Top 10 Klingel Fahrrad Kinder – Zvonky na kolo

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Arkim

#ad

Závodní kolo, dětská jízdní kola | 22,2 mm, zvonek na jízdní kolo, elektrokola, retro mini zvonek na kolo, měděný zvonek na MTB, Arkim Zvonek na kolo pro leváky i praváky

#ad
Arkim #ad - Zabraňte korozi a korozi odolá každému počasí – ať už jedete s MTB v terénu nebo jezdíte denně na městském kole. Blíže k rukám pro rychlejší reakci zvonek na kolo arkim se díky jednoručnímu designu liší od běžných zvonků. Hodí se na všechna řídítka s průměrem Ø 21 – 22, 2 mm ať už horská kola, městské kolo, závodní kolo, elektrokolo, skútr nebo skútr – náš zvonek na kolo pro děti a dospělé se univerzálně hodí na všechna řídítka jízdních kol.

Samostatná místnost také zabraňuje tomu, aby se kryt zvonku při kontaktu s jinými předměty nezněl, což efektivně zvyšuje bezpečnost při jízdě na kole. Kryt odolný proti korozi ze slitiny mědi z vysoce pevné měděné slitiny a abs, dlouhá životnost a silná. Patentovaný design, šetří místo zvonek na kolo arkim má originální horizontální design, který šetří místo na řídítkách při instalaci dalšího příslušenství pro jízdní kola.

Knoflík zvonku na kolo byl odpovídajícím způsobem prodloužen, takže knoflík leží blíže k palci uživatele a můžete zvonek snadno najít a rychle zazvonit, abyste v případě nouze upozornili kolemjdoucí. Zvuk až 120 dbkryt zvonku je vyroben z jednoho kusu, takže tlačítko mohou bez námahy stisknout jak dospělí, díky čemuž je zvonek hlasitější a výraznější – až 120 dB! Také jsme nastavili sílu potřebnou k stisknutí pružiny na nejpohodlnější oblast, tak děti.
ZnačkaArkim #ad
VýrobceArkim #ad
Výška2.36
Délka2.68
Hmotnost42.5
Šířka2.28
Záruka2 roky

2. Firmstrong

#ad

Unisex, Firmstrong Classic Beach Cruiser Fahrradklingel, mintgrün, 15297

#ad
Firmstrong #ad - Klassische klingelglocke lässt sich leicht am Lenker der meisten Fahrräder montieren. Inklusive klingel und Befestigungsmaterial; Teilweise Montage erforderlich. Klingelglocke, um andere wissen zu lassen, dass Sie sich nähern. Farblich passend oder passend zum Rahmen Ihres Motorrads. Ideal für alle firmstrong Herren-, Damen- und Kinder-Cruiser-Fahrräder.
ZnačkaFirmstrong #ad
VýrobceFirmstrong #ad
Hmotnost0.24
Číslo dílu15297
Modelka15297

3. Winkee

#ad

Winkee, Pískací kačenka na kolo s helmou | sladká klakson na kolo s helmou a vrtulí | pískací kačenka na kolo, pro děti | kachna s helmou | Rubber Bike Deko | dárek k Vánocům, k narozeninám

#ad
Winkee #ad - Je možné, že budou slyšet v celém sousedství. Perfektní dárek – kachna na kačenku na kačenku se perfektně hodí jako dárek. Obdarovaní určitě poděkují. Ideální k narozeninám, Valentýnu nebo motorkářům se smyslem pro humor.

Velmi snadná montáž – díky dvěma poutkům pod kachničkami se kachničky snadno připevňují a lze je zcela jednoduše upevnit pomocí přiloženého klipu. Závodník mezi houkačkami na kolo – máte rádi něco extravagantního pro své kolo? Jízdní kačenka s helmou a vrtulí zajišťuje potřebnou zvláštnost při zvonění.

