Top 10 Roxx iPhone 14 Pro – Ochranné fólie na displej telefonů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TORRAS

#ad

Ochranná fólie, trvalá 9H sklo 100% odstranění bublin a odstranění prachu, TORRAS Ochranné sklo pro iPhone 13, 2 kusy, vynikající odolnost proti nárazům, sklo iPhone 13 Pro, fólie iPhone 13/13 Pro

#ad
TORRAS #ad - Ušetří vám komplikované kroky čištění obrazovky. Plus: tento produkt obsahuje 2 kusy ochranného skla s pomůckou pro polohování, jako např. Balení je vyrobeno z biologicky odbouratelného plastu a recyklovatelného papíru, 2 čisticí sady, oba certifikáty rohs pro zdravé materiály. Nelze ji rozbít, bez ohledu na to, jak tvrdě spadne ochranná fólie.

Odolné proti všem každodenním škrábancům a škrábancům, aniž by zanechaly stopy. Instalace s 0 chybami byla testována lidmi ve věku 5-60 let. První sklo, aby vytvořila ještě lépe ochranné pancéřové sklo, které se používá v letectví s o 300% vyšším torras neustále pracuje na výzkumu a vývoji pancéřového skla iphone 13/13 Pro, které Vám nabízí maximální bezpečnost. Pokud jste obdrželi nesprávné výrobky, které byly poškozeny nebo problémy s instalací, 1 škrabku na bubliny a podporu prodejce Nabízíme vám nové ochranné sklo, pokud máte během doby používání nějaké problémy, atd.

Zabraňuje náhodnému pádu všech předmětů každodenní potřeby. Technologie tora-dsl pro zlepšení hran. Tora-crc technologie molekulární výztuže. Dosáhněte tvrdosti více než 9H. Dný prach, žádné bubliny vylepšená technologie odstraňování prachu, 100% adsorpce prachu na povrchu obrazovky pro iphone 13/13 pro ochranná fólie. 2024 nejnovější upgradovaná ochranná fólie obrazovky – nejkomplexnější ochrana iPhone 13/13 Pro pro pancéřové sklo nabízí díky 3 vylepšeným technologiím kompletní ochranu.
ZnačkaTORRAS #ad
VýrobceTORRAS #ad
Výška0.5
Délka6.3
Šířka3.94

2. Spigen

#ad

2 kusy, odolná proti poškrábání, fólie tvrdosti 9H, Ochranná fólie Spigen Glas.tR EZ Fit kompatibilní s iPhone 14 Pro

#ad
Spigen #ad - Bez olejů; vrstva odpuzující oleje pro každodenní odolnost proti otiskům prstů. Extrémní jasnost; zachovává původní jas obrazovky. Tvrdost 9h; vyrobeno z odolného tvrzeného skla 9H pro ochranu před běžným poškrábáním. Vhodné pro obaly; přesný výřez umožňuje kompatibilitu s pouzdry Spigen. Upozornění: pro perfektní instalaci stiskněte po položení šablony na pevně oblast pro nalepení shora dolů.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška0.46
Délka5.93
Hmotnost0.29
Šířka3.03
Číslo díluAGL05214
ModelkaAGL05214

3. Spigen

#ad

2 kusy, Spigen Glas.tR EZ Fit ochranná fólie kompatibilní s iPhone 14 Pro Max, fólie s tvrdostí 9H, odolná proti poškrábání

#ad
Spigen #ad - Extrémní jas; zachovává původní jas obrazovky. Tvrdost 9h; vyrobeno z odolného tvrzeného skla 9H pro ochranu před každodenními škrábanci. Upozornění: pro perfektní instalaci, po nanesení šablony na přístroj, přitlačte plochu pro nalepení pevně shora dolů. Vhodné pro pouzdra; přesný výstřih nabízí kompatibilitu s pouzdry Spigen, pozor; není kompatibilní s Geo Armor 360 od Spigen. Bez oleje; oleofobní vrstva pro každodenní odolnost proti otiskům prstů.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška3.15
Délka6.69
Hmotnost0.07
Šířka0.31
Číslo díluAGL05202
ModelkaAGL05202

4. Spigen

#ad

Odolná proti poškrábání, 2 kusy, fólie s tvrdostí 9H, Spigen Glas.tR EZ Fit ochranná fólie kompatibilní s iPhone 14 Plus, iPhone 13 Pro Max

#ad
Spigen #ad - Bez oleje; oleofobní povrchová úprava pro každodenní odolnost proti otiskům prstů. Tvrdost 9h; vyrobeno z odolného 9H tvrzeného skla pro ochranu před každodenními škrábanci. Upozornění: pro perfektní instalaci po umístění šablony na přístroj pevně přitlačte oblast nalepení shora dolů. Extrémní jasnost; zachovává původní jas obrazovky. Vhodné pro obaly; přesný výstřih nabízí perfektní kompatibilitu s pouzdry Spigen pozor; není kompatibilní s Geo Armor 360 od Spigen.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška1.57
Délka2.36
Hmotnost0.31
Šířka0.39
Číslo díluAGL03375
ModelkaAGL03375

