Top 10 Softeismaschine Mit Kompressor – Zmrzlinovače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TZS First Austria

#ad

TZS First Austria Výrobník zmrzliny a jogurtu | Ice Cream Maker samochladí s kompresorem a vyjímatelnou nádobou na zmrzlinu o objemu 1 litr | jogurtovač na doma – vč. odměrky a špachtle

#ad
TZS First Austria #ad - Bez předchlazení – díky integrovanému kompresoru s chladicím výkonem 100 w můžete začít okamžitě, bez předchozího ochlazení. Ať už se jedná o krémovou zmrzlinu na jogurt, osvěžující sorbet, lahodný zmrazený jogurt nebo jemně tající měkkou zmrzlinu – Vaší kreativitě se meze nekladou.

Tím odpadá obtěžující čekací doba, můžete začít přímo s výrobou ledu a flexibilně se věnovat tvorbě ledu. Snadné čištění a bezpečné – nádoba na led z hliníku a míchadlo včetně průhledného víka jsou vyjímatelné a snadno se čistí pod teplou vodou a mycím prostředkem. Díky automatické funkci dochlazení zůstává obsah chladný až hodinu po dokončení. Ledově studené kreace – s výrobcem zmrzliny tzs first austria můžete vykouzlit oblíbené druhy zmrzliny za pouhých 30–60 minut. Snadné ovládání – pomocí patentních knoflíků a intuitivního lcd displeje si můžete vybrat mezi funkcí míchání, přípravou ledu s funkcí chlazení nebo přípravou jogurtu, 8 hod.

Přístroj navíc automaticky přeruší provoz míchání, pokud by zmrzlina byla příliš pevná, aby chránila motor. Rozsáhlý servis – jsme 100% přesvědčeni o bezvadné kvalitě našich produktů tzS First Austria Pokud byste navzdory očekávání nebyli s naším produktem spokojeni, najdeme pro vás to nejlepší řešení! Můžete individuálně měnit dobu míchání a přizpůsobit požadované konzistenci. Dlouho udržuje teplotu 41 – 43 °c a poté udržuje hotový jogurt chladný při 2–8 °C.
ZnačkaTZS First Austria #ad
VýrobceTZS First Austria #ad
Výška9.06
Délka13.98
Hmotnost17.42
Šířka10.24
Číslo díluFA-5105
ModelkaFA-5105

2. Cuisinart

#ad

ICE30BCE, ušlechtilá ocel, Cuisinart Výrobník zmrzliny Ice Cream Deluxe, objem 2 l

#ad
Cuisinart #ad - Misku zmrazte na 12 hodin a připravte lahodné dezerty za pouhých 25 minut. Vytvořte lahodnou zmrzlinu, ovocný sorbet nebo zmrazený jogurt s čerstvými přísadami. Snadné sestavení a čištění. Extra polevy lze přidat během procesu zmrazování individuálně. Kompletně automatické a snadné ovládání – jednoduše postupujte podle receptu a přidejte přísady do misky. Velký objem 2 l.
ZnačkaCuisinart #ad
VýrobceCuisinart #ad
Výška11.81
Délka9.45
Hmotnost11.02
Šířka9.06
Číslo díluICE30BCE
ModelkaICE30BCE

3. Cuisinart

#ad

ICE100E, výrobník zmrzliny se samochladicím kompresorem, objem 1,5 l, šířka zmrzliny z ušlechtilé oceli, Cuisinart Icecream & Gelato Professional, domácí zmrzlina, jogurt a želato

#ad
Cuisinart #ad - Objem 1, 5 litru. Digitální displej s ovládacími tlačítky a časovačem odpočítávání. Chutná, domácí zmrzlina za méně než 40 minut není nutné předmrazování. Příslušenství se snadno čistí. Cuisinart výrobník zmrzliny a gelato s kompresorem a dvěma míchacími tyčemi na zmrzlinu, sorbet a želato.
ZnačkaCuisinart #ad
VýrobceCuisinart #ad
Výška11.81
Délka18.5
Hmotnost23.59
Šířka13.62
Číslo díluICE100E
ModelkaICE100E
Záruka3 roky záruka výrobce.

4. Musso

#ad

Snadné, zmrzlina Slush, sorbet, Musso Mini Lussino 4080 stroj na zmrzlinu | 0,75 l zmrzliny za 30 min | italský stroj na zmrzlinu pro domácnost | Veganská zmrzlina bez cukru nebo zmrzlina, želato

#ad
Musso #ad - Jejich mnohostranný design umožňuje výrobu různých zmrazených dezertů jako sorbet, želato, slush-Eis Slushy, mražená ovocná led, a dokonce veganská zmrzlina bez laktózy. Vložte jednoduše své přísady do mísy, zapněte stroj na zmrzlinu a nechte ho vykonávat svou práci.

