Top 9 Schuko Kupplung Weiß – Cestovní adaptéry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. as - Schwabe

#ad

As, Schwabe, prodlužovací kabel s ochranným kontaktem

#ad
as - Schwabe #ad - Kvalita: as schwabe přesvědčí již více než 35 let nejvyšší kvalitou v oblasti elektrotechniky. Vnitřní rozšíření bylo testováno podle din VDE 0620-1 a DIN VDE 0281-5. Oblast použití: 230 v/16 ampérů má třídu ochrany ip20 a je ideální pro vnitřní použití.

Bezpečnost: s ochrannou kontaktní zástrčkou a spojkou s ochranným kontaktem je napájecí kabel chráněn proti nečistotám a prachu. Pro připojení počítače, tiskárny, televizoru, herních konzolí atd. Použití: pro rychlé prodloužení kabelu zasuňte konektor přístroje do kabelové zásuvky a připojte kabelovou zástrčku do zásuvky.

Naše jméno znamená švábskou přesnost, spolehlivost a inovaci. Pro uložení elektrického kabelu jednoduše narolujte. Prodlužovací kabel: už žádné příliš krátké kabely. 2 metry dlouhé plastové vedení h05vv-f 3g1, 5 bezpečně a jednoduše prodlužuje každý euro kabel. Vaše perfektní kancelářské a domácí potřeby! .
Značkaas - Schwabe #ad
Výrobceas - Schwabe #ad
Výška0
Délka78.74
Hmotnost0.57
Šířka0
Číslo dílu50201
Modelka50201

2. Good Connections

#ad

Napájecí adaptér Schuko zdířka na studená zařízení konektor

#ad
Good Connections #ad - Ochranný kontakt zdířka na konektor pro studené přístroje. Cee 7/3 zdířka na c14 konektor pro studená zařízení. Napájecí adaptér.
ZnačkaGood Connections #ad
VýrobceGood Connections #ad
Číslo dílu1500-AD03
Modelka1500-AD03
Záruka2 roky

3. PremiumCord

#ad

Barva bílá, PremiumCord Kpsft2w síťový kabel 230 V 2 m, CEE 44384 Schuko konektor zahnutý k otevřenému konci kabelu, 3 konce kabelu odkryté

#ad
PremiumCord #ad - Max. Barva: bílá - délka: 2m. H05vv-f3g 0, 75 mm². Konce kabelu s objímkami. Premiumcord napájecí kabel cee 7/7 konektor rovný 230 V UNISCHUKO> 3 konce kabelu. Proudové zatížení 250 V/16 A.
ZnačkaPremiumCord #ad
VýrobceKRUP s.r.o. #ad
Výška1.97
Délka5.91
Hmotnost0.22
Šířka4.72
Číslo dílukpsft2w
Modelkakpsft2w
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

4. InLine

#ad

1 m, InLine® Prodlužovací proud ochranný kontakt zástrčka/zásuvka, bílá

#ad
InLine #ad - Testováno GS. Se zvýšenou ochranou proti dotyku / barva: bílá. Zástrčka: Ochranný kontakt. Kabel: h05vv-f3g1, 5mm² / vstupní napětí: 230V / Délka kabelu: 1 m. Inline prodlužovací kabel s ochranným kontaktem.
ZnačkaInLine #ad
VýrobceInLine #ad
Číslo dílu16400W
Modelka16400W
Záruka1 rok

5. Meister

#ad

Meister Prodlužovačka s chráněnými kontakty

#ad
Meister #ad - Vhodné pro použití v suchém vnitřním prostoru: prodloužení klasifikované podle IP20 je schváleno pro použití v suchých vnitřních prostorách. Elektrické nářadí nebo kuchyňské spotřebiče.

Podrobnosti o produktu: druh ochrany: ip20 | typ kabelu: h05vv-f3g | průřez vodiče: 1, 5 mm² | Typ konektoru: Typ F zástrčka s ochranným kontaktem | Přívod: 10 m | Barva: bílá. Flexibilní připojení proudu: 10 metrů dlouhý přívod pro větší vzdálenosti od zdroje proudu | flexibilní připojení vašich zařízení v interiéru. Bezpečné použití: ochrana proti dotyku zajišťuje bezpečné použití v domácnosti. Pevný kabel: plastové vedení optimálně vhodné pro připojení přístrojů se středním mechanickým namáháním, jako např.
ZnačkaMeister #ad
VýrobceMEISTER Werkzeuge GmbH #ad
Číslo dílu7432910
Modelka7432910

6. HITRENDS

#ad

3 x 1,5 mm², dvojitý konektor Schuko IP20 pro domácnost, kancelář, až 250 V/16A, bílý, exteriér, Prodlužovací kabel HITRENDS AC-Schuko Y s 2násobnými zásuvkami

#ad
HITRENDS #ad - Síťový kabel je vybaven zástrčkou s ochranným kontaktem a spojkou s ochranným kontaktem je chráněn před nečistotami a prachem. Podrobnosti o výrobku: stupeň ochrany: ip20; typ kabelu: h05vv-f3g; průřez vodiče: 1, 5 mm²; typ konektoru: typ F zástrčka s ochranným kontaktem; kabel: 0, 2 m; barva bílá.

