Top 9 FIAT Ducato Wohnmobil Zubehör – Propagační obtisky a nálepky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Gentle North

#ad

Délka, popisovatelná fólie v bílé pro obytné automobily, Nálepka na obytný vůz hmotnost, samolepicí fólie, 9,5 x 5,5 cm malá, výška, příslušenství pro kokpit pro ženy a táborníky, šířka

#ad
Gentle North #ad - 100% na všechno – pomocí voděodolné tužky jednoduše naneste velikost, šířku, délku a rozměry vozidla. 100% top odolný proti povětrnostním vlivům – odolná proti poškrábání z lepicí fólie odolné proti povětrnostním vlivům s lesklým UV potiskem pro venkovní i vnitřní použití.

100% přehled – na první pohled vidíte všechny důležité rozměry vozidla. 100% snadná instalace – nálepku 9, 5 x 5, 5 cm lze pohodlně nalepit na jakýkoliv hladký povrch. 100% německá výroba – výroba v německu s nejvyšším důrazem na kvalitu a spokojenost zákazníků.
ZnačkaGentle North #ad
VýrobceGentle North #ad
Výška0
Délka3.74
Šířka2.17
Číslo dílu870419
Modelka870419

2. RENOPAX

#ad

RENOPAX AdBlue uzávěr pojistka z ušlechtilé oceli na skříňovém vozíku Ducato, Boxer Adblue víko nádrže, Jumper

#ad
RENOPAX #ad - Následně nasaďte víko nádrže nafty zpět a uzavřete jej. Popisování laserovým gravírováním je nejen kvalitní, ale také užitečné pro zapůjčení nebo pronájem nezkušeným. Umístěte naši pojistku víka nádrže dbejte na to, aby víko nádrže AdBlue bylo vodorovně vyrovnané.

Z výroby nelze klapku palivové nádrže u fiat ducato, Citroën Jumper a Peugeot Boxer uzavíratelná, pouze samotné víko nádrže nafty. Bezpečnost – díky naší pojistce adblue z ušlechtilé oceli chráníte svůj tank před neoprávněným přístupem a zabráníte tak vysokým nákladům na opravy. Vhodné pro všechny boxy a částečně integrované. Díky tomu má každý volný přístup k vašemu uzávěru AdBlue víko nádrže. Vyrobeno v německu – vyrobeno v německu s nejvyššími standardy, zajišťuje naše zajištění nádrže konstantní a prvotřídní kvalitu.

Praktická parkovací poloha – abyste měli k doplnění obě ruce volné, můžete naši pojistku víka nádrže zcela jednoduše zavěsit na pojistný čep palivové klapky. Vhodné pro – fiat ducato od 2016, citroën jumper od 2016, peugeot boxer od 2016. Pojistka nádrže z 3 mm silné ušlechtilé oceli neobsahuje otřepy a minimalizuje riziko zranění. Vezměte prosím na vědomí, že uzávěr není vhodný pro plně integrované obytné vozy. Snadná instalace – použijte klíč k otevření víka nádrže nafty.
ZnačkaRENOPAX #ad
VýrobceRENOPAX #ad
Číslo díluRPX-301
ZárukaZákonná záruka

3. Jorest

#ad

JOREST Sada 60 ks pojistek do auta – pro osobní automobily/obytné automobily/nákladní automobily/motocykly 2 ampéry 3A 5A 7,5A 10A 15A 20A 25A 30A 35A 40A – 30 mini ploché pojistky + 30 standardních pojistek do auta + 1 vytahovač pojistek

#ad
Jorest #ad - Návod k instalaci-- sada obsahuje návod k instalaci pro pojistku, který vám pomůže správně vyměnit a nainstalovat pojistku. Počet je přiměřený a doba používání pojistek se prodlužuje. Vysoká kvalita, snadná identifikace– pojistka je vyrobena z ekologického plastu a slitiny zinku.