Rychle a efektivně: s objemem 0, 75 litru dokáže tento výrobník ledu s kompresorem připravit během pouhých 30 minut velké množství ledu. Vysoce kvalitní design: stroj na zmrzlinu musso mini lussino 4080 je vyroben z kvalitních materiálů, míchadlo a kryt jsou vyrobeny z nerezové oceli, které zaručují dlouhou životnost. Všestranný: tento stroj na zmrzlinu se specializuje nejen na výrobu tradiční zmrzliny. Perfektní pro soukromé použití: výrobník zmrzliny musso mini lussino 4080 pro domácnost byl vyvinut speciálně pro potřeby zákazníků, kteří si chtějí doma kdykoli vychutnat lahodnou zmrzlinu.

Mísa, a proto se snadno čistí. Jednoduché použití: samochladič ledu musso mini lussino 4080 na doma se extrémně snadno používá. Zabudovaný časovač a funkce automatického vypnutí usnadňují sledování a řízení procesu přípravy ledu. Výkonný motor zajišťuje, že se led rovnoměrně a hladce míchá a získá krémovou a lahodnou konzistenci.
ZnačkaMusso #ad
VýrobceMusso #ad
Výška11
Délka12
Hmotnost39.68
Šířka18
Číslo dílumusso-mini-4080
Modelkamusso-mini-4080

5. Springlane Kitchen

#ad

Výrobník zmrzliny SPRINGLANE Emma 1,5 l se samochladicím kompresorem 150 W, vč. sešitu s recepty, stroj na zmrzlinu z ušlechtilé oceli s vyjímatelnou nádobou na led

#ad
Springlane Kitchen #ad - Náš slib – chceme, abyste byli 100% spokojeni. Výkonný – díky integrovanému kompresoru a chladicímu výkonu 150 W zvládne Emma zcela bez předchlazení a připraví led v mrazicím prostoru až do -35 stupňů.

Rozsah dodávky – rozsah dodávky zahrnuje výrobník ledu s nerezovou nádobou na led, míchací část, víko s plnicím otvorem, odměrku a špachtli a sešit s recepty s mnoha nápady na zmrzlinu. Perfektní výsledky – za pouhých 45 minut vykouzlí samochladivý výrobník zmrzliny bez předmrazení 1, 5 l krémové zmrzliny nebo také sorbet, parfait, měkkou zmrzlinu a dokonce i mražený jogurt.

Proto nabízíme osobní zákaznický servis & bezplatné zaslání zpět. Pro snadné čištění lze nádobu na led vyjmout z ušlechtilé oceli a míchací část. Díky funkci dochlazení udrží Emma hotovou zmrzlinu i po přípravě 1 hodinu studenou. Jednoduše a bezpečně – výrobník zmrzliny testovaný společností intertek gs má praktický otvor víka pro přidání přísad během procesu míchání.
ZnačkaSpringlane Kitchen #ad
VýrobceSpringlane #ad
Výška9.65
Délka15.94
Hmotnost23.59
Šířka11.02
Číslo dílu942746
Modelka942746

6. Springlane Kitchen

#ad

Stroj na zmrzlinu z ušlechtilé oceli s vyjímatelnou nádobou na led, Výrobník zmrzliny SPRINGLANE Elli 1,2 l se samochladicím kompresorem 135 W, vč. sešitu s recepty

#ad
Springlane Kitchen #ad - Krémové výsledky – elli vykouzlí při přípravě od 45 minut až 1, 2 litru krémové zmrzliny bez ledových krystalů. Proto nabízíme osobní zákaznický servis & bezplatné zaslání zpět.

Díky automatické funkci dochlazení udrží Elli hotovou zmrzlinu i po přípravě studenou. Náš slib – chceme, abyste byli 100% spokojeni. Vybavení – výrobník ledu elli je dodáván se samochladicím kompresorem, lcd displejem pro zobrazení času přípravy a teploty, vyjímatelnou nádobou na led z ušlechtilé oceli, míchací částí, víkem s náplní, porcovačem ledu a receptářskou sešitu.

Výkonný a všestranný – díky integrovanému kompresoru není nutné předchladit nádobu na led a můžete přímo začít s výrobou ledu – kdykoli tě chytne hlad. Kompaktní design – s 39 × 26 × 21, 5 cm přemění výrobník ledu elli i tu nejmenší kuchyň na gelateriu a díky elegantnímu krytu z ušlechtilé oceli se postará o lesklý bod.
ZnačkaSpringlane Kitchen #ad
VýrobceSpringlane #ad
Výška8.66
Délka15.35
Hmotnost20.94
Šířka10.24
Číslo dílu942862
ModelkaEismaschine

7. Unold

#ad

2 l, Unold 48845 Gusto stroj na zmrzlinu s digitálním časovačem

#ad
Unold #ad - Samochladící kompresor do -35 °C, takže již není nutné předem mrazit. Eloxovaná nádoba na zmrzlinu je odnímatelná a snadno se čistí. Na 2 litry zmrzliny. Robustní motor vhodný pro dlouhodobý provoz. Otevírání na víku pro přidávání přísad. Digitální časovač pro na minutu přesné programování. Elegantní a robustní nerezová nádoba.
ZnačkaUnold #ad
VýrobceUnold #ad
Výška10.31
Délka16.73
Hmotnost26.46
Šířka11.22
Číslo dílu48845
Modelka48845
ZárukaZáruka výrobce.

