Top 9 Waschbecken Garten Stein – Nádoby na rostliny a příslušenství

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Natursteinzentrum Rhein Main

#ad

Přírodní kámen Rýn Main antiktrog z granitu

#ad
Natursteinzentrum Rhein Main #ad - Ruční práce. Všechny výbojky mají jedinečný tvar, barevný odstín, žilkování. Délka mezi 50 – 70 cm, cca 45 – 70 kg – zaslání spedicí. Antiktrog z pravého přírodního kamene. Bez odtoku.
ZnačkaNatursteinzentrum Rhein Main #ad
VýrobceNatursteinzentrum Rhein Main #ad
Hmotnost99.21
Číslo díluBTG00105

2. aubaho

#ad

Aubaho Umyvadlo hnědá nástěnná fontána zahrada hliník kašna místo umývání umyvadlo antický styl

#ad
aubaho #ad - Materiál: Hliník/mosaz. Stav: nové. Styl: antický styl. Výrobek: Fontá. Rozměry: 43 × 72 × 20 cm š × v × h.
Značkaaubaho #ad
VýrobceAubaho #ad
Výška7.87
Délka28.35
Hmotnost11.46
Šířka16.93
Číslo díluaubaho-LS-236-AB

3. Relaxdays

#ad

Vodovodní kohoutek a umyvadlo, venkovní umyvadlo s nostalgickým vzhledem, v × š × h: 66 × 37 × 19,5 cm, Relaxdays Nástěnná fontána, bronzová, závěsné

#ad
Relaxdays #ad - Praktické: zahradní fontána s bazénem – v × Š ×22 x 29 x 14, 5 cm – se zátkou pro uzavření. Voda, pochod: venkovní umyvadlo má vodovodní kohoutek s přípojkou na vodu 3/4". Nostalgická: dekorativní nástěnná fontána v antickém designu – celkové rozměry v × š × h cca 66 x 37 x 19, 5 cm. Mnohostranné použití: jako mycí místo po zahradních pracích, výčepní místo pro zalévání vody nebo okrasné studny. Pro venkovní použití: kovová fontána ideální na zahradu a terasu – z bronzového hliníkového odlitku.
ZnačkaRelaxdays #ad
VýrobceRelaxdays #ad
Výška25.98
Délka7.68
Hmotnost7.5
Šířka14.57
Číslo dílu10026382
Modelka10026382

4. CLGarden

#ad

Nástěnná fontána od CLGarden WB1 v nostalgickém designu, zahradní fontána, místo na vodní výčepní místo s umyvadlem

#ad
CLGarden #ad - Sifon není součástí dodávky. Clgarden nástěnná fontána WB1 s umyvadlem v nostalgickém designu. Nástěnná fontána je nákladně vyrobena z hliníkové litiny. Dodávka včetně vodovodního kohoutku s ¾ palcovým vnějším závitem. V umyvadle se nachází výtok se zátkami.
ZnačkaCLGarden #ad
VýrobceCLGarden #ad
Výška29.92
Délka17.72
Šířka9.06
Číslo dílu1710

5. AniPlants

#ad

Weiß, sitzend auf dem Waschbecken, Garten-Statue aus Stein, 141 cm

#ad
AniPlants #ad - Hergestellt aus architekturbeton, einem vielseitigen Material, das für die Außenanfertigung oder jede Art von Struktur verwendet wird, die in einer Vielzahl von Formen gegossen werden kann. Absolut resistent gegen alle Wetterbedingungen: Regen, Sonne, Frost etc. Höhe: 141 cm, maße: 42 x 80 cm, Gewicht: 398 kg. Von hand gefertigt mit speziellem Pinsel, um Details der Figur hervorzuheben. Hergestellt für Ihre Bestellung und wird auf der Palette geliefert.
ZnačkaAniPlants #ad
VýrobceGreen Lane Garden #ad
Výška55.51
Délka16.54
Hmotnost877.44
Šířka31.5

6. Blümelhuber

#ad

Balkonová dekorace, Blümelhuber Pozinkovaná vana – mísa k osázení – zahradní dekorace venku – vana na vodu, mini jezírko

#ad
Blümelhuber #ad - Naše misky na květiny můžete osadit i venku krásnými květinami a ozdobit tak svůj vstupní prostor před domovními dveřmi. Pořiďte si ještě dnes krásnou misku na vodu a buďte kreativní! K tomu použijte například samostatně vybranou plaveckou dekoraci, kameny, mušle a solární čerpadlo.