Přiměřené přizpůsobení množství -- podle údajů o výzkumu trhu jsme zvýšili počet pojistek s často používanými specifikacemi proudu 10 A / 20 A / 15 A / 25 A a snížil počet dalších méně používaných pojistek. Vysoká cenově výhodná bezpečnostní sada -- sada obsahuje mini velikost 30 kusů a standardní velikost 30 kusů. Dva druhy pojistek mají 11 specifikací proudu 2 a / 25 a / 20 a / 10 a / 7, 5 a / 35 a / 5 a / 15 A / 30 A / 3 A / 40 A, vybavené pojistným tahem. Přesná ochrana-- podle mnoha experimentálních údajů se mohou námi vyvinuté pojistky do auta rychle roztavit, když elektrický přístroj dosáhne jmenovitého proudu, a přesně chránit provoz elektrického zařízení.

Doporučujeme porovnat originální pojistku auta s naší bezpečnostní velikostí nebo vyhledat model pojistky auta na internetu, abyste si vybrali pojistku vhodnou pro model vašeho auta. Zajištění každé specifikace proudu se vyznačuje různými barvami a číslo specifikace proudu je na horní straně každé pojistky snadno rozpoznatelné.
ZnačkaJorest #ad
VýrobceJorest #ad
Číslo díluAJJOCF0304ORDJPR1S
ModelkaMini & Standard

4. LAINFELD

#ad

LAINFELD Odtok kondenzované vody | příslušenství pro obytné vozy pro topení TRUMA | odtok pro kryt krbu a krbové víčko | víko komína výfukový krb Camper

#ad
LAINFELD #ad - Použitý materiál je flexibilní a nemůže poškodit váš obytný vůz. Montáž je hotová za méně než 3 minuty – není nutné vrtání na obytný vůz. V případě dotazů se velmi rádi obraťte na naši podporu! Kondenzovaná voda vytékající z komínového krytu topení je bezpečně odváděna.

Odtok kondenzace spolehlivě zabraňuje znečištění obytného vozu. Je nerozbitný, odolný vůči uv záření a je tak dimenzován pro obzvlášť dlouhou životnost! Pokud nebudete spokojeni s příslušenstvím pro obytný vůz, dostanete peníze zpět do 60 dnů po nákupu. Perfektní příslušenství pro kempování např. Pro váš karavan fiat ducato! zpevnění za krytem krbu pomocí 2 stávajících originálních šroubů. Náš odtok je vhodný pro všechny kryty komínů truma a alde se vzdáleností otvorů 96 mm.
ZnačkaLAINFELD #ad
VýrobceLAINFELD #ad
Výška4.33
Délka4.72
Šířka0.31
Číslo díluLF-KA-96
Záruka2 Jahre

5. Siegvoll

#ad

Jumper, černá, Boxer Auto klíč držák na stěnu bez vrtání není vhodné pro Ducato 8, Siegvoll Držák na klíče pro obytný vůz příslušenství pro Ducato

#ad
Siegvoll #ad - Kompatibilita: vhodné pro klíče od ducato, Jumper a Boxer do modelového roku 2022 ne však pro Ducato 8. Uložení klíčů: s pevným místem k zavěšení je nepravděpodobné, že zapomenete nebo ztratíte klíče od karavanu.

Design s otevřenou spodní stranou: spodní strana držáku na klíče je dutá, takže zip klíč lze umístit dovnitř, i když je spojen s jinými klíči. Co dostanete: držák klíčů na klíče pro karavany siegvoll 3m vhb x1, 18měsíční bezstarostná záruka a náš celoživotní přátelský zákaznický servis. Před použitím počkejte 24 hodin po instalaci. Montáž na stěnu: lepicí montáž lepicí páskou 3m vhb, žádné vrtání, žádné šrouby.
ZnačkaSiegvoll #ad
VýrobceSiegvoll #ad
Číslo díluRVKH101-SV
ModelkaRVKH101-SV

6. LAINFELD

#ad

Citroen Jumper | příslušenství kempování karavan | pojistka dveří, LAINFELD Zamykání zadních dveří | ochrana zadních dveří proti vloupání H1/H2 střecha např. pro FIAT Ducato

#ad
LAINFELD #ad - V případě dotazů kontaktujte naši podporu! Zámkových šroubů! montáž bez vrtání – naše ochrana proti vloupání se montuje pomocí originálních upevňovacích šroubů zámkové válce mezi dveřní plech a cylindrickou vložkou.

