Top 10 Wlan Thermostat Heizung – Domácí programovatelné termostaty

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Homematic IP

#ad

úspora energie, Google Assistant, 156669A0,, Homematic IP Nástěnný termostat Smart Home se senzorem vlhkosti vzduchu, digitální termostat, radiátor/podlahové topení s aplikací, Alexa, měření teploty

#ad
Homematic IP #ad - Provoz vyžaduje připojení k některému z následujících řešení: homematic ip access point s bezplatnou aplikací pro smartphone a bezplatnou cloudovou službou; centrální CCU3 s lokálním ovládacím rozhraním WebUI není kompatibilní s centrálou CCU2; partnerská řešení třetích stran.

Má osvětlený displej a díky rádiové komunikaci je volně umístěn v místnosti. Měří požadovanou a skutečnou teplotu a vlhkost vzduchu. Komfortní hlasové ovládání s alexou, např. Přes echo ve spojení s Homematic IP Access Point. Jednoduchá integrace do stávajících sérií spínačů předních výrobců: Berker, Merten, GIRA, JUNG a ELSO.

Pohodlná montáž pomocí oboustranné lepicí pásky, pomocí šroubů a hmoždinek nebo přímo na krabici pod omítku. Asově řízená regulace teploty v místnosti pomocí termostatů Homematic IP na radiátory, faktorů podlahového vytápění nebo spínacích zásuvek.
ZnačkaHomematic IP #ad
VýrobceeQ-3 AG #ad
Výška0.98
Délka3.39
Hmotnost0.22
Šířka3.39
Číslo díluHmIP-WTH-1
ModelkaHmIP-WTH-1
ZárukaDva roky záruka od data nákupu prostřednictvím prodejce Amazon.

2. Homematic IP

#ad

úspora, digitální ovládání jednotlivých místností pro vytápění přes aplikaci, Alexa a Google Assistant, jednoduchá instalace, Homematic IP Smart Home Access Point + termostat na radiátory – základní

#ad
Homematic IP #ad - Bezplatná aplikace a používání cloudu bez dodatečných nákladů. Bezpečné umístění serveru v německu a není nutná registrace nebo vytvoření uživatelského účtu. Několika pohyby nahrazuje běžné termostaty na radiátory – není nutný zásah do topného systému nebo vypouštění vody.

Obzvláště jednoduché nastavení a manipulace s intuitivním vedením uživatele. Samostatný provoz push to pair umožňuje přímé nasvícení až osmi okenních a dveřních kontaktů Homematic IP HmIP-SWDM a přímé ovládání na přístroji. Okamžitě použitelný díky přednastavenému topnému profilu, který lze v případě potřeby manuálně nastavit individuální teplotní cykly s až 13 změnami za den. Nastavení a ovládání termostatu prostřednictvím bezplatné aplikace pro chytré telefony a bezplatné cloudové služby vyžaduje připojení k Homematic IP Access Point; tento produkt již není kompatibilní s centrálou CCU2.

S termostatem na radiátory – basic můžete ušetřit až 33 % nákladů na topení – díky individuálním teplotním průběhům s až 13 změnami za den ve třech nastavitelných topných profilech a v kombinaci s detekcí na okně a dveřích. Centrální prvek pro nastavení a ovládání Homematic IP Smart Homes přes bezplatnou aplikaci. Ifrovaná komunikace umožňuje bezpečný přístup k systému – i na cestách.
ZnačkaHomematic IP #ad
VýrobceHomematic IP #ad

3. tado°

#ad

Rádiový teplotní snímač tado° – doplněk s WiFi pro chytré termostaty topných těles – digitální měření teploty v místnosti pro optimální řízení radiátoru prostřednictvím aplikace – jednoduchá instalace – šetření nákladů na topení

#ad
tado° #ad - Přesné měření: na rozdíl od termostatů, které se nacházejí přímo na topném tělese, měří flexibilní čidlo skutečnou teplotu v místnosti a nastaví váš termostat přesně podle vašeho přání. Chytrý plán topení: v aplikaci můžete vytvářet inteligentní časové plány a sami určit, jaký prostor se má kdy vytápět – inteligentní termostat na topná tělesa se o to postará.

Bezdrátově: snímač funguje rádiově, lze jej používat bezdrátově a komunikuje s vašimi inteligentními termostaty tado° přes WLAN. Mobilní senzor můžete umístit bez vrtání na stěnu nebo na jakýkoliv jiný povrch nebo postavit pomocí dodaného podstavce. Jednoduchá instalace. Pohodlné vytápění: praktický rádiový snímač teploty řídí jeden nebo více chytrých termostatů na topná tělesa ve stejné místnosti tak, aby ve vašem domě zavládla optimální teplota.

