Top 10 WLAN Verstärker – Chytré zásuvky na dálkové ovládání

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TIUIHU

#ad

TIUIHU Zásuvky nástěnný držák pro Telekom Speed Home WLAN

#ad
TIUIHU #ad - Zabraňuje tahání dětí a domácích zvířat. Pro tuto wi-fi nemusíte nastavovat žádnou speciální oblast. Získejte plnou refund or a new replacement for any quality issues.

Flexibilní instalace: každá otevřená zásuvka může být ideálním místem pro udržení WiFi. Six months warranty. Zajišťuje pořádek: dlouhé nevzhledné kabely jsou skryté, čímž se vytvoří místo a váš domov zůstane čistý a uklizený. Design plug-in udržuje stabilní a na svém místě. Tak můžete přecházet z jednoho místa na druhé. Přesně sladěno s telekom speed home wlan kompatibilitou pro perfektní tvar s vaším přístrojem. Není nutné vrtání ani nářadí: s tímto nástěnným držákem na zásuvku můžete Telekom Speed Home WLAN nainstalovat během sekundy bez vrtání otvorů nebo nářadí.
ZnačkaTIUIHU #ad
VýrobceLANHOO #ad

2. GreenSun

#ad

WiFi zásuvka Alexa GreenSun Wlan zásuvka, hlasové ovládání s hlasovým, počitadlo proudu do zásuvky, počítadlo proudu pro balkonovou elektrárnu Smart Life, zásuvka Alexa, měřič spotřeby proudu

#ad
GreenSun #ad - Zásuvka smart life dálkového ovládání wifi zásuvky se zásuvkou smart life lze pomocí chytrého telefonu zapnout a vypnout jakékoli zařízení, které je zapojeno, než opustíte dům, ať už se nacházíte. Pokud jste zapomněli něco vypnout, mám vše pod kontrolou. Pokud máte asistenta pro chytrou domácnost jako Alexa, Google Assistant, můžete mě ovládat hlasovými příkazy.

Integrace hlasového ovládání chytré wifi zásuvky: hlasové ovládání pomocí alexa echo wi-fi zásuvky. Bezpečnost díky wi-fi zásuvce dálkovým ovládáním zařízení můžete zajistit, což snižuje riziko nehod. Měřič proudu pro balkonovou elektrárnu výroba energie greensun wi-fi zásuvky lze měřit jak spotřebu energie, a pomůže vám pochopit, tak výrobu energie. Upozornění: ① připojení zásuvky k chytrému telefonu funguje pouze přes 2, když je nepoužíváte, že jsou potenciálně nebezpečná zařízení vypnuta, 4 GHz, 5G momentálně NENÍ podporováno.

Jednoduše řekněte slovo a já vaše zařízení zapnu nebo vypnu. Zásuvka není kompatibilní s Tasmota. Zásuvku můžete využít ke snížení plýtvání energií a úspoře peněz na účtech za elektřinu. Stejně tak světla zapíná a vypíná ve stanovených časech, tak pro usnadnění vašeho života. Lze sledovat spotřebu energie zařízení, která jsou k vám připojena přes Wi-Fi zásuvku, která zařízení spotřebovávají nejvíce proudu.
ZnačkaGreenSun #ad
VýrobceGreenSun LED Lighting #ad
Číslo díluAMZ-WY-Y1165

3. Ring

#ad

Ring Alarm Signal-Verstärker 2. Generation

#ad
Ring #ad - Verstärkt das signal ihrer Basisstation für alle Alarm-Geräte in Ihrem Zuhause. Generation. Anschluss an eine Standardsteckdose. Ring alarm basisstation erforderlich. Und 2. Das gerät dient lediglich zur Verbesserung der Netzwerk-Reichweite Ihres Ring Alarm-Systems. Einfache Installation; kein Werkzeug erforderlich. Kompatibel mit ring alarm-geräten und -Zubehör der 1.
ZnačkaRing #ad
VýrobceRing #ad
Výška1.35
Délka3.19
Hmotnost0.17
Šířka1.86
Číslo dílu53-025299
Modelka5B28S6

