Top 10 Pfännchen Gusseisen – Grilovací pánve

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. AMT Gastroguss

#ad

S rukojeťmi z ušlechtilé oceli, 53 × 33 cm, hloubka 2 cm, AMT Gastroguss Klaus Grilt Gastronorm – grilovací deska GN 1/1 s BBQ – grilovací dno by, neindukční, nepřilnavá povrchová úprava Lotan®,

#ad
AMT Gastroguss #ad - Vhodné pro trouby a pro plynové, sklokeramické a elektrické sporáky. Exkluzivní rukojeti z ušlechtilé oceli. Profesionální nádobí od amt gastroguss – vaření jako "Klaus Grillt"! 53 × 33 cm, hloubka 2 cm. Se zvláštním grilovacím dnem BBQ.
ZnačkaAMT Gastroguss #ad
VýrobceAMT Gastroguss #ad
Hmotnost7.54
Číslo díluAMZN-KG-25333-G-BBQ
ModelkaAMZN-KG-25333-G-BBQ

2. Grillfürst

#ad

Extrémně žáruvzdorná litinová pánev na plynový gril, sporák a oheň, Grillfürst Litinová pánev gril se dvěma držadly Ø 20 cm – masivní litinová pánev s vysokým okrajem

#ad
Grillfürst #ad - Připraveno k použití – naše litinové pánve jsou opatřeny sprejem. S touto pánví se tak podaří každý steak a zelenina. Litinová pánev se hodí také na zeleninu, brambory nebo omáčky.

Bez ohně – železná pánev je vhodná pro mnoho plotýnek. Lze ji použít také na oheň, gril na dřevěné uhlí, indukci, plynový sporák, kuchyňský vařič nebo sporák na dřevo. Grill like a boss – naše kompetence s více než 10 lety zkušeností a tisíci spokojených zákazníků mluví samy za sebe. Vynikající pro servis. Vysoce kvalitní – grilovací pánev s dlouhou životností je extrémně odolná proti teplu a rovnoměrně rozděluje teplo.

Proto je vypalování ušetřeno a může se přímo začít, což poskytuje ochranu a zjednodušuje péči. Promyšlené – 5 cm vysoký okraj a dva výlevy umožňují mnohostranné použití ohniště. Známý z focus, svět, obchodní list atd.
ZnačkaGrillfürst #ad
VýrobceGrillfürst #ad
Hmotnost2.54

3. Tornwald-Schmiede

#ad

S táckem, 1,5 kg litinová pánev, 28 × 18 × 2 cm, litina, stolní litá pánev pro indukci, grilovací desky, Tornwald-Schmiede Litinové pánve: 4 profesionální servírovací pánve

#ad
Tornwald-Schmiede #ad - Optimální rozložení tepla a akumulace tepla Snadné ruční čištění. Odnímatelné rukojeti: nejsou horké a šetří místo extrémně odolné vůči teplu až do 400 °C Rozměry dřevěné podložky: vždy 31 × 18 × 1, 5 cm.

4 velké litinové servírovací pánve s dřevěným prknem vhodné pro indukční, hodnotná hmotnost litiny: hmotnost 1, elektrické nebo sklokeramické sporáky a troubu Rozměry servírovacích pánví: vždy 28 x 18 x 2 cm, plynové, 5 kg. Stolní litinová pánev pro indukci – kromě toho relevantní nebo vhodná pro: grilovací desky, 90 EUR odpovídá dříve. Doporučená VK dodavatele. 4dílná sada velkých litinových pánví včetně rukojetí, bbq cena 119, grilovací pánev, grilovací deska, podtácků na dřevo a německého návodu český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaTornwald-Schmiede #ad
VýrobceTornwald-Schmiede #ad
Výška0.79
Délka7.09
Hmotnost3.31
Šířka11.02
Číslo díluNC7463-944

4. Jim Beam

#ad

Jimbeam Jim Beam litinová sada na grilování s dřevěnou podložkou JB0206

#ad
Jim Beam #ad - Rozměry pánve: 34 × 24 × 1, 5 cm. Rozměry dřevěné podtácky: 41 × 27 × 1, 6 cm. Vhodné pro všechny varné desky včetně indukce.
ZnačkaJim Beam #ad
VýrobceJim Beam #ad
Číslo dílu701733

