Top 10 Glückwunschkarte zur Geburt Junge – Blahopřání

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Diese-Klappkarten

#ad

Baby Shower Boy G13.2, Pop Up pohlednice s modrým kočárkem z papíru, blahopřání k narození

#ad
Diese-Klappkarten #ad - Máme již více než 20 000 spokojených zákazníků, přesvědčte se sami o našich láskyplných produktech. Fair trade & kvalita – karty se vyrábějí za férových podmínek v rodinném podniku. Jednotlivé díly jsou vyříznuty laserem a pak ručně sestaveny.

Ať už jako dětská kartička, dárek nebo jako poděkování k narození: s touto kartou, která se ideálně hodí pro narození chlapce, jste zaručeně správně. Zvláštní dárek – tato zvláštní karta s ušlechtilým kočárkem v modré barvě jako pop up uprostřed určitě dotkne všechny rodiče. Udělejte někomu mimořádnou radost s touto dárkovou kartou. Svým nákupem podpoříš tento projekt. Karta má v uzavřeném stavu rozměry 15 cm x 15 cm. Mnohostranně použitelný – kartičku můžete použít při mnoha příležitostech, protože karty navrhujeme velmi elegantní a kvalitní.

Uvnitř je karta prázdná a máte dostatek místa pro své poselství. Tato malá umělecká díla jsme s láskou vytvořeni a velmi zručnost k tomuto skvělému překvapení. Dodání a spokojenost: dodáváme přímo ze skladu amazon a můžeme tak nabídnout nejrychlejší přepravu. Máte další dotazy? Přihlaste se u nás! Poté ji jednoduše vložte do obálky a dárek je hotový.
ZnačkaDiese-Klappkarten #ad
VýrobceDiese-Klappkarten #ad
Výška7.09
Délka4.72
Hmotnost0.1
Šířka0.39
Číslo díluG13.2
ModelkaG13.2

2. Hallmark

#ad

Hallmark Signature Glückwunschkarte zur Geburt eines Babys, Happy Cloud

#ad
Hallmark #ad - Der bezug verfügt über einen 3d-filzaufsatz einer glücklichen Wolke und bunten Regentropfen. Innentext: "celebrating you and the sweet little someone who's on the way!". Hallmark signature bietet stilvollen käufer eine kuratierte und durchdachte Linie von gehobenen und einzigartigen Karten und Geschenken, die ihren persönlichen Stil widerspiegeln und sofort und bleibende Eindruck hinterlassen.

Mit einem entzückenden design und einem einfachen spruch ist diese Karte die perfekte Ergänzung zu einer Babyparty Geschenk und eine großartige Möglichkeit, Ihre Liebe mit einer Familie zu teilen, die ein Kind willkommen heißt.

Gedruckt auf hochwertigem Papier. Die grußkarten von Hallmark werden mit Papier aus nachhaltig bewirtschafteten Wäldern hergestellt. Wünschen sie den frischgebackenen Eltern gut, während sie ihr neues Bündel Freude in der Familie begrüßen. Die babyparty-karte misst 12, 7 x 18, 3 cm und wird mit einem passenden Umschlag geliefert.
ZnačkaHallmark #ad
VýrobceHallmark Marketing Company, LLC (Office) #ad
Výška0.13
Délka5
Šířka7.19
Číslo dílu0799RZH4008
Modelka0799RZH4008

3. Papyrus

#ad

Papyrus Glückwunschkarte zur Geburt Holzblock Spielzeug

#ad
Papyrus #ad - Papyrus bietet premium-schreibwaren, geschenkpapier, Grußkarten, Geschenktüten und unterhaltsame Produkte für alltägliche Anlässe und alle Feiertage mit einzigartigen Designs und hochwertigen Verzierungen. Karte misst 12, 7 cm. X 17, 8 cm. Papyrus grußkarten für Babypartys bieten einen hochwertigen Stil. Innentext: wishing you and your precious new baby happiness and love always! Herzlichen Glückwunsch. Zusätzliches Porto erforderlich. Botschaft auf der Vorderseite: Welcome little one.
ZnačkaPapyrus #ad
VýrobcePapyrus #ad
Výška0.1
Délka7.45
Hmotnost0.08
Šířka5.72
Číslo dílu5042213
Modelka5042213

4. MOKIO

#ad

Křtinám, přijímání, MOKIO® Pop-Up pohlednice – anděl se svíčkou – 3D dárková karta k narození, blahopřání nebo peněžní dárek pro dívky a chlapce, biřmování nebo biřmování

#ad
MOKIO #ad - Darujte radost při zvláštních příležitostech! k zaslání vašich milých blahopřání, jako poukázka nebo balení pro váš peněžní dar – tato kvalitní blahopřání je láskyplným překvapením, které vychází ze srdce.