4. BITIWEND

#ad

BITIWEND Rádiový signál přesměrování WLAN rádiové rozšíření sada dveřního zvonku a gong přesměrování rádiový konvertor kompatibilní s aplikací pro smartphone pro stávající zařízení vyzvánění vestavný

#ad
BITIWEND #ad - Wlan rádiový zvonek přijímač 433 mhz +/- 40 khz lze připojit k vysílači v dosahu až 200 m, který lze propojit s mobilním telefonem pro příjem zpráv na dálku.

Označené kabely +/- není nutné rozlišovat mezi plusovými a zápornými póly, a proto se snadno instalují. U tohoto rádiového zvonku si můžete vybrat svou oblíbenou melodii z 32 různých polyfonních vyzváněcích melodií a podle libosti ji změnit. Připojení 3–24 v ac/dc; napájení přes transformátor zvonku nebo mechanický gong. Upozornění: pouze 2, 4 GHz WIFI. Jednoduše a rychle integrován do každého stávajícího zvonkového zařízení, BITIWEND rádiový vysílač pro elektronické, elektromechanické a mechanické zvonky/gongy. Hlasitost je nastavitelná v 5 stupních 0 – 110 dB.
ZnačkaBITIWEND #ad
VýrobceBITIWEND #ad
Výška3.07
Délka3.82
Hmotnost0.31
Šířka3.58
Číslo díluWIFIB14+WET01
ModelkaWIFIB14+WET01

5. Satisure

#ad

Dveřní zvonek přesměrování rádiového zvonku rádiový konvertor rádiový gong rozšíření sada 58 melodií a 5 úrovní hlasitosti dveřního zvonku s kabelem, Satisure Předávání rádiového signálu

#ad
Satisure #ad - Rádiový dveřní zvonek přijímač nabízí 5 nastavitelných hlasitostí s maximální hlasitostí 110 dB pro sluchově postižené a seniory; různých 58 melodií zřetelného zvuku pro splnění různých potřeb.

Kromě vyzváněcího tónu se navíc objevuje vizuální signál. ZÁkaznickÝ servis – pokud máte po obdržení produktu dotazy nebo rady během používání, neváhejte nás kontaktovat s Satisure Direct. Sada pro přenos rádiového signálu, 1 rádiový konvertor a 1 zásuvkový přijímač. Dosah mezi vysílačem a přijímačem činí až 200 m/650 ft. Nejsou nutné žádné různé kabely, jednoduchá instalace. Při aktivaci zvonku bliká, což je velmi dobře vidět zejména ve tmě. Nabízíme zákaznický servis 24/7. Rádiový vysílač se ve vašem mechanickém gongu spojí s oběma kabely +/- a -/+.
ZnačkaSatisure #ad
VýrobceSatisure #ad
Výška3.94
Délka3.94
Šířka1.97
ModelkaWET01

6. BITIWEND

#ad

BITIWEND Rádiový signál přesměrování rádiového rozšíření sada dveřního zvonku a zvonku přesměrování 1 rádiový konvertor + 1 zásuvka přijímač pro stávající zařízení vyzvánění vestavný vysílač 3-24 V

#ad
BITIWEND #ad - Označené kabely +/- není nutné rozlišovat mezi plusovými a zápornými póly, a proto se snadno instalují. Připojení 3–24 v ac/dc; napájení přes transformátor zvonku nebo mechanický gong.