5. Spigen

#ad

2 kusy, ochrana senzoru, iPhone 13 Pro Max, tvrdost 9H fólie, odolná proti poškrábání, Spigen Glas.tR EZ Fit ochranná fólie kompatibilní s iPhone 14 Plus

#ad
Spigen #ad - Bez oleje; oleofobní povrchová úprava pro každodenní odolnost proti otiskům prstů. Upozornění: pro perfektní instalaci po umístění šablony na přístroj pevně přitlačte oblast nalepení shora dolů. Extrémní jasnost; zachovává původní jas obrazovky. Vhodné pro obaly; přesný výstřih nabízí perfektní kompatibilitu s pouzdry Spigen pozor; není kompatibilní s Geo Armor 360 od Spigen. Tvrdost 9h; vyrobeno z odolného 9H tvrzeného skla pro ochranu před každodenními škrábanci.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška0.02
Délka6.19
Hmotnost0.06
Šířka2.82
Číslo díluAGL03376
ModelkaAGL03376

6. TORRAS

#ad

IPhone 14 ochranné sklo nerozbitné TOP 9H ochrana, 2, TORRAS pro iPhone 13/13 Pro sklo, vojenská úroveň z DE trvalá ochranná fólie pro iPhone 13/13 Pro, iPhone 14 pro pancéřové sklo Full Screen

#ad
TORRAS #ad - Jeho neviditelný design nyní 200 milionů zákazníků po celém světě nadchne, že na obrazovce nic není!". Náš iphone 14/13/13 pro pro pancéřové sklo má nanovrstvu sedmé generace odpuzující mastnotu, která výrazně minimalizuje otisky prstů a zbytky oleje. Pokud jste obdrželi nesprávné výrobky, atd. Bez poskvrny, jako by vaše prsty klouzaly po ledu.

Začátečníci v instalaci? Žádný problém! díky nové šabloně pro nulové chyby a průlomové automatické adsorpční technologii lze fólii iphone 14/13/13 pro nainstalovat perfektně a bez bublinek během pouhých 5 sekund. Kliknout, setřít, aby byl na dotek hladší než originální obrazovka. To není dost! skleněný povrch byl tisíckrát vyleštěn hladce, navigovat – tak hladce, i po dlouhodobém používání. Plus: tento produkt obsahuje 2 kusy ochranného skla s pomůckou pro polohování, pokud máte během doby používání nějaké problémy, 1 škrabku na bubliny a podporu prodejce Nabízíme vám nové ochranné sklo, jako např.

Jsme tu vždy pro Vás. Stejný design jako u iphonu, zesílené hrany se zcela spojují s původním černým rámem iphone, "máte pocit, okraje přirozeně neviditelně přecházejí na obrazovku iphone 14/13/13 pro pro pancéřové sklo má ultra tenký design černého rámu, takže těsně obepínají každý roh vaší drahé obrazovky. Dodatečnou pomoc při upevňování ochranného skla obdržíte ve videích na této stránce. Balení je vyrobeno z biologicky odbouratelného plastu a recyklovatelného papíru, které byly poškozeny nebo problémy s instalací, 2 čisticí sady, oba certifikáty RoHS pro zdravé materiály.
ZnačkaTORRAS #ad
VýrobceTORRAS #ad
Výška0.5
Délka7.48
Šířka3.54
Číslo díluTS-IP6.1-SP-2021-CL-FR
Modelka✅iPhone 13,iPhone 13 Pro, iPhone 14

7. ESR

#ad

IPhone 13 a iPhone 13 Pro, praktický vyrovnávací rám, ESR Armorite ochranná fólie kompatibilní s iPhone 14, velmi robustní tvrzené sklo, 2 kusy

#ad
ESR #ad - Hladký a čistý: oleofobní vrstva chrání displej bez nečistot a otisků prstů a současně usnadňuje čištění. Kompatibilita: kompatibilní s iPhone 14, iPhone 13 a iPhone 13 Pro. Jasnost hd: velmi čiré sklo zajišťuje bezvadné zobrazení a kompatibilitu s Face-ID. Snadná instalace: lepidlo odpuzující prach, vyrovnávací rám a dodávaná čisticí sada zajišťují snadnou aplikaci bez bublin. Robustní ochrana displeje: 50 kg odolnost proti nárazu zajišťuje, že svůj mobilní telefon můžete bez starostí používat v každodenním životě.
ZnačkaESR #ad
VýrobceESR #ad
Výška0.01
Délka5.64
Hmotnost0.08
Šířka2.68
Číslo dílui13_tqghm_2p_acs_eu
ModelkaiPhone 14 iPhone 13 iPhone 13 Pro
Záruka1 rok

