Top 10 Zahnarzt Spielzeug Kinder – Plastelíny a modelíny pro děti

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Play-Doh

#ad

Hračka pro děti od 3 let s hnětením na kazem a modelínou v metalické barvě, 10 hnětacích nástrojů, Play-Doh Zubař Dr. kývající se zub, 8 plechovek à 56 g

#ad
Play-Doh #ad - Když pacient otevře ústa a vytáhne jazyk, budou mít malí zubní lékaři velkou zábavu. Play-doh zubní svorka a výplně: stříbrná a zlatá modelína play-doh se perfektně hodí na hnětení zubních výplní pomocí koleček a pomocí modelovací stříkačky.

Wackelzahn je dodáván s celkem 10 hnětacími nástroji, který vyjadřuje zubní pastu Play-Doh a tyčinku na zuby, včetně zubního kartáčku, zrcátko do úst a pinzetu. Zde lze najednou hnětet celou řadu zubů. Hrajte si zubaře a kouzlete úsměv na obličeji: "otevřete prosím ústa doširoka, aaah". Nezapomeňte na zoubky: zubař dr.

8 dávek play-doh, včetně kovově zbarveného knoflíku: se správnými barvami je hraní zubaře ještě zábavnější! S Play-Doh v barvách stříbrná a zlatá plus bílá, červená a zelená a speciální "kazivá hněta" se v zubní ordinaci obejde. Play-doh zuby uzlů a plnění: s ručně ovládaným vrtákem lze otvory v zubech vyhloubit a pak opravit pomocí modelovací stříkačky a náplně Play-Doh.
ZnačkaPlay-Doh #ad
VýrobceHasbro #ad
Výška8.5
Délka2.63
Hmotnost1.8
Šířka11
Číslo díluF1259
ModelkaF1259

2. Melissa & Doug

#ad

Montessori dětská hračka od 3 let, dětská sada na hraní zubaře, zubaře hračka pro děti, Melissa & Doug Zubař hračka sada pro děti, vzdělávací hračka pro chlapce od 3 let

#ad
Melissa & Doug #ad - 26dílná sada zubních her s realistickými potřebami pro péči o zuby, ošetření zubního kazu a vložení rovnátek a svorek na nadrozměrné sadě hracích zubů. Použijte nálepky na označení "kazu" a pak vyčistěte vibračním nástrojem s vyměnitelnými lešticími a vrtacími hlavami nebo zubním kartáčkem; zadní 4 zuby se kývají a zvedají se, aby bylo možné hravě procvičit tahání zubů.

Obsahuje sadu hracích zubů, opakovaně použitelná identifikační karta na pásku na klíče, 3 šálky na zubní kartáček, nástroje na ošetření, horní a spodní rovnátka a svorky, masku, 2 gázové obvazy, láhev a kelímek na zubní oplachování, zubní kartáček, tubu na zubní pastu, oboustranná opakovaně použitelná karta pro aktivity.

Melissa & doug sada zubních lékařů super smile se sadou zubních zubů a příslušenstvím pro zubaře 26 hraček. Zábavný a podmanivý způsob, jak naučit děti dobrým zubním zdravotním postupům a zmírnit obavy nebo pocity stresu spojené s návštěvou u zubaře.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška10.5
Délka13.5
Hmotnost1.5
Šířka3.5
Číslo dílu8611
Modelka8611
Záruka2 roky výrobce

3. GXGM

#ad

Hraní rolí pro děti od 3, dětské hračky od 3 let, GXGM 9dílná sada hraček pro zubaře pro chlapce a dívky, zubař sada hraček od 3 let

#ad
GXGM #ad - Podporují duševní vývoj a interakci mezi rodiči a dítětem. Budujte důvěru svého dítěte, aby se nemusel bát návštěvy lékaře. Bezpečný materiál: hračka pro děti zubaře je vyrobena z kvalitního plastu, je bezpečná, netoxická, odolná proti opotřebení a má dlouhou životnost.

