Top 10 TV Hintergrundbeleuchtung 50 Zoll – Interiérové LED pásky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Govee

#ad

Funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, DIY tvarování, RGBIC neonový LED pásek s ovládáním aplikací, synchronizace hudby, neonový světelný pásek pro, Govee Neonový LED pásek 3 m

#ad
Govee #ad - Pomocí dodaných 10 klipů a 10 šroubů lze neonový LED pásek jednoduše připevnit na stěnu. Iroké použití: govee home app vám nabízí vzrušující zážitek z osvětlení, 64 scénických režimů, 16 milionů diy úprav, 11 hudebních režimů, skupinové ovládání s jiným chytrým osvětlením Govee a sdílení komunity.

Efekty rgbic: dejte své fantazii volný průběh s technologií rgbic od govee. Užijte si v aplikaci govee home app více barev a funkcí, které vám pomohou vytvořit požadovanou atmosféru. Vizualizujte svou hudbu: zvyšte svou party, dobu hraní pomocí led pásku, do něhož je zabudován mikrofon pro rozpoznání hudby a herního zvuku a porovnávání s efekty, které reagují v reálném čase. Nekonečné možnosti: přidejte k dekoraci herny, obývacího pokoje, ložnice a svátků výrazný a přizpůsobitelný neonový LED pásek a zajistěte si vzrušující zážitek z DIY osvětlení.

Trávíte s nimi fantastický čas. Na ohebném neonovém LED pásku lze zobrazit více barev najednou. Kromě toho existují předdefinované, plynulé a živé světelné efekty. Inteligentní ovládání: ovládejte neonový led pásek přes alexu, jako jsou diy a hudební režimy, Google Assistant.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.03
Číslo díluH61A03D1DE
ModelkaH61A03D1DE

2. Govee

#ad

Stmívatelná bílá pro TV a PC, funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, Govee RGBIC LED Lightbar, WiFi TV podsvícení pro 45-70 palců s dvojitými světelnými perlami, 3 možnosti umístění

#ad
Govee #ad - Vyberte si z 8 různých hudebních režimů a vytvořte si pro ni živou party scénu. Více než 8 dynamických hudebních režimů: proměňte svou led lampu s hudebním režimem v aplikaci Govee Home App na taneční party. Použijte montážní držáky k montáži za televizor nebo je umístěte vedle televizoru.

Propojte svůj tv lightbar s alexou a Google Assistantem a užívejte si hlasové ovládání hands-free. Vytvořeno pro váš televizor: probuďte k životu vaši zábavu, filmy, sport a hry s led diodami govee rgbiC TV. Jednoduché nastavení: světlo tv lze třemi způsoby přizpůsobit vašim požadavkům na osvětlení. Inteligentní hlasové ovládání: použijte své hlasové asistenty k zapnutí a vypnutí světel pomocí funkce Smart Voice Control pro změnu scénických režimů a mnoho dalšího.

Použijte jej s aplikací govee home app pro dálkové ovládání světelných lišt nebo rozjasnění stěn přednastavenými scénami a hudebními režimy. Světla lze postavit horizontálně i bez montážních úhelníků. Synchronizace s TV obrazovkou pomocí funkce Dreamview. Efekt rgbic: světelná lišta govee rgbic reprodukuje dech beroucí segmentované barvy. Inteligentní lišta podporuje 16 milionů barev a 31 scénických režimů pro vytvoření veselého světla pro obývací pokoj, ložnici a dekorace.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.45
Číslo díluH6046301DE
ModelkaH6046301DE

3. ETRLNXY

#ad

Aplikace a dálkové ovládání, RGBIC LED pásek 2,5 m Dreamcolor LED podsvícení TV pro 32 až 55 palců televizorů Smart LED podsvícení, USB LED zabudované IC osvětlení pro TV, synchronizace s hudbou

#ad
ETRLNXY #ad - Trojité ovládání stáhněte si aplikaci bluetooth tím, běžet podle rychlosti efektu, můžete použít 213 režimů sledování dreamcolor, synchronizace hudby a nastavení časovače, že v apple store nebo google Play vyhledáte "duoCo StripX", jasu, abyste pomocí aplikace odstranili LED Bluetooth LED tlačítka; Ovládací políčka se 3 tlačítky; IR dálkové ovládání s 24 tlačítky. Powerbankou, skříň atd. Flexibilní usb led pásek 2, usb nabíječkou a lze jej použít pro všechny příležitosti, jako je ložnice, počítačem, domácí kino, 5 metru lze volně ohýbat bez dalších LED přípojek; 3M silné lepidlo zajišťuje, široce rozšířená, že LED pásek bude lépe připevněn k vašemu televizoru nebo počítači.