Zinková miska je také jako miska na nápoje vkusným poutačem pozornosti! s trochou ledu zůstanou vaše nápoje i v létě pěkně chladné. Hledáš krásné květinové misky pro venkovní použití nebo mini jezírko? naše krásná zinková dekorace je přesně to pravé a velmi rozmanité! Pozinkovaná miska je obzvláště vhodná jako zahradní jezírko a lze ji ozdobit rostlinami v jezírku nebo malou fontánou na terase. Povodí mini jezírka promění vaši zahradu v nádhernou oázu pohody.
ZnačkaBlümelhuber #ad
VýrobceBlümelhuber #ad
Výška7.87
Délka15.35
Hmotnost1.23
Šířka10.24

7. Biscottini

#ad

Stein, groß, Biscottini Weihwasserkessel aus Marmor 26 x 29 x 12 cm, Pflanztopf für den Garten, Waschbecken für den Außenbereich, Sockel für Gartenbrunnen

#ad
Biscottini #ad - Darüber hinaus wird das gesamte Produkt aus einem einzigen roten Marmor Block von Verona hergestellt. Maße: länge 20, 5 cm, 5 cm, tiefe 22, höhe 8, 5 cm. Hergestellt in italien: dieser blumentopf für den Außenbereich erhält die Produktbezeichnung vollständig Made in Italy durch die Verarbeitung und die Verwendung lokaler Rohstoffe.

Aufsatzwaschbecken: dieses aufsatzwaschbecken aus Verona-Marmor ist perfekt für die Dekoration und Bereicherung von Innen- und Außenbereichen des Hauses und macht sie einzigartig. Vielseitig: dieser pflanzkübel für den außenbereich ist ideal für die Dekoration des Gartens, kann aber gleichzeitig als Waschbecken im Innen- und Außenbereich oder als Brunnen verwendet werden.

Die nuancen und maserungen dieses kostbaren Materials machen jedes Stück einzigartig. Materialien: dieser blumentopf für den außenbereich wird von italienischen Handwerkern mit rotem Verona-Marmor hergestellt.
ZnačkaBiscottini #ad
VýrobceBiscottini #ad
Výška4.72
Délka11.42
Šířka10.24

8. Biscottini

#ad

Pflanztopf für den Garten, Stein, Sockel für Gartenbrunnen, groß, Biscottini Weihwasserkessel aus Marmor 20 x 22 x 8 cm, Waschbecken für den Außenbereich

#ad
Biscottini #ad - Darüber hinaus wird das gesamte Produkt aus einem einzigen roten Marmor Block von Verona hergestellt. Aufsatzwaschbecken: dieses aufsatzwaschbecken aus Verona-Marmor ist perfekt für die Dekoration und Bereicherung von Innen- und Außenbereichen des Hauses und macht sie einzigartig.

Maße: länge 20, 5 cm, 5 cm, höhe 8, tiefe 22, 5 cm. Hergestellt in italien: dieser blumentopf für den Außenbereich erhält die Produktbezeichnung vollständig Made in Italy durch die Verarbeitung und die Verwendung lokaler Rohstoffe. Die nuancen und maserungen dieses kostbaren Materials machen jedes Stück einzigartig.

Materialien: dieser blumentopf für den außenbereich wird von italienischen Handwerkern mit rotem Verona-Marmor hergestellt. Vielseitig: dieser pflanzkübel für den außenbereich ist ideal für die Dekoration des Gartens, kann aber gleichzeitig als Waschbecken im Innen- und Außenbereich oder als Brunnen verwendet werden.
ZnačkaBiscottini #ad
VýrobceBiscottini #ad
Výška3.15
Délka7.87
Šířka8.66

9. ShoppeWatch

#ad

ShoppeWatch Kameny k malování – hladké řemeslné oblázky – plochá plocha štítku – laskavost dekorativních – 12 kusů velikost 5 až 8 cm PS10

#ad
ShoppeWatch #ad - Ručně vybrané naše ploché kameny k pomalování jsou ručně vybírány a vybírány na základě toho, že jsou hladké, ploché, kulaté a širší pro umělecké řemeslo a jiné malířské využití. Autentické kameny​ s přirozeným vzhledem a citem mají tyto dekorativní kameny hladký povrch pro usnadnění tvorby.

Balení obsahuje 12 kamenů velikost každého je cca 5 až 8 cm a celková hmotnost činí cca 1, 4 kg. Vše připraveno pro vaše umělecké projekty. Není z výroby tvořena cementem a kamenným prachem do klonovaných identických tvarů! Ní skály k pomalování jedinečné hladké, dekorativní signální kameny, které mají mnoho možností využití! hlavně pro malování a ruční práce, ale také pro terénní úpravy a zahradu. Vhodné pro dospělé a děti. Malování na hladkém, neporézním povrchu je jednodušší než na drsném, děrovaném povrchu.

Mohou být použity jako dekorativní kameny pro umyvadla a jiné předměty do domácnosti, jako jsou květináče. Malované kameny a akrylové tužky na kamínky odolné vůči vodě nejsou součástí dodávky. Naše hladké říční skály se perfektně hodí pro umělecké řemeslo. Každý kámen je ručně praný, hladký a neleštěný. Zen zahradní kameny hladké a relativně ploché oblázky k pomalování a pro projekty domácích zvířat, aby šířily poselství povzbuzení, inspirace a vděčnosti.
ZnačkaShoppeWatch #ad
VýrobceShoppeWatch #ad
Číslo díluPBS010
ModelkaPBS010