8. TORRAS

#ad

TORRAS pro iPhone 13 Pro Max pro pancéřové sklo iPhone 14 Plus sklo nerozbitný diamantový štítek certifikace na vojenské úrovni z DE trvanlivé 9H sklo iPhone 13 Pro Max Full Screen ochranná fólie

#ad
TORRAS #ad - Zde může lepení provádět i začátečník tak snadno jako profesionál. Dodatečnou pomoc při upevňování ochranného skla obdržíte ve videích na této stránce. Krábance a rozbité obrazovky, neúspěšná instalace – ne u nás! obdržíte 2 kvalitní ochranné sklo pro iphone 14 plus a 1 pomocný rám pro polohování. V případě jakýchkoliv nepředvídaných okolností od nás zašleme nové ochranné sklo.

Zákaznický servis torras dále čeká online na vaše přání 24 hodin denně. Začátečníci v instalaci? Žádný problém! díky nové šabloně s nulovou chybou a průlomové technologii auto-adsorpce lze fólii iphone 14 plus nainstalovat perfektně a bez bublinek během pouhých 5 sekund. Jeho neviditelný design už 200 milionů zákazníků po celém světě nadchlo a vychvalovalo, že na obrazovce nic není!". Certifikace vojenského standardu – váš iphone bude plně chráněn! ochranná fólie pro iphone 13 pro max/14 plus je vyrobena z německého skla nejvyšší kvality certifikováno podle vojenských standardů s tvrdostí vyšší než 9H a prošla 12 přísnými průmyslovými testy, test pádu z výšky více než 2 m a 3000 testů proti poškrábání, včetně tlakového testu s hmotností více než 60 kg, ještě desetkrát silnější! Vydrží každé použití a přesto vypadá skvěle!.

Stejný design jako u iphone, okraje přirozeně neviditelně přecházejí na obrazovku sklo iphone 13 pro max/14 plus má ultra tenký design černého rámu, zesílené hrany se zcela spojí s původním černým rámem iphone, "máte pocit, takže těsně obepínají každý roh vaší drahé obrazovky. Jsme tu vždy pro Vás.
ZnačkaTORRAS #ad
VýrobceTORRAS #ad
Výška2.95
Délka6.5
Šířka2
Číslo díluTS-IP6.7-SP-2021-CL-FR
ModelkaiPhone 13 Pro Max, iPhone 14 Plus
Záruka1

9. ESR

#ad

2 kusy, ESR Armorite ochranná fólie kompatibilní s iPhone 14 Pro, praktický vyrovnávací rám, velmi robustní tvrzené sklo

#ad
ESR #ad - Robustní ochrana displeje: 50 kg odolnost proti nárazu zajišťuje, že svůj mobilní telefon můžete bez starostí používat v každodenním životě. Kompatibilita: kompatibilní pouze s iPhone 14 Pro. Hladký a čistý: oleofobní vrstva chrání displej bez nečistot a otisků prstů a současně usnadňuje čištění. Snadná instalace: lepidlo odpuzující prach, vyrovnávací rám a dodávaná čisticí sada zajišťují snadnou aplikaci bez bublin. Jasnost hd: velmi čiré sklo zajišťuje bezvadné zobrazení a kompatibilitu s Face-ID.
ZnačkaESR #ad
VýrobceESR #ad
Výška0.01
Délka5.67
Hmotnost0.1
Šířka2.67
Číslo dílu2A29_tqm_22p2k_bdc
ModelkaiPhone 14 Pro

10. ESR

#ad

ESR Armorite ochranná fólie kompatibilní s iPhone 14 Plus a iPhone 13 Pro Max, praktický vyrovnávací rám, velmi robustní tvrzené sklo, 2 kusy

#ad
ESR #ad - Robustní ochrana displeje: 50 kg odolnost proti nárazu zajišťuje, že svůj mobilní telefon můžete bez starostí používat v každodenním životě.

Hladký a čistý: oleofobní vrstva chrání displej bez nečistot a otisků prstů a současně usnadňuje čištění. Kompletní zákaznická podpora: podrobná videa o nastavení a časté dotazy, komplexní 12měsíční záruka, celoživotní podpora a personalizovaná pomoc. Kompatibilita: kompatibilní s iPhone 14 Plus a iPhone 13 Pro Max. Jasnost hd: velmi čiré sklo zajišťuje bezvadné zobrazení a kompatibilitu s Face-ID. Snadná instalace: lepidlo odpuzující prach, vyrovnávací rám a dodávaná čisticí sada zajišťují snadnou aplikaci bez bublin.
ZnačkaESR #ad
VýrobceESR #ad
Výška0.01
Délka6.19
Hmotnost0.1
Šířka2.93
Číslo dílui13pm_tqghm_2p_acs_eu
ModelkaiPhone 14 Plus iPhone 13 Pro Max
Záruka1 rok