Flexibilní prodlužovací kabel: 0, dual ac schuko pro větší pohodlí, 2 metru dlouhý napájecí kabel 2 v 1 pro snížení nepořádku na psacím stole, můžete používat dva domácí spotřebiče současně. Masivní kabel: tento plastový kabel 230 v/16 a je ideální pro připojení přístrojů se středním mechanickým namáháním, tiskárny, jako jsou elektrické nářadí nebo kuchyňské přístroje: počítače, televizory, herní konzole atd.

Vaše perfektní kancelářské a domácí potřeby. Bezpečné použití: ochrana proti dotyku zajišťuje bezpečné použití v domácnosti. Vhodné pro vnitřní prostory: rozšíření klasifikované podle IP20 je schváleno pro použití v suchých vnitřních prostorách.
ZnačkaHITRENDS #ad
VýrobceHITRENDS #ad
Výška2.24
Délka10.83
Hmotnost0.44
Šířka7.8
ZárukaZáruka 1 rok

7. Brennenstuhl

#ad

Brennenstuhl Kvalitní plastový prodlužovací kabel s konektorem a spojkou s ochranným kontaktem prodlužovací kabel pro vnitřní použití s 2m kabelem bílý

#ad
Brennenstuhl #ad - Rozsah dodávky: 1x prodlužovací kabel 2 m s konektorem s ochranným kontaktem a spojkou v bílé barvě v nejlepší kvalitě brennenstuhl. Plastový kabel s 2m kabelem H05VV-F 3G1, 5. Vnitřní prodlužovací kabel je ideální pro praktické a prostorově úsporné použití v interiéru. Spojka s ochranným kontaktem se zvýšenou ochranou proti dotyku. Napájecí kabel se zástrčkou s ochranným kontaktem a spojkou s ochranným kontaktem z plastu.
ZnačkaBrennenstuhl #ad
VýrobceBrennenstuhl #ad
Výška1.77
Délka7.87
Hmotnost0.88
Šířka5.71
Číslo dílu1168120015
Modelka1168120015
ZárukaZáruka výrobce.

8. Meister

#ad

Meister Prodloužení ochranného kontaktu – extra plochý konektor – 3m kabel – bílý – vnitřní prostor IP20 / spojka s ochranou proti dotyku / prodloužení Schuko s plochou zástrčkou / napájecí kabel /

#ad
Meister #ad - Výklopná rukojeť pro snadné vytažení zástrčky ze zásuvky. Podrobnosti o produktu: druh ochrany: ip20 | typ kabelu: h05vv-f3g | průřez vodiče: 1, 5 mm² | typ konektoru: Typ F zástrčka s ochranným kontaktem | Přívod: 3 m | Barva: bílá | Tloušťka konektoru: 7 mm.

Bezpečné použití: ochrana proti dotyku zajišťuje bezpečné použití v domácnosti | Integrovaný ochranný vodič & pevný plastový kabel | třída ochrany IP20 pro použití v suchých interiérech. Praktický design: díky 7 mm tenké zástrčce lze nábytek kompletně zasunout na stěnu | extra plochý konektor zmizí za komodou, policemi na knihy atd.

Tv, rádia nebo stojací lampy | 2 metry dlouhý přívod pro větší vzdálenosti od zdroje proudu | flexibilní připojení vašich zařízení v interiéru. Flexibilní připojení elektrického proudu: ideální pro připojení elektrických spotřebičů, jako např.
ZnačkaMeister #ad
VýrobceConmetall Meister GmbH #ad
ZárukaŽádná záruka výrobce

9. Meister

#ad

Meister Prodlužovačka s chráněnými kontakty

#ad
Meister #ad - Solidní kabel: plastové vedení optimálně vhodné pro připojení přístrojů se středním mechanickým namáháním, jako např. Bezpečné použití: ochrana proti dotyku zajišťuje bezpečné použití v domácnosti.

Podrobnosti o produktu: typ ochrany: ip20 | typ kabelu: h05vv-f3g | průřez vodiče: 1, 5 mm² | Typ konektoru: Typ F zástrčka s ochranným kontaktem | Přívod: 5 m | Barva: bílá. Flexibilní přípojka proudu: 5 metrů dlouhý přívod pro větší vzdálenosti od zdroje proudu | flexibilní připojení vašich zařízení v interiéru. Elektrické nářadí nebo kuchyňské spotřebiče. Vhodné do interiéru: prodloužení klasifikované podle normy IP20 je schváleno pro použití v suchých interiérech.
ZnačkaMeister #ad
VýrobceMEISTER Werkzeuge GmbH #ad
Číslo dílu7432510
Modelka7432510