Synchronizace hudby v kombinaci se zabudovaným mikrofonem v ovládacím boxu nebo mikrofonu mobilního telefonu se televizní led pásek synchronizuje se zvukem; zapněte svůj oblíbený film a podsvícení LED mění barvy a rychlosti v rytmu, takže filmy a videa jsou ještě zábavnější; funkce časovače v aplikaci může 5V LED pásek zapnout a vypnout, užívejte si jej jednoduše inteligentním způsobem. Rgbic led podsvícení tv 2, 5 m dreamcolor led pásek s led sw2812 pro televizi o velikosti 32 – 55 palců; dvouvrstvá měď se používá k tomu, aby směs barev dreamcolour byla rovnoměrnější a jasnější; pokrývá 4 nebo více stran pro televizory menší než 43 palců; RGB LED pásek pokrývá 3 strany pro televizory větší než 43 palců; Dreamcolor.

Bezpečná a dlouhá životnost dvouvrstvá měď tv podsvícení provoz s napětím 5 v, měkké světlo a žádné oslnění; na desce plošných spojů se používá dvouvrstvá měď pro rovnoměrnější míchání barev; usb led pásek přes světlé 5050 led, vytváří velmi málo tepla, nepoškozuje váš televizor; a má funkci ukládání barev, ochranu proti zkratu, velmi bezpečné; usb led pásek přes světlé 5050 led, ochranu proti přebití, měkké světlo a žádné oslnění; na desce plošných spojů se používá dvouvrstvá měď pro rovnoměrnější míchání barev; USB LED pásek přes světlé 5Dososososososlepší sytost barev a jas světla a delší životnost. Loveeecký efekt je Anter.
ZnačkaETRLNXY #ad
VýrobceETRLNXY #ad
Hmotnost0.33

4. Philips Hue

#ad

Google Assistant a Apple HomeKit, LED pásek Philips Hue Lightstrip Plus v4 2 m White and Colour Ambiance Smart LED sada s Bluetooth, funguje s hlasovými asistenty Alexa

#ad
Philips Hue #ad - Pro ovládání v celém domě: rozšiřte svůj systém pomocí Hue Bridge k dostání samostatně užijte si chytrý domov s mnoha funkcemi naplno. U tohoto výrobku se jedná o samostatný předřadný přístroj. Propojení se staršími verzemi zboží není kompatibilní.

Inteligentní bluetooth osvětlení philips Hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3. Generace, echo Plus a Echo Show 2. Osobní nastavení osvětlení: vyberte si z 16 milionů barev nebo nejrůznějších tónů bílé, od chladného až po teplé světlo, abyste svému pokoji dodali požadovanou barvu. Jednoduché nastavení přes bluetooth: led pásek hue lightstrip plus umístěte na libovolné místo, stáhněte si aplikaci Hue Bluetooth a už můžete světlo v místnosti ovládat nebo nastavit světelné scény.

Generace. Samostatným předřadným přístrojem jsou svítidla, která lze rozložit, aby bylo možné samostatně zkontrolovat obsažené zdroje světla. Led pásek hue lightstrip v4 lze prodloužit až na 10 m. Prodloužení lightstrips v4 je možné pouze s rozšířeními generace V4.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips Hue #ad
Výška0.22
Délka78.74
Hmotnost0.97
Šířka0.57
Číslo dílu8718699703424
Modelka929002269101

5. Govee

#ad

64 režimů scény, změna barvy, ovládání přes aplikaci, ovládání segmentů, na doma, do ložnice, na party, na televizi, LED pásek Govee, synchronizace hudby, 5 m, jako kuchyňská dekorace, RGBIC LED pásek 5 m

#ad
Govee #ad - 64 režimů scény a stmívatelné: lze vybrat z více než 16 milionů barev a více než 64 scén a jas je nastavitelný od 0 do 100 % a je tak možné nastavit mnoho různých barevných kombinací pro každý různý vkus.