Praktické rozšíření: chytré teplotní čidlo funguje pro inteligentní ovládání topení pouze ve spojení se startovací sadou Tado°, která je k dostání zvlášť V2, V3, V3+. Ovládání pomocí aplikace odkudkoli: ovládejte svá topná tělesa a snižte spotřebu energie zcela jednoduše odkudkoli pomocí služeb Alexa, Siri nebo Google Assistant český jazyk nelze zaručit.
Značkatado° #ad
Výrobcetado #ad
Výška0.71
Délka4.09
Hmotnost0.3
Šířka4.09
Číslo dílu4260328611708
Modelka104078
ZárukaEnergy Savings Guarantee.

4. tado°

#ad

Siri a Google Assistant pro vytápění a digitální ovládání jednotlivých místností přes aplikaci – snadná instalace –, tado° Chytrý termostat na radiátory – přídavný WiFi produkt kompatibilní s Alexou

#ad
tado° #ad - Chytrá sada: v sadě je obsažen chytrý bezdrátový termostat pro rozšíření vašeho digitálního ovládání topení na dodatečný prostor, který můžete následně nezávisle ovládat pomocí aplikace. Pohodlné ovládání: s inteligentními termostaty na topení můžete zcela jednoduše přistupovat k vašemu topení na cestách a podle potřeby jej nastavit nahoru nebo dolů.

Přesné řízení teploty: díky dodatečným inteligentním topným termostatům maximalizujete své pohodlí, ušetříte ještě více energie a budete mít vždy přehled o své celkové spotřebě energie. Chytré vytápění: chytrý termostat na radiátory se hodí k rozšíření vašeho digitálního ovládání topení do dalších místností a pro nezávislé ovládání jednotlivých místností. Vysoká kompatibilita: praktická sada termostatů obsahuje různé adaptéry a lze ji vertikálně i horizontálně připevnit na téměř všechny radiátory s termostatickými ventily topných těles.

Internetového můstku pro digitální ovládání topení. Praktické rozšíření: přídavná sada funguje pouze ve spojení se startovacím sadou tado° V2, V3, V3+ vč. Jedna pro všechny: s praktickou aplikací tado° můžete digitálně ovládat všechna topná tělesa, která jsou vybavena chytrým termostatem, a například na cestě domů včas nastavit.
Značkatado° #ad
Výrobcetado #ad
Hmotnost0.71
Číslo díluV3P-SRT01-TC-ML-00
ModelkaV3P-SRT01-TC-ML-00
ZárukaEnergy Savings Guarantee.

5. Bticino

#ad

Weiß, Einbau, Bticino Intelligentes WLAN-Thermostat Smarther2 mit Netatmo SXW8002

#ad
Bticino #ad - Erwärmt ihr zuhause schnell und schnell dank der Boost-Funktion. Typ: unterputz, in der Wand. Nicht geeignet für Zentralheizungen ohne Ventile.

Kompatibel mit selbstständigen und zentralen Heizungsanlagen mit Thermoventilen. Die einzige app, google home oder apple homekit oder App Home + Control, in der alle angeschlossenen Geräte von Bticino aus der Serie "with Netatmo" konfiguriert werden können. Dank des integrierten wlaNs wird es über Smartphone verbunden und verwaltbar, auch aus der Ferne. Farbe: weiß. Steuerung mit manueller steuerung, sprachassistent alexa, d. H. Version 2. 0 des exklusiven angeschlossenen Thermostats von Bticino.
ZnačkaBticino #ad
VýrobceBticino #ad
Výška1.73
Délka4.96
Šířka3.43
Číslo díluSXW8002
ModelkaSXW8002
Záruka2 jahre.

6. Homematic IP

#ad

Sada pro regulaci vytápění od Homematic IP

#ad
Homematic IP #ad - Sada aktivně pomáhá šetřit energii a umožňuje úsporu až 33 %. Nastavení a ovládání termostatu na radiátory prostřednictvím bezplatné aplikace pro smartphone a bezplatné cloudové služby vyžaduje připojení k Homematic IP Access Point.

Nastavení a ovládání sady prostřednictvím bezplatné aplikace pro chytré telefony a bezplatné cloudové služby vyžaduje připojení k Homematic IP Access Point. Startovací sada pro vytápění – easy connect umožňuje jednoduchou modernizaci regulace topného tělesa a nabízí větší komfort díky individuálním topným profilům a automatickému snížení teploty v místnosti při větrání. Termostat na radiátory se našroubuje bez zásahu do topného systému nebo vypouštění vody na ventil.
ZnačkaHomematic IP #ad
VýrobceeQ-3 AG #ad
Výška2.68
Délka4.02
Šířka2.24
Číslo dílu153413A0
ModelkaHmIP-SK9
ZárukaZáruka dva roky od data nákupu.

7. Homematic IP

#ad

Homematic IP Základní sada pro klima v místnosti

#ad
Homematic IP #ad - Startovací sada klima v místnosti pomáhá při úspoře energie až o 33 % a současně zvyšuje komfort bydlení. Vysoká bezpečnost díky rozsáhlému šifrování aes-128 a umístění serveru Německo – není nutná žádná registrace nebo vytvoření uživatelského účtu.