8. Domo

#ad

Domo DO9066I výrobník ledu s kompresorem

#ad
Domo #ad - Vyjímatelná nádoba o objemu 1, 5 litru. Výrobník ledu s chladicím kompresorem do -35 stupňů = není nutné předmrazování v mrazáku. Také ideální pro výrobu sorbetu + mraženého jogurtu. Výrobník ledu chladí až 1 hodinu. Xl plně automatický výrobník ledu se silným vestavěným kompresorem pro vlastní výrobu zmrzliny.
ZnačkaDomo #ad
VýrobceDOMO #ad
Výška13.19
Délka18.11
Hmotnost1.76
Šířka13.19
Číslo díluDO9066I
ModelkaDO9066L
Záruka2 roky výrobce.

9. Ultratec

#ad

Ultratec Stroj na zmrzlinu Rolls připraví lahodnou zmrzlinu na Ice Cream Rolls během pouhých 3 minut, stříbrná, možnost změny rozmanitých druhů, ovládání jedním tlačítkem, vč. 2 kovových špachtlí

#ad
Ultratec #ad - Hmotnost: cca 11, 5 cm výkon: 130 wattů třída ochrany i chladicí prostředek: Isobutan R600a, 3 x 24, 1 x 27, délka kabelu cca 120 cm. Součástí dodávky jsou kromě rolety ultratec ještě 2 kovové špachtle pro snadné seškrabání a zhotovení ledových krémů a návod k obsluze včetně nápadů na recepty český jazyk nelze zaručit.

Obsluha je velmi jednoduchá: vše se vyřeší pouhým jedním tlačítkem. S rolovacím výrobníkem ledu od ultratec je po pouhých 10 minutách doby předchlazení připraveno 50 gramů ledu během pouhých 3 minut: to je možné díky vysoce kvalitnímu a výkonnému kompresorovému systému.

Příprava home made ice cream rolls, sladkého pokrmu z Thajska, je právě velmi trendy. Druhy zmrzliny lze u výrobníku zmrzliny ultratec roll bez námahy měnit: od zmrzliny po ovocnou zmrzlinu, veganskou zmrzlinu, rýžový pudr, sorbet, mražený jogurt nebo jogurtovou zmrzlinu. Rozměry: Š × v × h cca 38, 8 kg, 23 g teplota chlazení cca : –5 až –30 °c.
ZnačkaUltratec #ad
VýrobceUltratec #ad
Výška9.65
Délka10.63
Šířka14.96
Číslo dílu331400000749
Modelka331400000749

10. Musso

#ad

Snadné použití, sorbet, Musso Zmrzlinovač Pola Stella 5030 Home | 1,5 l zmrzliny za 30 min | italský stroj na zmrzlinu pro domácnost | Veganská zmrzlina bez cukru nebo zmrzlina, zmrzlina Slush, želato

#ad
Musso #ad - Jejich mnohostranný design umožňuje výrobu různých zmrazených dezertů jako sorbet, mražená ovocná led, slush-Eis Slushy, želato, a dokonce veganská zmrzlina bez laktózy. Rychle a efektivně: s objemem 1, 5 litru dokáže tento výrobník ledu s kompresorem připravit během pouhých 30 minut velké množství ledu.

Perfektní pro soukromé použití: výrobník zmrzliny musso pola stella 5030 Home byl vyvinut speciálně pro potřeby zákazníků, kteří si chtějí doma kdykoli vychutnat lahodnou zmrzlinu. Jednoduché použití: samochladič ledu musso pola stella 5030 home je extrémně snadno použitelný. Mísa, a proto se snadno čistí. Všestranný: tento stroj na zmrzlinu se specializuje nejen na výrobu tradiční zmrzliny. Vložte jednoduše své přísady do mísy, zapněte stroj na zmrzlinu a nechte ho vykonávat svou práci.

Zabudovaný časovač a funkce automatického vypnutí usnadňují sledování a řízení procesu přípravy ledu. Výkonný motor zajišťuje, že se led rovnoměrně a hladce míchá a získá krémovou a lahodnou konzistenci. Vysoce kvalitní design: stroj na zmrzlinu musso pola stella 5030 home je vyroben z kvalitních materiálů, míchadlo a kryt jsou vyrobeny z nerezové oceli, které zaručují dlouhou životnost.
ZnačkaMusso #ad
VýrobceMusso #ad
Výška12.2
Délka20.08
Hmotnost66.14
Šířka13.78
Číslo dílu406.001
Modelka406.001