Veselý dětský zvonek – s veselým kačenským jízdním kolem budou mít děti na kole obzvlášť spoustu zábavy. Skvělá dekorace – s gumovou kačenkou s helmou ozdobíte kolo i auto, elektrický skútr, motocykl, skútr, skútr nebo jednoduše svůj batoh a postaráte se o veselý poutač pozornosti.
ZnačkaWinkee #ad
VýrobceWinkee #ad
ZárukaZákonná záruka 6 měsíců

4. HUDORA

#ad

Pro jízdní kolo, modrý, HUDORA 14751 BigWheel 205-Das Original & NC-17 Unisex Zvonek na jízdní kolo Safety Bell Nc-17 -Safety Bell/Cyklistický zvonek/klakson klakson, jednotná velikost, klakson

#ad
HUDORA #ad - 2 upínacích gumiček pro připevnění na různé polohy řídítek a řídítek. Výrobek 2: jasný, výborně se hodí i na drahá kola, stylové proporce, zřetelně slyšitelný a příjemný zvuk, odolná proti korozi.

Produkt 1: hudora bigWheel 205. Výrobek 2: hliníkové zvukové těleso, 19 g lehké, 75 decibelů podle DIN/ISO 7640 Výrobek 2: jednoduchá a rychlá montáž bez nářadí, díky rychloupínacímu systému s upínací gumou, vč. Pro děti a mládež! kupte nyní online u HUDORA. Výrobek 1: tyrkysová | hliníková koloběžka HUDORA. Výrobek 1: skládací se stojanem. Výrobek 2: rozsah dodávky: 1x hliníkový zvonek, k dostání v šesti různých barvách: červená, zelená, modrá, zlatá, růžová, 2 upevňovací kroužky, černá.
ZnačkaHUDORA #ad

5. Greallthy

#ad

Závodní kolo z hliníkové slitiny a mosazného zvonu., Greallthy Zvonek na jízdní kolo Horské kolo Zvonek na kolo Retro Hlasitý Zvonek na jízdní kolo

#ad
Greallthy #ad - Malá velikost padne na řídítka 22, 6 – 31, velká velikost padne na řídítka 28, 2 – 25, 4 mm, 8 mm. Sedm barev na výběr: každá barva je k dostání v malých i velkých velikostech.

Malý a lehký zvonek na kolo: jen cca 60 g. Průměr zvonku činí pouze 1, 35 in, čímž se šetří více místa pro řídítka jízdního kola. Hlasitý zvonek na kolo: hlasitost: > 80 dB, vyzvánění je zřetelně slyšet i v hlučném provozu. Záruka: doživotní záruka, 100% výměna nebo vrácení peněz v případě problémů s kvalitou. Zvonek na kolo z celokovu: celý zvonek je vyroben z mosazi, hliníkové slitiny a ušlechtilé oceli.
ZnačkaGreallthy #ad
VýrobceGreallthy #ad
Výška0.86
Délka1.37
Šířka1.37
Číslo díluBELL
ModelkaD011
Záruka1

6. ROCKBROS

#ad

ROCKBROS Zvonek na jízdní kolo Handzvonek řídítka klasický zvonek retro vintage roh retro bell

#ad
ROCKBROS #ad - Nabízíme vám nejlepší možné řešení. Pokud se vyskytnou problémy nebo máte na nás dotazy, neváhejte nám napsat přes Amazon. Objem: > 75dbs >75 db mezinárodní standard může zvonek slyšet také zřetelně v hlučném provozu.

Tak je vhodný pro většinu jízdních kol průměr řídítek 21–31, 8 mm. Malý a lehkýpouze cca 45 g. Tento zvonek je velmi malý, takže si můžete jednoduše vzít s sebou. I když máte silná řídítka jízdního kola. Distanční držák chrání vaše řídítka před poškrábáním. Snadná montáž v balení našich zvonků na kolo je jako dárek pro snadnou montáž a demontáž. Na řídítkách sedí také jen malé místo. Vhodné pro většinu jízdních kolzvonek na kolo rockbros má 2 pásky různých délek 9, 5 mm a 12 mm.
ZnačkaROCKBROS #ad
VýrobceROCKBROS #ad
Výška0.71
Délka5.91
Hmotnost0.1
Šířka5.91
Číslo dílu15-1BBK
Modelka15-1BBK

7. Greallthy

#ad

Greallthy Zvonek na jízdní kolo Retro 6 klasických metalických barev, hlasitý zvonek na kolo děti závodní kolo horské kolo MTB zvonek zvonek na kolo

#ad
Greallthy #ad - Záruka: doživotní záruka, 100% výměna nebo vrácení peněz v případě problémů s kvalitou. Klasický retro tvar zvonu: atraktivní 2, 15palcová kupole, s kolem zvýraznění důstojnosti a elegance.