5. AMT GASTROGUSS

#ad

53 × 33 cm, AMZN-KG-I-25333-G-BBQ, s rukojetí z ušlechtilé oceli, AMT GASTROGUSS Grilovací deska GN 1/1 od Klaus pro indukční grilování, výška 2 cm, Lotan® nepřilnavá povrchová úprava

#ad
AMT GASTROGUSS #ad - Profesionální nádobí od amt gastroguss – vaření jako "Klaus Grillt"! 53 × 33 cm, hloubka 2 cm. Se zvláštním grilovacím dnem BBQ. Exkluzivní rukojeti z ušlechtilé oceli. Vhodné pro trouby a pro plynové, sklokeramické, elektrické a indukční sporáky.
ZnačkaAMT GASTROGUSS #ad
VýrobceAMT Gastroguss #ad
Výška1.18
Délka15.75
Šířka11.81
Číslo díluAMZN-KG-I-25333-G-BBQ
ModelkaAMZN-KG-I-25333-G-BBQ

6. Tornwald_Schmiede

#ad

Tornwald-Schmiede Servírovací pánvička litina: 4 profesionální servírovací pánve, s táckem, grilovací, litina, litinové servírovací pánvičky, 24 x 14 x 2,2 cm, 820 g servírovací pánvička litina

#ad
Tornwald_Schmiede #ad - 4 malé litinové servírovací pánve s dřevěnými prkny vhodné pro plynové, indukční, elektrické nebo sklokeramické sporáky a troubu Rozměry dřevěné podtácky: vždy 28 × 15 × 1, 6 cm.

Optimální distribuce tepla a vlastnosti akumulace tepla Rozměry servírovacích pánví: vždy 24 x 14 x 2, 2 cm, hodnotná hmotnost litiny: hmotnost 820 g. Odnímatelné rukojeti extrémně odolné vůči teplu do 400 °C Doporučujeme ruční čištění. 4dílná sada malých litinových servírovacích pánví včetně odnímatelných rukojetí z litiny, indukce, grilovací pánve, grilovací pánve, podtácky na dřevo a německého návodu český jazyk nelze zaručit. Litinové servírovací pánvičky – kromě toho relevantní nebo vhodné pro: grilovací pánve, grilovací desky, litiny, BBQ.
ZnačkaTornwald_Schmiede #ad
VýrobceTornwald-Schmiede #ad
Výška0.79
Délka5.51
Hmotnost1.81
Šířka9.45
Číslo díluNC7461-944

7. QcuGvy

#ad

QcuGvy Náhrada pánviček na raclette, raclette pánvička litina se 4 lopatkami pro příslušenství na raclette gril trojúhelník, 4 kusy, mini nepřilnavá povrchová úprava

#ad
QcuGvy #ad - Ideální pro zdravější vaření: pánvičky mají nepřilnavý povrch, nejsou nutné žádné cizí tuky a snadné čištění. Multifunkční: pánev qcugvy raclette je ideální pro každou party. Vysoce kvalitní materiály: grilovací pánvičky jsou vyrobeny ze 100% vysoce kvalitního železa a škrabka na raclette je z plastu s nepřilnavým povrchem splňovaly bezpečnostní standardy Evropské unie.

Ve kterých můžete smažit vejce, připravit palačinky nebo roztavit sýr. 4 kusy pánviček na raclette rozměry: 18, 5 x 10 x 1, 5 cm, 5 cm. Ideální na víkend nebo slavnostní příležitosti. Perfektní nástroj na vaření: dobrý společník pro raclette gril. Perfektní sada : celkem 8 kusů. Perfektní příslušenství pro elektrický gril.

Qcugvy nabízíme 30denní vrácení peněz nebo výměnu. S izolovanou rukojetí můžete grilovací pánev bezpečně přesunout z varné desky ke stolu. Qcugvy pánvička mini s různými raclette grills verwendet Lze je použít jako náhradní i dilatační pánvičky. Jakýkoliv problém, 4 kusy nylonové lopaty rozměry: 14 x 3, neváhejte nás kontaktovat ohledně pomoci. Každou pánvičku na raclette lze upéct s různými příchutěmi, což nabízí větší výběr.
ZnačkaQcuGvy #ad
VýrobceQcuGvy #ad
Výška1.18
Délka7.09
Hmotnost0.71
Šířka3.15
Číslo díluA001
ModelkaA001

8. Tortillada

#ad

Tortillada – 25 cm Fajita Pfanne aus Gusseise/Grillpfanne für Fajitas – inkl. Serviertablett aus Holz + 2 Keramik Dipschalen set of 2

#ad
Tortillada #ad - Zudem eignet sich unsere Bratpfanne für jegliche Kochfelder, Tortillas, wie z. Die nutzbare fläche der Pfanne beträgt 25 cm. Enthalten sind Kochrezepte für die Zubereitung von z. B. Das servierbrett aus hochwertigem Holz erlaubt es durch die speziell angepassten Vertiefungen, das Gericht mit samt den Keramikschalen sicher zu servieren.