Rgbic a ovládání segmentů: díky ic umí led světelný pásek govee RGBIC zobrazit několik barev na LED pásku. Režim hudby: barva se automaticky mění podle zvuku. Funkce časovače: zapínání a vypínání led světla govee lze automaticky nastavit podle vašeho přednastaveného času, aby byl váš život pohodlnější.

V aplikaci je velký výběr hudebních režimů, citlivost, které lze nastavit, barvu automaticky a barevný kruh. Segmenty pásku lze barvit. Vlastní režim: různé barvy led pásku govee 5m lze současně individuálně vytvořit z barevného kruhu a můžete tak nechat volný průběh své kreativitě a kombinovat nejrůznější efekty a barevné přechody.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost0.68
Číslo díluH61253D2DE
ModelkaH61253D2DE

6. Govee

#ad

Světelný pásek s povrchovou úpravou synchronizovaný s hudbou, vhodný do domácnosti ložnice pro hraní her, Smart LED pásek funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, střídání barev, ovládání aplikací, LED pásek Govee RGBIC Pro 5 m

#ad
Govee #ad - Nastavte živé, uživatelem definované barvy na světelném pásku s lesklou povrchovou úpravou. Uvolněte si ruce díky hlasovému ovládání přes hlasové asistenty Alexa a Google Assistant český jazyk nelze zaručit. Změňte okamžitě atmosféru své ložnice, kanceláře nebo jakékoli jiné místnosti prostým poklepáním.

Rozšířená synchronizace s hudbou: nechte svá světla reagovat v reálném čase na audio signál zachycený přes mikrofon v ovládacím boxu nebo ve vašem mobilu. Vyberte si z 11 různých efektů s funkcemi přizpůsobení pro vzhled a atmosféru přesně podle vašich představ. Ovládání aplikací a hlasem český jazyk nelze zaručit: díky wi-fi i bluetooth navážete rychlé a stabilní spojení s aplikací govee Home český jazyk nelze zaručit. Ivé scénické efekty: 64+ přednastavených scénických režimů založených na přírodě, emocích, obývacího pokoje, dovolené a životu.

Vícebarevný rgbic: na rozdíl od rgb můžete díky našim ic čipům zobrazit několik barev současně na jednom LED pásku. Pak je k dispozici ovládání aplikací český jazyk nelze zaručit. Patří k nim 16 milionů barev, živé scénické režimy, diy, časové plánování a skupinové ovládání či skvělé komunitní funkce. Aplikace má mnoho funkcí: propojte led pásek s aplikací govee home a objevte vysoce užitečné funkce.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost1.04
ModelkaH619A

7. Lepro

#ad

12 V samolepicí, 300 LED, LED pásek studená bílá 6000 K, Lepro LED pásek studená bílá 5 m, bílá flexibilní DIY lišta, LED světelný pásek se síťovým zdrojem pro dekoraci, IP20 LED pásek, stmívatelný

#ad
Lepro #ad - Odříznutý díl se již nepoužívá! bezpečné, žádné blikání a žádné znečištění. Světelný led pásek má oboustrannou lepicí pásku a 6 klipů, suchý povrch a začněte s používáním. Síťového zdroje, lepší LED a materiál. 10 – 100% stmívatelný jas: s vypínačem stmívače můžete led pásek nastavit na libovolný jas, přímo zapnout/vypnout.

Pozor: k dispozici pouze s vlastním ovládáním stmívání Lepros. Snadná instalace: s autentickým silným lepidlem 3m, proto velmi dobře drží. Mnohostranně použitelný: perfektní led světelný řetěz se hodí do obývacího pokoje, ložnice, TV pozadí, skříně, jídelny, stropu, schodiště, kuchyně, zrcadla, na party nebo svatby atd. Upozornění: lze použít pouze část zkráceného LED pásku, který je také připojen k ovladači.