Kvalitní skládací karta je vyrobena z pevného barevného papíru a dodává se spolu s vhodnou bílou obálkou. Prémiová skládací karta s ušlechtilou třpytivou vnější stranou a motivem holubů jako kryt. Speciální blahopřání s 3d efektem překvapení při otevření! ať už jako přání ke křtinám, biřmování nebo přání k narozeninám pro chlapce, přání k přijímání, dívky nebo kmotra – s naší pop-up dárkovou kartou můžete jedinečným způsobem říci "srdečné blahopřání".

Pop-up karta ve velkém formátu je v uzavřeném stavu 20 x 15 cm velká. Při otevření ručně vyrobené karty anděla strážného se rozvine přátelsky usmívající se anděl s velkými křídly a svíčkou v rukou.
ZnačkaMOKIO #ad
VýrobceMOKIO #ad
Výška5.91
Délka7.87
Šířka0.04
Číslo díluDDD-035
ModelkaDDD-035

5. Liebessa

#ad

Liebessa 3D pop-up blahopřání k narození dívky dítě, blahopřání k dceři, ručně vyrobené 3D přání k narození dítěte, růžovo-čáp, přání k narození dívky

#ad
Liebessa #ad - Máte také dostatek místa pro osobní ručně psanou zprávu. Papír je extra silný, trvanlivý a kvalitní, karta vydrží desetiletí jako vzpomínka. Do obálky se samozřejmě vejde poukázka.

Efekt lásky – když rodiče novorozenecké dívky otevřou tuto nádhernou a kvalitní kartu a uvidí barevný jeřáb, budou se opravdu radovat a usmívat se. Kvalita liebessa – každá karta je láskyplně sestavena ve více pracovních krocích. Velikost v rozloženém stavu cca 25 cm x 18 cm. Perfektní dárek k narození – to je nejlepší způsob, protože přání je opravdu něco zvláštního a obsahuje krásné překvapení, jak poblahopřát mamince a tatínkovi k narození, totiž 3D jeřáb.

Jsme k našim výrobkům. Připraveno k darování – dětská přání se dodává společně s obálkou. Slib liebessa – pokud máte dotazy nebo problém, pomůže vám naše podpora z Hamburku absolutně nebyrokraticky. Jednotlivé prvky jsou vyříznuty laserem naprosto přesně.
ZnačkaLiebessa #ad
Výška0.01
Délka9.84
Šířka7.09
Číslo dílubaby-kranich

6. papercrush

#ad

Blahopřání k dítěti, ručně vyrobené dětské přání, blahopřání nebo peněžní dar k narození, papercrush® Pop-Up přání narození kočárek – neutrální 3D přání k narození pro dívky a chlapce

#ad
papercrush #ad - Pěstujeme stromy – koupí karty papercrush podpoříš opětovné zalesňování lesů na Madagaskaru. Ruční výroba – darujte malé umělecké dílo: kočárky a miminka byly řezány laserem a následně byly sestaveny v nejjemnější ruční práci do tohoto originálního pop-up narození karty.

Vtipný nápad na dárek pro nově vyrobené rodiče, se kterým si budete pamatovat. Tu lze vytáhnout na pravém okraji karty, popsat a vrátit zpět do přání. S poznámkovou kartou – abyste měli dostatek místa pro vaše blahopřání, je do 3D karty integrován praktický zásuvný list.

Efekt překvapení – při otevření dárkové karty se kočárek rozvine a vytvoří skvělý 3D efekt. Již jsme zasadili více než 200 000 mangrovových stromů. Darujte radost – vyskakovací blahopřání s kočárkem je roztomilé přání k narození chlapců a dívek, roztomilý dárek pro dítě nebo těhotenství a veselé překvapení pro oslavu miminek.
Značkapapercrush #ad
Výrobcepapercrush #ad
Výška0.08
Délka5.12
Šířka7.09
Číslo díluPC08035
ModelkaPC08035

7. bsb

#ad

Přání k narození dívky a chlapce, blahopřání k narození 11,5 x 17,0 cm, bsb Přání k narození, přání Happy Birthday s obálkou, krásné přání k narozeninám s motivem slona

#ad
bsb #ad - Od veselých až po emocionální – my od bsb máme blahopřání ve všech možných variantách – jak pro vtipné, tak i pro citlivá poselství. Jedinečné motivy – naše blahopřání má veselý, stylový nebo jednoduše krásný motiv.