Není nutné vrtání! vysoce kvalitní zpracování – zamykání zadních dveří obytného vozu se vyrábí metodou řezání laserem z kvalitní ušlechtilé oceli. Bez otřepů a tloušťka materiálu 3 mm – nejvyšší kvalita! příslib na lehké pole – pokud nebudete spokojeni s zamykáním zadních dveří, dostanete peníze zpět do 60 dnů po nákupu.

Vysoká ochrana proti vloupání – zamykání zadních dveří zabraňuje otevření dveří vloupáním, i při lehce zavěšených nebo zahnutých dveřích, i když zámek zadních dveří nebylo zablokováno nebo se již zlomilo! Praktické dlouhé otvory – umožňují flexibilní vyrovnání při montáži a zajišťují vysokou přesnost, resp.
ZnačkaLAINFELD #ad
VýrobceLAINFELD #ad
Číslo díluLF-HV-H1+2
ModelkaLF-HV-H1+2

7. STYYL

#ad

Smev a Thetford, STYYL 8 kusů gumiček na držáky hrnců vhodné pro opěrky hrnců s 5mm tyčemi od Dometic

#ad
STYYL #ad - Vhodné pro plynové varné desky od Dometic, Smev a Thetford s 5mm tyčemi. 260 stupňů odolná vůči teplu. Rozsah dodávky: 8 kusů. Silkon gumičky na držáky hrnců pro 5mm tyče. Náhradní díl od firmy STYYL.
ZnačkaSTYYL #ad
VýrobceSTYYL #ad
Hmotnost0.02
Číslo dílu957-S
Záruka2 roky záruka

8. HX AURIZE

#ad

Ochrana proti vloupání pro řidiče – 4 kusy, HX AURIZE Ochrana proti krádeži obytného vozu, příslušenství pro posuvné dveře

#ad
HX AURIZE #ad - Přizpůsobivost: musí být splněny následující dva požadavky současně: Klika dveří může projít pevným popruhem a rovná vzdálenost spojení je menší než 60 cm.

Připojte dveře bezpečnostním zámkem sedadla, abyste zabránili násilnému otevření dveří zvenčí, zatímco odpočíváte v autě. Není nutné šroubování, jednoduchá manipulace, vrtání nebo řezání, nasazování a odkládání během několika sekund. Flexibilní pletivo nepoškozuje kliku dveří a nastavitelná spona z hliníku usnadňuje nastavení délky. Balení obsahuje: 4x bezpečnostní řetěz proti krádeži.
ZnačkaHX AURIZE #ad
VýrobceQontone EU #ad
Výška1.18
Délka27.6
Šířka1.2
ModelkaQODE0025

9. Siegvoll

#ad

Smev a Thetford, příslušenství pro varné desky pro obytné vozy držák hrnců není součástí dodávky, Siegvoll 8 kusů gumových držáků hrnců, gumové koncovky pro opěrky hrnců s 5mm tyčemi od Dometic

#ad
Siegvoll #ad - Držák hrnců a další nejsou součástí dodávky. Mnohem trvanlivější: vyrobeno z kvalitního silikonového materiálu, žáruvzdorné až do 260 °C, odolné proti opotřebení, odolné proti korozi, prodloužená životnost.

Dostatečná ochrana: děrované zátky na plynový sporák jsou elastické a poskytují ochranu varných desek Dometic před zbytečným opotřebením, čímž se efektivně prodlužuje životnost mřížek plynové varné desky obytného vozu. Perfektní náhrada za originální díly: gumové držáky hrnců pro podporu s 5mm tyčemi od Dometic, Smev a Thetford.

Stabilní & bez chrastítka: gumové držáky na hrnce nahrazují staré opotřebované gumové kroužky, takže lze držák na hrnec opět pevně nainstalovat nad plynovou varnou desku a snížit nepříjemné zvuky. Rozsah dodávky: obdržíte 8 kusů silikonových gumiček pro varné desky pro karavany.
ZnačkaSiegvoll #ad
VýrobceSiegvoll #ad
Výška1.1
Délka2.17
Hmotnost0.01
Šířka0.43
Číslo dílu30RVCG
Modelka30RVCG
ZárukaBezstarostná záruka