicí množství s nádobou na led / bez nádoby cca 2, 5L / 3, 5L.
ZnačkaRelaxdays #ad
VýrobceRelaxdays #ad
Výška20.47
Délka9.06
Hmotnost2.65
Šířka7.28
Číslo dílu10043155
Modelka10043155

10. Gancon

#ad

2 litry novinka dávkovač nápojů na víno, festivaly, dárek pro domácí party, s pumpičkou, pivo

#ad
Gancon #ad - Udržujte až 2 litry vody a můžete si vzít pivo, víno, koktejl nebo jiné nápoje. Vhodné do kuchyně, hotelu, obývacího pokoje, banket, na kempování v přírodě atd. Použitý ekologický akrylový materiál, s dlouhou životností a odolností proti korozi. Design ručního tlaku, který umožňuje snadno ovládat a ovládat průtok, je perfektním dávkovačem nápojů a lihovin. Inovativní vzhled, jedinečný tvar, silná základna, krásná a jemná.
ZnačkaGancon #ad
VýrobceGancon #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost1.37
Šířka0
Číslo díluGancon37munwiybg
ModelkaGancon37munwiybg