Vytvořte si dlouhé hodiny veselé potěšení ze hry. Hra na role: nechte své dítě vklouznout do role zubaře. Interaktivní hračka: modelová hračka pediatra může pomoci dětem naučit se čistit zuby a simulací scén pochopit, jak důležité je chránit ústa. Mnohostranně použitelný: perfektní pro předhraní, pro hraní rolí, party a školní třídy. Sada pro děti na hraní rolí obsahuje 9 nástrojů: simulované zuby, podnos, stříkačku, zubní vrtačku, pinzetu, zubní pastu, zubní kartáček, ústa a zubní háčky.
ZnačkaGXGM #ad
VýrobceGXGM #ad
Číslo dílu009

4. BEMIRO

#ad

S pohodlným kufrem, BEMIRO Zubař hračka pro děti kufr sada, 10dílná

#ad
BEMIRO #ad - Komfortní – všechny nástroje pro zubaře lze rychle a jednoduše uložit a přepravovat v dodávaném kufru. Pozor, není vhodné pro děti do 36 měsíců. 10 dílů – obsahuje 10 nástrojů, vrtačky, mimo jiné dětské zubní kartáčky, stříkačky a další. Velikost – kufr je cca 21 x 12 cm velký. Nebezpečí udušení díky malým dílům, které lze spolknout. Sada zubních lékařů – se sadou hraček zubaře mohou vaše děti otevřít svou vlastní malou praxi.
ZnačkaBEMIRO #ad
VýrobceBEMIRO #ad

5. Klein

#ad

Kartáč atd. | Rozměry: 21 cm x 14,5 cm x 13 cm | Hračka pro děti od 3 let, Klein Zubní kufřík Theo 4326 s příslušenstvím | vč. žraloka pro zubní vyšetření, zubní zrcátko, vrták

#ad
Klein #ad - Veselý extra: žralok, jehož zuby jsou na jedné straně zdravé, na druhé straně je však třeba je naléhavě ošetřit. Made in germany i rozměry: 21 cm x 14, 5 cm x 13 cm I Vhodné pro děti od tří let. Zubařský kufřík, se kterým mohou děti důkladně zkontrolovat zuby a manipulovat s nimi nástroji. S tímto kufrem a malým žralokem můžete mnoha dětem pomoci zmírnit strach z návštěvy zubní ordinace. Robustní kufr je vybaven zubními nástroji, jako jsou vrtačka a zrcadlo, stříkačka atd. Vybavené.
ZnačkaKlein #ad
VýrobceTheo Klein #ad
Výška7.09
Délka8.27
Hmotnost0.84
Šířka5.71
Číslo dílu4326
Modelka4326
Zárukaze zákona

6. BUYGER

#ad

Hračka pro děti, chlapce, dívky, BUYGER Lékařský kufřík pro děti od 4 let, stříkačka, zubař, lékařský plášť, doktorské hry na role, s příslušenstvím stetoskop, doktorský kufr, pro děti

#ad
BUYGER #ad - Rukojeť se vejde do malé ruky, 5 × 14, snadno se nosí pro první pomoc kdykoliv. Současně může děti zbavit strachu z lékařů. Dárek pro děti– vynikající hračka. Drží veškeré příslušenství hračky Doktor. Hračka pro děti zubařů – zábavné téma o ústní hygieně, které ukazuje dětem, jak zubaři ošetřují zuby, a pomáhá jim rozvíjet povědomí o péči o ústní dutinu a dobrých návycích při čištění.

Může to být také ideální kostým na karneval. Kufr pro lékaře pro děti 3 v 1 – včetně pláště pro lékaře, zubních kartáčků, skalpelu, měřiče krevního tlaku, nůžek, stetoskopu, podnosu, zubní pasty, karty na léky, reflexní zrcátko, lahvičky na léky, krabiček na léky, plnicích šroubů, stříkačky, zubních háčků, zubní niť, ústního zrcátka, malého kladiva, klobouku, otoskopu, kufřík na pediatr.