Das fajita set beinhaltet außerdem ein kochbuch mit 20 verschiedenen rezeptideen, sowie entsprechenden Pflegehinweisen für Gusseisen. Guacamole oder Chili zu verfeinern. Das material leitet die wärme sehr gut und gleichmäßig, so dass weniger Energie benötigt wird und das Essen länger warm bleibt. Die pfanne aus hochwertigem gusseisen eignet sich perfekt für die zubereitung von Fajitas, oder auch Wraps. Damit steht Ihrem einzigartigen Geschmackserlebnis nichts mehr im Weg.

B elektro, Gas oder Induktion. Burritos, einer anleitung zur Benutzung der Gusseisenpfanne, scharfer mexikanischer Reis oder auch Chorizo-Quesadillas mit rauchiger Guacamole. Die zwei mitgelieferten dipschalen sind optimal dafür geeignet, die zuvor zubereiteten Gerichte mit verschiedensten Dips wie z. B. Bei pfannen aus gusseisen handelt es sich bei der richtigen pflege um ein sehr langlebiges Produkt, welches praktisch unzerstörbar ist.
ZnačkaTortillada #ad
VýrobceTortillada #ad
Výška1.97
Délka14.96
Hmotnost9.28
Šířka7.09
Číslo díluTP-038
ModelkaTP-038

9. Syntrox Germany

#ad

Syntrox Germany 6 designových univerzálních grilovacích pánviček pro raclette trojúhelníkové

#ad
Syntrox Germany #ad - Snadné čištění – díky nepřilnavému povrchu nedrží přilepení. Tyto trojúhelníkové pánvičky se hodí do mnoha našich raclettů, rac-tat-1500W, RAC-900W-Jura, RAC-900W Chur, rac-1200w-8, lze je ale použít i univerzálně. Příslušenství pro rac-1200w basel, RAC-900W-Lille. Máte již raclette a chybí jim ještě další pánvičky. 6× trojúhelníková univerzální raclette pánvička vhodná pro kulaté a oválné raclettes. Barva: černá, 5 x 8, rozměry: 18, 5 cm.
ZnačkaSyntrox Germany #ad
VýrobceSyntrox Germany #ad
Číslo dílu6_dreieckige_RAC_Pfaennchen
Modelka6_dreieckige_RAC_Pfaennchen

10. BURNHARD

#ad

Grilovací pánev s rukojetí, BURNHARD Pánev Fajita z litiny se servírovacím prknem z akátového dřeva a miska na dip 28,8 x 17,5 x 3 cm

#ad
BURNHARD #ad - Perfektní kvalita – s týmem snů z pánve fajita, odnímatelnou rukojetí, servírovacím prkénkem a miskou na dip jste nejlépe vybaveni na svá další grilovací dobrodružství.

Proto nabízíme osobní zákaznický servis, bezplatné vrácení a tisíce receptů v našem online magazínu Burnhard. Flexibilní použití – ať už v troubě, na grilu nebo na otevřeném ohni – máte ho v ruce. Perfektní pro tvou klasiku Tex-Mex. Pánev fajita se dá jednoduše mít na všechno. Univerzální – pánev fajita je použitelná na pečení, gratinování a servírování čerstvě připravených pokrmů.

Masivní a kvalitní – robustní litina zajišťuje optimální rozložení tepla, dlouhou akumulaci tepla a chutné příchutě pražení. Kromě klasických receptů tex-mex můžete připravit také pizzu, pečení, steaky a další. Náš slib – chceme, abyste byli 100% spokojeni.
ZnačkaBURNHARD #ad
VýrobceBURNHARD #ad
Výška1.18
Délka11.34
Hmotnost4.41
Šířka6.89
Číslo dílu944150