Vhodná velikost: vhodné pro montáž na řídítka jízdního kola s průměrem 22, dámská, 4–28, 6 mm. Vhodné pro pánská, 2 – 25, chlapecká a dívčí kola. Zvonek na kolo s ostrým hlasitým zvukem: tradiční a veselý zvuk "prstencového prstenu", zvuk na dlouhou dobu, chodci si snadno všimnou přiblížení vašeho kola. Zvonek na kolo v 6 atraktivních metalických barvách: černá, bílá, modrá, růžová, červená, zelená, díky čemuž bude vaše kolo vypadat dynamičtěji.
ZnačkaGreallthy #ad
VýrobceGreallthy #ad
Výška2.56
Délka2.95
Hmotnost0.2
Šířka2.17
Číslo díluCA-D012-BIKE-BELL
ModelkaCA-D012-BIKE-BELL

8. ELECTRA BICYCLE CO.

#ad

Design Unicorn, DomedRinger, Electra Bicycle Electra Zvonek na jízdní kolo Kupole Zvonek Ringer Bell křiklavě pestrý prsten

#ad
ELECTRA BICYCLE CO. #ad - Průměr zvonku činí cca 6 cm. Včetně upevňovacího materiálu. Přineste trochu jasu na řídítkách svého kola s veselými zvonky na kolo od Electra. Více stylu pro vaše kolo! electra má ve svém sortimentu spoustu exkluzivních doplňků, se kterými si můžete své kolo zcela individuálně přizpůsobit. Vhodné pro standardní řídící tyč kola.
ZnačkaELECTRA BICYCLE CO. #ad
VýrobceElectra Bicycle #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost0.22
Šířka3.94
Číslo dílu09447
Modelka09447

9. Fritz Cox

#ad

ženy a muže, Fritz Cox 'Můj anděl na kolo' vhodný pro každé kolo; v dárkovém balení; vhodné pro děti

#ad
Fritz Cox #ad - Fritz Cox. Ideální anděl na ochranu vašeho kola přímo od výrobce. Perfektní dárek pro vaše dítě, dcera, manželka, partnera nebo Vašeho oblíbeného člověka.

Je jedno, přítelkyně, zda syn, přítel nebo manžel. Jednoduchý a elegantní: design je jednoduchý, láskyplný a ideální společník pro každé kolo, každý věk a vždy pěkný nápad na dárek. Zabaleno v kvalitním černém dárkovém balení s průzorem – přátelé pro začátečníky a zkušené řidiče. Jednoduché a praktické: anděl strážný není jen malý anděl strážný cyklista a krásná vzpomínka na milého člověka, který tento dárek udělal, hodí se také na každé řidítka.
ZnačkaFritz Cox #ad
VýrobceFritz Cox #ad
Výška1.18
Délka2.76
Šířka2.76
Číslo dílu470092

10. Paliston

#ad

Paliston Fahrradklingel Aluminum Fahrradklingel für Erwachsene Kinder Jungen Mädchen Fahrrad Grün

#ad
Paliston #ad - Die bunte fahrradklingel ist eine schöne Dekoration für Ihr Fahrrad. Ziehen sie einfach die Schraube an der Lenkstange mit einem Schraubendreher fest. Es ist auch super als Geschenk. 1 minute bis zur vollständigen Installation. Ein mini-schraubendreher ist im Lieferumfang enthalten. Schöne bunte glocke. Ding ding! die fahrradklingel gibt einen lauten und knackigen Klingelton während der Verwendung aus. Geeignet für fahrradlenker mit einem Durchmesser von 22 mm.
ZnačkaPaliston #ad
VýrobcePaliston #ad
Číslo díluEC5004GN