Ideální jako dárek k narozeninám/vánocům/Halloweenům pro děti/chlapce/dívky od 3 4 5 let. Světlo a zvuk– stetoskop nejen svítí, ústní zrcátko a kapesní svítilna mohou rovněž svítit, ale také vydává realistické srdeční zvuky. Snadné uložení a nošení – dětský kufřík na lékaře, velikost: 21 × 13, 5 cm. Děti s rolemi– děti se oblékají pláštěm pro lékaře a chirurgickou čepicí pro děti 4–6 let, aby si hraní rolí ještě více užilo. Otoskop, takže děti mohou s touto lékařskou hračkou zkoumat strukturu lidského těla.
ZnačkaBUYGER #ad
VýrobceBuyger #ad
Výška5.71
Délka8.27
Hmotnost1.98
Šířka5.31
Číslo díluET-A625
ModelkaET-A625

7. Melissa & Doug

#ad

Melissa & Doug Zahnarzt Spielzeug Set Jungen & Mädchen | Geschenk für Kinder | Rollenspiele Kinder ab 3 | Kinderspielzeug ab 3 Jahre | Zahnarzt Set Spielzeug ab 3 Jahre | Zahnarzt Instrumente Kinder

#ad
Melissa & Doug #ad - Bereit für Zahnarzt Spiele. Machen das Kinder Spielzeug Set komplett. Realistisches zähne spielzeug! instrumente wie fÜr einen echten arztkoffer - instrumentenablage, Mullbinden, Zahnputzbecher, Karies-Aufkleber, Namensschild, Aktivitätenkarte etc.

Findet man schließlich auch in einem echten Zahnarztkoffer. Zahnarztbesuche Üben oder nachspielen - das zahnarzt spiel nimmt Kids die Angst vor dem nächsten Zahnarzttermin. Zahn ziehen mit dentist kit playset super smile - kinder zahnarzt Set lehrt Zahnhygiene. Zubehör wie bohrer, gebiss, Maske, 2 Zahnspangen, Mundspiegel, Zahnbürste etc. Das zahnarzt set Kinder verbindet Medizin Spiel und Spaß. Realistisches zahnarzt set mit instrumenten - 25 teile für aktives rollenspiel. Mit einem doktorkoffer wäre das set eine tolle Ergänzung für ein Zahnarzt Kostüm, egal ob Junge oder Mädchen.

Spielset ab 3 jahre hat ein gebiss realistischer Zähne, 4 davon können beim Zahn Spiel mit dem vibrierenden Bohrer gezogen werden. Das kinder rollenspiel kann helfen, den letzten Zahnarztbesuch aufzuarbeiten. Tolle geschenke fÜr ein kind zum geburtstag - kreative spielsachen sind super Geschenke. Spielzeug ab Jahre 3 mit realistischem Gebiss Kinder. Material: Kunststoff.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška13.5
Délka3.5
Hmotnost1.76
Šířka10.7
Číslo dílu18611
Modelka18611

8. Lawcephun

#ad

Lékařský kufřík Děti Dřevěný Doktorský kufřík 41 kusů s kapsou Stetoskop Mobil Brýle Zubař Hračka na hraní rolí Dárek k Vánocům, pro děti chlapce a dívky od 3 do 4 5 let, narozeninám

#ad
Lawcephun #ad - Kromě toho si můžete představit různé situace, emocionální a kognitivní vývoj dětí. S hladkými hranami a vodou ředitelnou barvou zajišťují bezpečnost. Pravý a vysoce kvalitní kufřík na lékaře tyto dřevěné hračky vypadají skutečně a jsou vhodné pro malé ruce.