Láskyplné pohlednice jsou umělecké, kreativní a vyrobené s láskou k detailu. Fsc certifikováno – naši odpovědnost vůči člověku a přírodě bereme velmi vážně. Bsb - již více než 25 let jsme my, rodinný podnik bsb-obpacher gmbh, jedním z předních německých vydavatelů pohlednic / papírnic. Jsme členem amfori bsci a naše výrobky jsou z velké části certifikovány FSC FSC C014266.

S našimi kartami se postará o každou příležitost. Dostatek místa pro srdečné textové zprávy je samozřejmě k dispozici. Darujte štěstí – naše umělecké pohlednice k narození jsou nejlepší cestou, jak popřát štěstí. Hrdě zastupujeme koncept "vše z jedné ruky".
Značkabsb #ad
Výrobcebsb #ad
Výška0.02
Délka4.88
Hmotnost0.03
Šířka7.05
Číslo dílu311842-2
Modelka311842-2

8. Gonzey

#ad

Lustige Grußkarte für Neugeborene, König der Löwen Simba Grußkarten für Jungen und Mädchen

#ad
Gonzey #ad - Sofortige Lieferung. Kartengröße gefaltet: 20, 5 cm x 13, 5 cm. Mit umschlag, karte innen unbeschriftet für Ihre persönliche schriftliche Nachricht. Sagen sie mit dieser lustigen karte, wie Sie sich wirklich fühlen, sie zaubert sicher ein Lächeln auf sein Gesicht. Inklusive Umschlag. Digitaldruck auf hochwertigem 300 g/m² recycelbarem Karton.
ZnačkaGonzey #ad
VýrobceGonzey #ad
Výška0.08
Délka8.27
Šířka5.51
Číslo díluKB003
ModelkaKB003

9. Joli Coon

#ad

Přání narození, A6 s přírodní obálkou, Joli Coon Pohlednice k narození, Ahoj malý zázrak

#ad
Joli Coon #ad - Naše přání k narození – ahoj malý zázrak – je přesně to pravé, pokud chcete darovat jednoduchou, ale ušlechtilou dětskou kartu.

Protože příroda patří k nám, jako my k ní, sázíš zde k kompletně klimaticky neutrálně vyrobenému výrobku. Z lásky k jedinečnosti je náš druh písma ručně psán, vytištěný na 400 g italského designového papíru, ve tvaru srdce vyraženo horkou fólií a k tomu je k dispozici obálka s udržitelnou přírodou. Vše, co bereme v ruce u jolicoon, děláme s absolutní vášní a nejvyššími nároky na kvalitu. V případě problémů najdeme řešení.
ZnačkaJoli Coon #ad
VýrobceJoli Coon #ad
Číslo díluJoliCoon-KleinesWunder

10. pamindo

#ad

Blahopřání, přání pro chlapce a dívky, čáp s miminkem, pamindo® Přání k narození ze dřeva s obálkou A6 ušlechtilé a kvalitní, bambusové přání jako přání k narození

#ad
pamindo #ad - Vysoká kvalita – naše kvalitní blahopřání pro miminka vyrábíme ručně z neošetřeného bambusu. Stabilní dárková karta z bambusového dřeva se neohýbá a na rozdíl od běžných přání k narození se nemůže pomačkat.

Různé motivy – dřevěné pohlednice jsou k dostání v různých designech a velikostech, takže u nás najdete vhodnou bambusovou kartu pro každou příležitost. S papírem – máte na výběr. Sada pohlednic – dětské kartičky k narození ve formátu a6 jsou dodávány včetně růžového a modrého vloženého papíru a žluté dárkové obálky.

Perfektní pro sdělení blahopřání k narození. Design čápa dělá z bambusové karty obzvlášť ušlechtilý dárek. Pro popis blahopřání z bambusu můžete použít přiložený vkládací list nebo napsat své pozdravy a přání přímo na dřevo. Stabilní a robustní – pohlednice, která přinese radost i po mnoha letech.
Značkapamindo #ad
Výrobcepamindo products GmbH #ad
Výška0.01
Délka5.87
Šířka4.29
Číslo díluBSGRBAK200.SB6
ModelkaBSGRBAK200.SB6