Položte led pásek na čistý, silnou viskozitou a pevnější přilnavostí. Design řezu: led světelný pásek lze u měděných značek zkrátit na požadovanou délku. Střevo oxidu uhličitého, aniž byste museli platit další příslušenství. Led pásek má odvod tepla, díky čemuž je mnohem odolnější. Plug and play, žádné záření, s dlouhou životností a ekologické: je na dotek a bez nebezpečí, stmívače, vč.
ZnačkaLepro #ad
VýrobceLE #ad
Výška0.08
Délka196.85
Hmotnost0.4
Šířka0.31
Číslo dílu4100067-DW-EU-NF-a
Modelka4100067-DW-EU-NF-a
Záruka2 roky záruka.

8. Tapo

#ad

TP-Link LED pásek Tapo 5 m, energeticky úsporný Tapo, ovládání přes aplikaci, Hey Google, není nutný rozbočovač, stmívatelný, kompatibilní s Amazon Alexa, 16 milionů barev, WiFi LED pásek, řezat

#ad
Tapo #ad - Jakmile najdete ideální nastavení pro večeři, filmový večer nebo čtení knihy, můžete parametry uložit a rychle vyvolat pomocí aplikace Tapo. Připojte l900-5 k wi-fi síti a můžete okamžitě přizpůsobit své prostředí.

Je možné si vybrat mezi 16 miliony barev nebo různými odstíny bílé od studeného až teplého světla, abyste místnosti dodali požadovanou barvu. Upozornění: zákazník musí produkt správně nakonfigurovat. Intuitivní instalace a správa díky praktické aplikaci tapo pro zařízení Android a iOS. Ořízněte led pásek na požadovanou délku a připevněte jej díky praktickému lepicímu místu na každý povrch. Tapo l900-5 je kompatibilní s Amazon Alexa a Google Assistant. Důrazně doporučujeme přečíst si návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, než produkt použijete.
ZnačkaTapo #ad
VýrobceTP-Link #ad
Výška0.08
Délka196.85
Hmotnost0.22
Šířka1.18
Číslo dílu1784500011
ModelkaTapo L900-5
Záruka2 roky.

9. Govee

#ad

Pro TV, LED podsvícení TV, PC, USB provoz, 2 m Bluetooth LED pásky regulovatelné pomocí aplikace, party, dekorace, Govee RGBIC LED pásek, synchronizace s hudbou

#ad
Govee #ad - S režimem diy si můžete vybrat a aplikovat barvy z oblíbených fotografií. Na jednom světelném pásku lze zobrazit několik barev současně. Ráno, chodit s někým, film, romantické, světlo svíček atd. Ideální pro vánoční dekorace uvnitř.

Světelné efekty rgbic: díky přidaným ic klipům lze led pásek ovládat segmentovaně. Flexibilní ovládání: všechna nastavení, nastavení časovače, změna barvy, např. Snadná instalace: světelný pásek se snadno instaluje na zadní stranu televizoru a je dodáván se silným lepidlem a upevňovacími svorkami, díky kterým se snadno nespadne. Toto podsvícení led TV se může synchronizovat s hudbou.

Pomocí kontrolního boxu můžete LED pásek jednoduše zapnout/vypnout. Dobrý vánoční dárek pro interiér a party. Přizpůsobení jasu, lze provést pomocí aplikace Govee Home. Režim hudby: spektrum se světlem a barvami se díky integrovanému mikrofonu automaticky přizpůsobí okolnímu hluku. Praktická aplikace govee home app: několik scénických režimů na výběr v aplikaci, blikání, západ slunce, např.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost0.42
Číslo díluH61020A1DE
ModelkaH61020A1DE

10. Philips Hue

#ad

929002994901, bílá, Philips Hue Gradient Ambiance LED Lightstrip 2 m základna

#ad
Philips Hue #ad - S barevnými přechody a flexibilním designem nabízí světelný pásek Philips Hue Ambiance Gradient výkonnou směs barevného světla pro každou místnost ve vašem domě.

Integrované ovládání leD Bluetooth přes aplikaci pomocí aplikace nebo jazyka. Inteligentní bluetooth osvětlení od philips Hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Gradient lightstrip září ve více barvách současně. Generace. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti G. Generace, echo Plus a Echo Show 2. Včetně 1 x 2m lightstrip, 1 síťového zdroje, 1 x síťového kabelu, 1 x připojovací krabice. Hue bridge je nutný.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Výška0.3
Délka0.59
Hmotnost0.93
Šířka78.74
Číslo dílu929002994901
Modelka929002994901
Záruka2 roky výrobce.