Je silnější a odolnější. Dostatečné a realistické lékařské nástroje dávají dětem pohlcující zkušenost jako lékař. Hračka pro malé děti realistický model chrupu a nástroje pro péči o zuby mohou dětem pomoci seznámit se s kompletním procesem vyšetření zubů, vytahování zubů, čištění zubů a špatné ošetření zubů, kývání zubů a snadné zvedání. Upozornit děti na význam zdraví zubů. Kufr na lékaře ze dřeva podpoří psychologický, např.

Výrobek obsahuje malé díly. Vaše děti mohou také procvičovat správné čištění zubů. Kompletní lékařský kufřík pro děti tato hračka pro lékaře je 41dílná hrací sada. Pro teploměr jsou k dispozici 4 dřevěné desky, které lze upevnit také pomocí magnetů, čímž se zobrazí různé teplotní ukazatele. Pokud chcete certifikační dokumenty, abychom je obdrželi. Jedná se o efektivní cvičení pro posílení sociálních dovedností a řečových schopností.
ZnačkaLawcephun #ad
VýrobceShenZhen Maxlink Century Technology Co.,Ltd #ad
Výška3.74
Délka9.06
Šířka6.3
Číslo díluWT05
ModelkaWT05
Záruka1

9. LIHAO

#ad

LIHAO Lékařský kufřík Děti Hraje na role Lékařská hračka Doktor Zubař Zdravotní sestra Lékař Dětská hračka Vánoce Dárky pro děti

#ad
LIHAO #ad - Hra na role – lékař, zubař a zdravotní sestra, stetoskop může vytvářet srdeční zvuky a kontrolní příslušenství lze osvětlit, s lékařským kostýmem pro autentický zážitek lékaře.

Skvělý a zajímavý dárek pro děti: dárky na odměnu za Velikonoce, narozeniny, Vánoce, Nový rok a jiné svátky. Vysoce kvalitní materiál s hladkou hranou, dlouhá životnost, vysoká bezpečnost, nepoškozuje děti. Interaktivní sada na hraní pro rodiče a děti, rozvíjí dobré návyky při čištění zubů, dobrá pro tělesné a duševní zdraví, přátele, hodně zábavy, překonáte strach z injekcí a jděte k lékaři. Lékařská hrací sada s úložným prostorem pro lékaře, velká kapacita, skladování, snadné přenášení, není třeba se obávat ztráty hraček.
ZnačkaLIHAO #ad
VýrobceLIHAO #ad

10. EFO SHM

#ad

Plášť pro lékaře Děti Lékařská brašna Doktorský kufřík Červená Lékař Sada na hraní rolí Zubař Hračka od 3 let, EFO SHM Lékařský kufřík Děti Dřevo Sada na hraní s pravým stetoskopem

#ad
EFO SHM #ad - Obsahuje pravý stetoskop, jódový pohárek z ušlechtilé oceli, dřevěnou stříkačku, bavlnu, pratelný kryt obličeje, pinzetu, kapsli, lékařský plášť a čepici, brýle, teploměr, podnos, bandáž a různé realistické doplňky pro péči o zuby k čištění a ošetření.

32dílná sada pro lékaře s realistickými základy péče o pacienta pro hraní rolí pro vyšetření a léčbu pacientů. Skvělý dárek pro děti předškolního věku od 3 do 6 let pro praktickou hru bez obrazovky. Děti hravě zvyknou na "skutečný svět lékařů". Hladké dřevo/plast/hrany z ušlechtilé oceli a díly vhodné velikosti jsou bezpečné pro děti při hraní. Zábavný a atraktivní způsob, jak zmírnit pocity stresu spojené s návštěvou lékaře a podpořit nápadité, pečující a vnímavé hraní. Měkký látkový sáček má dlouhou životnost.
ZnačkaEFO SHM #ad
VýrobceSHENZHENSHIYEMAHAOTONGSHIYEYOUXIANGONGSI #ad
Výška2.36
Délka9.06
Šířka5.51
Číslo díluArztset02
ModelkaArztset02
ZárukaZáruka 1 měsíc