U tohoto rádiového zvonku si můžete vybrat svou oblíbenou melodii z 58 různých polyfonních vyzváněcích melodií a podle libosti ji změnit. Rádiový zvonek přijímač 433 mhz +/- 40 khz připojit k vysílači ve volném prostoru dosah až 200 m. Jednoduše a rychle integrován do každého stávajícího zvonkového zařízení, BITIWEND rádiový vysílač pro elektronické, elektromechanické a mechanické zvonky/gongy. Hlasitost je nastavitelná v 5 stupních 0 – 110 dB.
ZnačkaBITIWEND #ad
VýrobceBITIWEND #ad
Výška0.67
Délka3.15
Hmotnost0.12
Šířka3.15
Číslo díluB8WET01
ModelkaB12+WET01

7. Shelly

#ad

Shelly BLU Gateway | Bluetooth WLAN brána v USB A dongle | domácí automatizace | kompatibilní s hlasovými asistenty Alexa a Google Home | iOS Android App | není nutný rozbočovač | bezdrátový

#ad
Shelly #ad - S aplikací shelly smart control můžete svá zařízení shell ovládat na dálku a budete informováni o všech automatizovaných událostech ve vašem domě. Pokud chcete používat zařízení shelly gen-1 se senzory shelly blu, může být brána Shelly BLU jako brána k produtí Cloud a tím i k vašim stávajícím zařízením Gen-1. Bluetooth wlan-gateway je bluetooth wifi brána v usb a donglu; usb typ a konektor, prodlužovací kabel s dosahem wlan.

Našim zákazníkům nabízíme profesionální podporu a 2letou záruku na zařízení. Nyní mohou všechna vaše zařízení shelly - nejen Plus a Pro - bezproblémově komunikovat s vašimi BLU zařízeními. Sjednoťte svá inteligentní zařízení – v cloudu nebo lokálně – brána shelly blu je malý usb dongle, který slouží jako brána mezi zařízeními shelly bLU a Shelly Cloud. Dongle, který funguje jako most mezi vašimi přístroji Shelly BLU a dalším Shelly Ecossystémem. Přijímá signály bluetooth a vysílá je do cloudu nebo lokálně na jiné zařízení bez Bluetooth. Shelly zÁkaznickÝ service – shelly je jednou z nejrychleji rostoucích značek smart home na světě se zařízeními, která nabízejí řešení pro automatizaci soukromých domů, budov a podniků.

S bránou shelly blu můžete svůj signál přenášet v interiérech až 30 m a venku až 50 m široký. Rozšiřte svůj stávající dosah wlan – v mnoha domácnostech je jediný router příliš slabý na to, který se dostane do každé místnosti, aby generoval stabilní signál, což vede k mrtvým zónám a chybnému spojení. Zařízení můžete zcela jednoduše nakonfigurovat a spravovat jejich nastavení jednotlivě, nebo můžete vytvářet personalizované scény kombinací zařízení Shell a spouštět určité akce ve vaší domácí automatizaci.
ZnačkaShelly #ad
VýrobceShelly Europe #ad
Výška0.31
Délka1.77
Hmotnost0.01
Šířka0.79
Číslo dílu3800235266656
ModelkaShelly_B_Gateway
Záruka2

8. PHYSEN

#ad

Domovní zvonek a přesměrování gong, rádiový konvertor pro stávající zvonková zařízení, PHYSEN Předávání rádiového signálu, sada pro rozšíření rádiového zvonku WET02 – bezdrátový konvertor a přijímač

#ad
PHYSEN #ad - Physen funk-gong univerzálně použitelný rádiový přijímač pro všechny rádiové vysílání signálů s 58 polyfonními melodiemi a optickým LED signálem a 5stupňovou hlasitostí 0 – 110 db. Pokud máte po obdržení výrobku dotazy nebo rady během používání, neváhejte nás kontaktovat.

Označené kabely +/- není nutné rozlišovat mezi plusovými a zápornými póly, a proto se snadno instalují. Systém digitálního kódu, aby se odstranily případné poruchy. Dodáváno s návodem k instalaci. Sada pro přenos rádiového signálu s wet02 – rádiovým konvertorem a přijímačem baterie.