Access point spojuje smartphone přes homematic ip cloud se zařízeními Homematic IP žádné další náklady na používání aplikace a cloud. Termostat na radiátory nahrazuje běžné termostaty M30x1, 5, Oventrop, Danfoss a řídí radiátor podle individuálních potřeb. Individuální teplotní průběhy s až 13 změnami za den ve 3 nastavitelných topných profilech. Kontakt s okny a dveřmi – opticky zajišťuje při otevření okna nebo dveří automatické vypnutí přívodu tepla do topného tělesa.
ZnačkaHomematic IP #ad
VýrobceeQ-3 AG #ad
Výška12.76
Délka6.22
Hmotnost1.32
Šířka4.13
Číslo dílu142546A0
ModelkaHmIP-SK1
ZárukaZáruka dva roky.

8. Bosch Smart Home

#ad

Bosch Smart Home Pokojový termostat pro ovládání termostatů na radiátory, včetně indikátoru vlhkosti, kompatibilní s Google Assistant a Alexa

#ad
Bosch Smart Home #ad - Chytrý pokojový termostat pro topné termostaty umožňuje efektivní vytápění: Kdykoliv požadovaná komfortní teplota při současném snížení nákladů na energii.

Rozsah dodávky: 1x pokojový termostat, 1 x výměnný rám, anglicky, 1x montážní deska, 1x montážní sada, 3 x návod k obsluze německy, 2 x baterie AAA, francouzsky. Automatické řízení až šesti termostatů na radiátory Bosch šetřící zdroje v každé místnosti. Snadná instalace na každou stěnu: termostat nevyžaduje náročnou kabeláž díky lepicímu a šroubovému upevnění. Zdravější život: průběžné měření vlhkosti vzduchu a zobrazení na displeji. Použitelné výhradně s ovladačem Bosch Smart Home Controller prodávaným samostatně.
ZnačkaBosch Smart Home #ad
VýrobceBosch #ad
Výška33.46
Délka23.62
Hmotnost0.39
Šířka23.62
Číslo dílu8750001259
Modelka8750001259
Záruka2 roky záruka výrobce.

9. Bticino

#ad

BTICINO, Integration v. Heizkörperventilen, Temperaturbereich 5 Grad, 40 Grad, 250V, XW8002W, programmierbare Temperatursteuerung, Booster-Funktion, WLAN-Schnittstelle, Aufputz, Vernetztes Thermostat

#ad
Bticino #ad - 2 w. Anzeige der raumtemperatur und luftfeuchtigkeit. Technische daten: 250 v, temperaturbereich: 5 Grad - 40 Grad, 50/60 Hz, Leistungsaufnahme: max. Edles design durch die einfache und flache Form und dem gläsernden Effekt Fügt sich in jedem Ambiente ein.

Stellen sie für jeden Raum ihre individuelle Wohlfühltemperatur ein. Das vernetzte thermostat kontrolliert die Temperatur in ihrem Zuhause. Inklusive booster-funktion: heizen oder kühlen sie den Raum unabhängig von der eingestellten Temperatur 30, 60 oder 90 Minuten und wechseln sie danach wieder in die Standardeinstellung. Verbinden sie das thermostat mit dem smartphone über die App "Home + Control" und steuern sie die Temperatur wo immer sie sindAuch per Sprachassistent Siri, Google Assistant oder Alexa möglich.
ZnačkaBticino #ad
VýrobceBTicino #ad
Výška1.1
Délka4.96
Hmotnost0.18
Šířka3.43
Číslo díluXW8002W
ModelkaXW8002W
Záruka2 jahre herstellergarantie.

10. Homematic IP

#ad

Homematic IP Termostat na radiátory Smart Home – kompaktní, termostat topení, ovládání přes aplikaci, Alexa a Google Assistant, úspora energie, 151239A0, digitální termostat topení, snadná instalace

#ad
Homematic IP #ad - Komfortní konfigurace a ovládání přes aplikaci homematic IP Smartphone český jazyk nelze zaručit, ovládání možné také přes Alexa nebo Google Assistant. Individuální teplotní průběh s až 13 změnami za den ve 3 nastavitelných topných profilech.

Přístroj je odolný proti krádeži a manipulaci díky přiložené demontážní pojistce. Pro provoz je nutný homematic ip access point ve spojení s aplikací Cloud Service, centrálem Smart Home CCU3 nebo vhodným partnerským řešením. Nahrazuje běžné termostaty na radiátory m30 × 1, 5, reguluje potřebu tepla podle individuálních potřeb a je zajištěn proti neoprávněnému použití.

S termostatem na radiátory – kompaktní můžete ušetřit až 33 % nákladů na topení – díky individuálním teplotním průběhům s až 13 změnami za den ve třech nastavitelných topných profilech a v kombinaci s detekcí na okně a dveřích.
ZnačkaHomematic IP #ad
VýrobceeQ-3 AG #ad
Výška3.86
Délka1.89
Hmotnost0.38
Šířka2.01
Číslo dílu151239A0
ModelkaHmIP-eTRV-C
ZárukaZáruka dva roky od data nákupu.