Nabízíme zákaznický servis 24/7. Jednoduše a rychle integrován do každého stávajícího zvonkového zařízení, rádiový vysílač PHYSEN WET02 pro elektronické, elektromechanické a mechanické zvonky/gongy. 433 mhz +/- 40 khz, systém digitálního kódu se automaticky přizpůsobí, při stisknutí tlačítka zvonku se přijímači vysílá rádiový signál.
ZnačkaPHYSEN #ad
VýrobcePHYSEN #ad

9. Usmart

#ad

Hlasové ovládání časovačem, GHome Smart WiFi zásuvka 16 A, měření spotřeby proudu, WiFi zásuvka 4 ks, pouze na 2,4 GHz WiFi.230 V ||, chytrá domácí zásuvka, funguje s hlasovým ovládáním Alexa Home

#ad
Usmart #ad - Tato 16a chytrá zásuvka má maximální zatížení 3680 W. To může ušetřit 10 % proudu. A můžete je seskupit podle svého přání a ovládat pomocí chytré zásuvky smart life. Seskupovací zařízení a sdílení rodiny: pomocí chytrých plugů můžete také integrovat všechny elektrické přístroje, led pásky, jako je lampa, žárovka, ventilátory a výrobce kufrů do své chytré domácnosti.

Nabídněte elektřinu svým elektrickým autům a kávovarům, kdykoli budete chtít. Tak máte vždy plnou kontrolu nad spotřebou všech přístrojů a vyhnete se také zbytečným pohotovostním režimům. Hlasové ovládání: po úspěšné aktivaci spusťte v aplikaci smart life nové zařízení a pak vyhledejte přes aplikaci třetí strany nebo alternativně hlasovým příkazem. Sada zásuvek alexa se poté přidá do oblasti chytrých domů a lze ji tam nebo pomocí hlasového příkazu zapnout nebo vypnout. Funkce časovače: s aplikací můžete ovládat svá elektrická zařízení podle svých představ.

S aplikací můžete jasně vidět, kolik energie spotřebovaly vysoce výkonné přístroje. Bezpečnostní záruka: inteligentní konektor sp1 s certifikací ce, pokročilých inteligentních čipů a poniklované mosazi a disponuje funkcí ochrany proti přehřátí a přepětí, WEEE a RoHS je vyroben z vysoce kvalitního materiálu PC-V0 zpomalujícího hoření, aby chránila vaši bezpečnost a současně chránila elektronická zařízení před poškozením. Naše bezdrátová zásuvka podporuje maximální proud 16 A a maximální výkon 3680 W. Ovládací prvek můžete sdílet se svou rodinou také s funkcí sdílení zařízení.
ZnačkaUsmart #ad
VýrobceUsmart #ad
Výška3.15
Délka6.61
Šířka5.51
Číslo díluUS-SP1-4
ModelkaSP1-4

10. Bosch Smart Home

#ad

Chytrá zásuvka s funkcí aplikace, zesílení rádiového signálu, Bosch Smart Home Kompaktní mezikonektor, kompatibilní s Alexa, Google Home a HomeKit

#ad
Bosch Smart Home #ad - Použitelné výhradně s ovladačem Bosch Smart Home Controller prodávaným samostatně. Zesílení rádiového signálu: produkty lze zapojit do dosud nedosažených prostor – funguje při: Twinguard, twist, detektor pohybu, vodní hlásič a kompaktní mezikonektor.

Inteligentní integrace: propojuje běžné elektrické přístroje do systému Bosch Smart Home. Rozsah dodávky: 1x kompaktní mezikonektor, 3x Quick Start Guides. Kompaktní konstrukční velikost: Možné použití více mezizástrček vedle sebe. Spora energie: díky průběžnému měření a zobrazení spotřeby energie připojených elektrických přístrojů a využití funkce spínání času.
ZnačkaBosch Smart Home #ad
VýrobceBosch Smart Home #ad
Výška3.27
Délka2.36
Hmotnost0.28
Šířka2.36
Číslo dílu8750001300
Modelka8750001302